האם ה-G500 הוא מחליף ראוי ל-G5? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ה-G500 הוא מחליף ראוי ל-G5?

Unavoidable Encounter

Recommended Posts

ה-G5 שלי כנראה בתהליכי גסיסה אחרי סביבות 4 שנים, ואני מחפש עכבר עם עיצוב דומה, כפתורים לשינוי הרגישות וכפתורי אחורה+קדימה. משקולות לא כ"כ חשובות לי אבל אחריות ארוכת טווח (3+ שנים) כן.

האמת היא שבהתחלה חשבתי לקנות את ה-G400 ברגע שהוא יצא אבל החלטתי שלא בגלל ה-angle snapping.

הבנתי שאין יותר מדי אופציות מלבד ה-G500, אבל מה שמרתיע אותי בו זה ריבוי הכפתורים שצמודים אחד לשני - זה לא גורם ליותר מדי פספוסים בלחיצה על הכפתור הנכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי אתמול את ה-G500 והוא עכבר גיימינג הכי נוח שהיה לי והעיצוב והנוחות והמהירות אין מילים לתאר דבר טוב כזה :)

אתה תהנה אם תקח כזה ובוודאות מחליף ראוי ל-G5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי הגלגלת? קראתי לא מעט על בעיות איתה. אומרים שהיא רופפת, היא זזה קצת אחרי שעוזבים אותה במצב hyper scrolling, היא מהירה מדי וקצת מחליקה גם כשלא במצב hyper scrolling, קשה ללחוץ על הגלגלת בלי להטות אותה לאחד הכיוונים במקום, ועוד ועוד...

הרבה אנשים גם כותבים שהכפתורים בצד שמאל לא נוחים והאמת שחשבתי אותו הדבר רק מהסתכלות על . הצורה שלהם נראית לא ממש נוחה ללחיצה והכפתור השלישי באמצע נראה בעייתי...

מה דעתכם על הטענות האלה?

אם מישהו השתמש גם ב-G5 וגם ב-G500, אני אשמח להשוואה בין הגלגלות... עם הגלגלת של ה-G5 אני מסתדר, השאלה היא אם ב-G500 זה מנגון דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי הגלגלת? קראתי לא מעט על בעיות איתה. אומרים שהיא רופפת, היא זזה קצת אחרי שעוזבים אותה במצב hyper scrolling, היא מהירה מדי וקצת מחליקה גם כשלא במצב hyper scrolling, קשה ללחוץ על הגלגלת בלי להטות אותה לאחד הכיוונים במקום, ועוד ועוד...

הרבה אנשים גם כותבים שהכפתורים בצד שמאל לא נוחים והאמת שחשבתי אותו הדבר רק מהסתכלות על . הצורה שלהם נראית לא ממש נוחה ללחיצה והכפתור השלישי באמצע נראה בעייתי...

מה דעתכם על הטענות האלה?

אם מישהו השתמש גם ב-G5 וגם ב-G500, אני אשמח להשוואה בין הגלגלות... עם הגלגלת של ה-G5 אני מסתדר, השאלה היא אם ב-G500 זה מנגון דומה.

לא אחי ממש לא =/

אני מרגיש ממש כיף ולגלגלת יש 4 כיוונים תחשוב לבד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...