המלצה לראוטר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לראוטר

elada92

Recommended Posts

נערך

אלעד, מקווה שלא מפריעה לך ההתפרצות שלי להודעה, תכלס שנינו מחפשים את אותו הדבר :) .

TP-Link TL-WR1043ND - קראתי סקירה של netcheif והמון הודעות מהפורום לגבי הנתב הזה. לרוב מדובר בשבחים, והבנתי שהוא מבין הטובים בתקן N שנמכרים בארץ ואחד הנתבים המומלצים לקנייה.

*הדבר עדיין רלוונטי?

*בהרבה הודעות יש דיווחים על ניתוקים בעקבות אחת הקושחות. הבעיה עדיין קיימת או שהיא תוקנה עם הקושחה האחרונה?

*אם אין צורך בחיבור קווי 1GB וחיבור מדיה חיצונית ב-USB, עדיף לחסוך כ-80 ש"ח וללכת על TL-WR941ND? כמובן, בתנאי שלא תהיה גריעה באיכות הנתב עצמו בלי קשר לפיצ'רים, אז החיסכון ב-80 ש"ח כבר לא משתלם! דעה?

*מנסה להבין לגבי ה-, כן אפשר לחבר אליו עם קושחה מתאימה או לא?

*עוברים לבית חדש בעוד כמה חודשים ואני רוצה למקם נתב בקומה ראשונה ונתב משני בקומה שנייה לכיסוי מלא של הבית והגינה. אפשר להשתמש בו למטרה הזו או שצריך פיצ'ר מיוחד? לא משנה לי אם יהיה הראשי או המשני.

תודה. רוב הסיכויים שאני הולך על הנתב הזה, לפי כל מה שקראתי, רק צריך תשובות ודעות מבינים בתחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני גר בדירה לא קטנה... יש ככה את ה20 - 30 מטר בקו ישיר מהראוטר לנק' הכי רחוקה... איך תהיה לי הקליטה שם (קחו בחשבון שבקו ישיר יש קיר אחד מפריד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק יכול להמליץ על edimax br-6524n

יש לי את הדגם הישן יותר ואפילו בתקן G יש לי קליטה מלאה מרחק 20 מטר קו אווירי עם כ-5-6 קירות. לא היה לי ניתוק בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...