צריך דימר (עמעם) איכותי. - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך דימר (עמעם) איכותי.

roeesnir

Recommended Posts

1. אני צריך אותם נפרדים. כל אחד בנפרד.

2. זה יצא הרבה יותר זול אם ארכיב לבד. אני יודע שאפשר לקנות הכל מוכן. זה תלוי בתקציב.

תשמע אני עדיין לא מבין לגמרי מה השימוש שלך ומה אתה עושה

אבל שתדע- אם אתה מתכוון להשתמש בזה לשימושים מקצועיים, זאת אומרת אתה צלם או להקמת אולפן או מה שזה לא יהיה

אז אם אתה מתכוון להיות "חאפר", כלומר להשתמש בציוד שבנית/מאולתר/לא-מתאים אז זה מראה שאתה לא מקצועי

ואם אנשים רואים שאתה לא מקצועי אז פשוט לא יעבדו איתך! ואני אומר לך את זה כמישהו מתחום התאורה והגברה.

יש המון מקצוענים בכל דבר ואין סיבה לקחת דווקא אותך לעבודה אז לפחות אל תתן להם סיבה למה לא לקחת אותך לעבודה- תשמש בציוד נורמאלי!

תקנה דימר נורמאלי עם כמה ערוצים שאתה רוצה(לפחות 1000W לערוץ), תקנה לוח פיקוד קטן עם מספיק ערוצים, וכבל DMX קטן בינהם

אתה יכול להשיג הכל יד-שניה בשביל לחסוך עלויות

יש דימר עם ממשק DMX עם ערוץ יחיד, או שניים, ארבע, שש, שמונה... כמה שרק תרצה..

אם לא תעבוד כמו בנאדם רציני- אף אחד לא יקח אותך ברצינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל שאלה של אופן השימוש

שוב, אם הוא צריך את זה לשימוש מקצועי, בעבודה, למשל כצלם- אז כן, זה סימן לחוסר מקצועיות!

כי להשתמש בדימר ביתי ואפילו תעשייתי זה לא מקצועי

תבין שמי שישפוט אותו על מקצועיות או חוסר מקצועיות לא יהיה אני או אתה או מישהו שמעריך את העובדה שהוא בנה את זה לבד.

ההפך הוא הנכון, הוא יתפס כמישהו שלא מוכן להשקיע בציוד מקצועי - "חאפר", בזמן שהשוק מלא באנשים כמוהו שעובדים עם ציוד מקצועי.

אם זה רק לשימוש עצמי שלו, אז ברור שאין עם זה בעיה, להפך- זה מבורך! וגם אני מעדיף לבנות ולא לקנות כל עוד זה אפשרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי ששופט אותו כה = תוצאה של חוסר ידע בסיסי, ומי שלא יודע שלא ישפוט

בניה עצמית / ציוד תעשייתי הרה פעמים נדרשים כדיי ליצור משהוא מתקדם יותר מה "סטנדרט" שיש בשוק. במקרה הזה, לקנות 10 דימרים של תיאטרון (אם 6 ערוצים כל אחד) ולהשתמש אם ערוץ אחד מכל אחד זה חוסר כסף, ומעלה סימן שאלה אם הטכנאים יודעים לחשוב או רק לזרוק כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא תעבוד כמו בנאדם רציני- אף אחד לא יקח אותך ברצינות.

אף אחד לא צריך לקחת אותי ברצינות.

זה לשימוש עצמי, כמו שניחשו פה.

אני לא נותן שירות לאף אחד, ואני לא מחפש להיראות מקצועי ולעשות רושם על מישהו עם ציוד שעולה הרבה כסף.

אני צריך בסך הכל 10 דימרים נפרדים, שאפשר לקחת 1 לחיפה ו1 לבאר שבע (סתם לצורך הדוגמא) לא יעזור לי שהם יהיו מחוברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...