דרושה חוות דעת על מפרט, תקציב: 6500 ללא ציוד הקפי. - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרושה חוות דעת על מפרט, תקציב: 6500 ללא ציוד הקפי.

PowerUser

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקי יכול להיות ש6870 יהיה יותר משתלם, אני לא בטוח, כי תשווה את זה ישירות עם 6950

שהרי אפשר גם להפוך אותו ל6970 אם אני לא טועה,

יכול להיות שביחד עם ספק כח חזק יותר העלות תהיה פחות משתלמת מאשר ההצעה שלך

אבל בכל זאת אני רוצה מחשב יותר חזק מאשר 2X6870...

מה לדעתך יהיה השלב הבא אחרי זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא באמת.. אבל בכל זאת.. אני לא רוצה להתחרט שלא השקעתי עוד כמה גרושים ו"להתקע" עם לוח מיושן לשנתיים..

וזה לא היתרון היחידי שיש ל68 על פני 67... אז אם כבר 68... למה לא 68 מלא ? למה גירסה חלקית ?

בכל מקרה גיליתי משהו מדהים לגבי ה6870

האתר שבו יעלה לי הכרטיס כביכול 815 שח... אני אשלם ביוקר עבור וספק כח ומעבד... ובסכ"ה יצא לי יותר יקר מאשר אם אני קונה את זה ב900 שח בחנות אחרת ...

אז לאור הנתונים האלה.. המחיר הוא לא 815 אלא 900.

אז שוב נשאלת השאלה האם לא כדאי ב1165 לקנות שני 6950 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע מה זה virtu

לא אני לא יודע מה טומן בחובו ב100%, אבל כמו שאמרתי, 200 שח לא יהרגו אותי,

אולי עם הזמן אני אתעניין ביתרונות של הZ68 יותר ויותר ואנצל אותם בהמשך, יש לי הרי בערך שנתיים ללמוד אותם

שני 6870 זה מעבר למה שאני צריך עכשיו... אבל מה יקרה עוד חצי שנה ? ושנה ?

למה להוציא כסף על כלום ? כי אין לי מה לעשות איתו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שנה וחצי זה יהיה בדיוק מה שאתה צריך ועוד שלוש שנים תוכל לשחק בכל המשחקים על הגדרות לא רעות בכלל.

אם אתה מבין מה זה virtu אז כנראה אתה הולך לעסוק בקידוד ואתה צריך quicksync. אני צודק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה יקרה כשאני ארצה להוסיף מסך גדול יותר בנוסף ל23 שיש לי עכשיו ?

ואיך אתה אומר שיהיה לי מה שאני צריך עוד שנה וחצי כשכבר עכשיו יש משחקים עם פחות מ60FPS עם הכרטיסים האלה ?

והאם להמיר לאיפון ולערוך סירטונים כלול בקידוד שאתה מדבר עליו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא אמרת שאתה מתכוון להוסיף מסך. (אני מקווה שאתה לא מתכוון להיערך לכל צרה שלא תבוא)

יש משחקים שפשוט לא בנויים טוב. בנוסף לא כל משחק צריך לרוץ ב-60FPS כדי שיהיה חלק.

לא כלול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לכל צרה אבל אם אפשר לטווח יותר רחב ע"י כמה גרושים אז למה לא,

כשאתה קונה אוכל ומצרכים אתה גם כן מחשב בדיוק כמה צריך וקונה בדיוק לפי מידה ?

או שלפעמים קונה ככה ספייר "למקרה ש..."

אני כלכך בטוח שיבוא היום הזה (תוך שנה גג) שיהיה משחק חדש שאני "כרגיל" ארצה לשחק בהגדרות המקסימליות

והופה יהיו כאלה קטעים של נוף או של קטע עם הרבה תנועה והתצוגה תקרטע..

אבל לא משנה, עזוב אותך מהכרטיסי מסך, הבנתי אותך, אתה ממליץ על שני 6870 ואני מסכים איתך לגמרי שזו התמורה הטובה ביותר ל1800 שח שאפשר לקבל. ובעצם כשאני חושב על זה עכשיו, זה בדיוק מה שהייתי מוכן להשקיע עבור זה.

אפילו היתה לי התלבטות אם לקנות את הgiada 580 אבל מפחיד אותי היצרן הזה, gtx580 אמור לעלות 2200 שח, והCF יותר טוב ממנו אז זה יורד מהפרק.

אז בעצם אני 99% בטוח שאלך על ההמלצה שלך,

תגיד רגע, gtx560 עולה כמעט כמו 6870 והוא טיפה יותר טוב, אז זה גם הולך ?

ומה לגבי וספק כח ? באמת המלצת על לוח שעולה אלף שח ? זה לא ביזבוז ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רצית להינות מכל העולמות למרות שאתה לא צריך אותם. קח את הלוח הזול ביותר שעונה על הצרכים שלך.

560TI אחד חזק יותר מ-6870 אחד. כשעוברים למערך כרטיסים ה-6870 משתווה ל-560TI ואף עוקף אותו במעט (בגלל scaling עדיף, קרי אתה מקבל שיפור של 99% ביצועים בסדרה 6XXX של ATI ואילו משהו כמו 85-90% במקרה הטוב אצל NVIDIA).

מה לגבי ספק כח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב את gigabyte רק בגלל שיש להם אלף לוחות לכל ציפסט...

בגלל שאני לא בטוח איזה לקנות אז אני מעדיף asus או , חוץ מזה שהם לא פחות טובים..

לגבי הצרכים שלי אני לא בטוח, לכאורה הצרכים המידיים שלי הם שהמחשב יעבוד..

אבל אם אפשר לעשות ssd caching רק למשל עם 30GB מתוך ה120GB שאני אקנה, אז זה משהו שאני ארצה לעשות..

ואם אפשר לעשות OC לכרטיסי מסך רק בz68 ולא בp67, זה גם כן אולי משהו שארצה לעשות,

בקיצור, אני לא בטוח שאני צריך את כל מה שמציע z68 אבל אני מפחד להתבאס שלא הוספתי כמה שקלים כדי לקנות את המוצר החדיש והמשוכלל יותר..

ואם אני קונה z68 זול, בלי לבדוק לעומק את הדברים, אני יכול יום אחד לגלות שזה z68 חלקי.. שאין לו את כל הפיצ'רים.

אז P8Z68-V Pro ב860 שח נראה לי סבבה, לא ?

לא יקר מדי. יקר "רק" ב250 שח מלוח "פשוט" של .

כלומר, אם זה הנזק שאני "צריך" לספוג בשביל השקט הנפשי שאני עושה קנייה בטוחה... זה שווה לי,

אם במקום לשלם נגיד 5000 שח אני משלם 5250 ... זה לא נורא... לדעתי..

זה לא שאני יכול לשים את ה250 שח ברכיב אחר ולשפר את הביצועים או משהו כזה.. נכון ?

ואיזה ספק כח אתה ממליץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...