טיפים והמלצות לטיול בברלין (מלונות?) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפים והמלצות לטיול בברלין (מלונות?)

שוקו

Recommended Posts

טוב, עלתה תוכנית לטוס לברלין עוד שבועיים לשבוע.

אנחנו זוג בשנות ה20 המוקדמות,

יש עודף מידע (כן אני אחפור בלמטייל), אבל אם למישהו יש משהו אישי ועדכני אשמח לקצת מידע :)

מחפש מלון נגיד 2 כוכבים, לא חייב במרכז אבל שיהיה נגיש (איך המטרו?), לא צריך מותרות, רק מקום נקי ונוח לישון להתקלח ורצוי ארוחת בוקר, WIFI יהיה בונוס טוב. עד 70$ ללילה נשמע לי הגיוני, (יוזמן כמה ימים לפני כדי לחסוך עלויות), יש לי היכרות טובה עם איביס במקומות אחרים

טיסה תוזמן גם ברגע האחרון לפני המלון.

המלצות למה לעשות, איפה לטייל וכו' יתקבלו בברכה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרכבת התחתית בברלין מדהימה (נקראת U-Bahn, שים לב שיש רכבת עילית שנקראת S-Bahn שהיא רכבת פרברית, ובנוסף גם קוי אוטובוסים רבים מספור). מה יש לעשות? קודם כל תחפור באינטרנט. מה שאני זוכר טוב זה את מגדל הטלוויזיה ב-Alexander Platz (לא תוכל לפספס) כמו גם את מוזיאון הפרגמון (שקשור להיסטוריה עם תצוגות מרהיבות של מצריים העתיקה וכו' - לפחות זה מה שהיה שהייתי שם לפני 3 שנים). יותר מזה זה כבר תלוי מה אתם מחפשים, יש בלי סוף דברים לעשות וכמובן לצאת מחץ לעיר זו גם אופציה. אני ממליץ על קפיצה לעיירה Potsdam, יש שם ארמון מדהים (שכחתי את שמו אך יענה לך על זה) וכמובן ל-Wannsee, העיירה (אני חושב שזה שכונה מרוחקת מהמרכז אבל לא בטוח) בה הייתה הועדה המפורסמת. עשו מהאחוזה שבה התקיימה הועדה מוזיאות מרשים מאוד, שווה ביקור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד 70 דולר ?

פה משלמים ביורו

WIFI בדרך כלל כל המוטלים נותנים ססמא בעבור זמן מסויים נדמה לי שעתיים או משהו כמו גיגה

כנס לכאן אולי זה יעזור WWW.BOOKING .COM אתה צריך לחפש PENSION שזה אומר מיטה וארוחת בוקר

יש לך עוד אופציה להשכיר דירה של אנשים שיצאו לחופש

WWW.WIMDU.DE וזה עולה 55 יורו ליום ---- אתה אוכל מה אתה מבשל

אני הייתי הולך על צימר זה הכי נחמד וטוב וזול זה יוצא בערך 30 יורו ליום

חוץ מזה אם אתה צריך עזרה משהו בגרמנית דבר איתי אני לא רחוק ממך

Auf Wiedersehen

וואוו וכמעט שכחתי בשום פנים ואופן אל תנחת או תמריא ממינכן

זה סיוט גדול

תנסה להמנע מזה גם אם זה יותר זול במעט ישראלים במינכן שטסים אל על עוברים סיוט חבלז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם את גן החיות (עם קנוט, דוב הקוטב האומלל), הרייכסטאג (מרשים למדי), פארק ענקי ויפהפה, החומה (מה שנשאר ממנה), פרגמון ולידו יש איזו כנסייה ענקית עד גיחוך. מומלץ לחצות קצת את ברלין ברגל ולהתרשם מהעובדה שהקצוות שלה מאוד שונים אחד מהשני. זה בערך מה שאני זוכר כרגע.

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוס:

חח כן אני מודע לזה שמשלמים ביורו, ואני מסתכל בבוקינג שהיה מסודר אצלי בדולר אז משם בא המחיר.

אז את בוקינג אני מכיר

צימר ב30 יורו?

ואיפה זה לא רחוק D:

מר גבינה: אוקי תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוו וכמעט שכחתי בשום פנים ואופן אל תנחת או תמריא ממינכן

זה סיוט גדול

תנסה להמנע מזה גם אם זה יותר זול במעט ישראלים במינכן שטסים אל על עוברים סיוט חבלז

יצא לי לטוס פעמיים משדה התעופה במינכן ופרט לעובדה שעברתי בקובייה המחורבנת של הישראלים היה בסדר גמור (למי שלא יודע, יש לטיסות לישראל אשכרה טרמינל מיוחד ומבודד מהעולם). בכל מקרה, אין שום היגיון לטוס לברלין ומשם למינכן, זה שעה טיסה או חצי יום ברכב/רכבת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...