שרפתי את הכרטיס מסך של הלפטופ אחרי OC :((( צריך עזרה בקשר לצעדים הבאים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרפתי את הכרטיס מסך של הלפטופ אחרי OC :((( צריך עזרה בקשר לצעדים הבאים

Gil3

Recommended Posts

שלום

היום נתקלתי במסך הכי מפחיד שיש במחשבים (פי מליון יותר מפחיד וגרוע ממסך ככול) וזה המסך המרוח והלבן :o:(

היום נשרף לי הכרטיס מסך אחרי OC

וקיבלתי את השוק של החיים שלי שקלטתי שהוא נשרף.. המסך הלבן והמרוח צורב לי חזק מאוד בראש ואיניני מצליח להדחיק את זה..

הידיים שלי רועודות וריח של שרוף נמצא באוויר.....

אני בדיכאון .......

חשבתי כבר על הצעד הבא

למזלי אני יכול להציג מצג שווא שהכרטיס מסך לא נשרף על ידי הסרת הדריוור שלו ממצב בטוח ולאחר מכן המחשב מעבד את התמונה במקומו על רזולוצית 1280x720

וזה המצב שלי כרגע..

הלפטופ חצי מת. הוא מציג את התמונה שלו דרך המעבד שלו ולא דרך הכרטיס מסך וזה קצת מרגיע כי אני יכול להגיד להורים שאני רוצה לשדרג את הכרטיס מסך של הלפטופ(להזמין אחד מאיביי) ואז להתקין אותו לבד וכל זה מבלי שיחשבו ששרפתי את הכרטיס מסך הקודם שלי..

אך אני עדיין חושש מהשאלות שישאלו אותי. השאלות מפחידות אותי

אז אחרי שפרקתי אני עדיין מרגיש רע אבל אני חושב כבר על הצעד הבא שלי וזה להזמין כרטיס מסך שמתאים לדגם הלפטופ שלי (אחד יותר חזק או אותו דגם בדיוק)

אני זקוק למדריך בעברית שמסביר איך מחליפים את ה GPU שבלוח אם ואיפה הוא נמצא..

אם אין מדריך בעברית אז לפחות מדריך מיוטיוב בווידאו ותעזרו לי לעשות את התהליך הזה לבד אם אני אסתבך

בנוסף לכך אני צריך גם לדעת איזה דגמים של מתאימים ללפטופ שלי ומאיפה כדי לי להזמין אותם

דגם הלפטופ שלי הוא:

אני מעוניין בלרכוש כרטיס מסך שהוא יותר חזק ממה שהיה לי שזה ה geforse 8600gs

כמובן כל עוד המחיר הולם

אני צריך את רשימת הכרטיסים שמתאימים ללפטופ הזה

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא לא באחריות

בכל מקרה אני רוצה להזמין כרטיס מסך יותר חזק(לשדרג את הכרטיס מסך)

עריכה:

שיט נדפקתי חזק

אי אפשר לעשות את זה לדגם הזה לפי מה שראיתי בגוגל

מצאתי את התשובה פה

זה נורא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון למכור אותו עם המערכת הפעלה במחיר של 700-750 ש"ח

האם יהיה לי קונה?

הלינוקס יעבוד ללא הכרטיס מסך.

אל תיכנסו לנושא אם זה שווה את המחיר אלה תגידו מה אתם חושבים(אם יהיה קונה או לא) ומה הסיכויים שיהיה קונה במחיר הזה

המעבד דו ליבתי במהירות 2.2GHZ

זיכרון: 2GB DDR2

מקום: 160GB

עריכה:

חשבתי על עוד אפשרות שהיא קומבינה מהראש שלי..

זה אפשרי לחדש או לקנות אחריות כוללת?

אם כן והסכום שלה הוא מקסימום 300 שקל אז אני יכול פשוט לקנות אחריות ואז אחרי כמה זמן להתלונן לאחריות שיש את הבעיה הזאת?

האם במקרה הזה הם ידאגו לי ויתקנו לי את הלפטופ או יחליפו אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כרטיס המסך נדפק, זה רק שאלה של זמן עד שהמחשב לא יעבוד בכלל. כרגע נראה שכרטיס המסך מתפקד אך מקרטע, וחלק מהפונקציות לא עובדות כראוי. מחר (או בעוד חודש, או בעוד שנה, אף אחד לא יודע) - הכרטיס יכול לשבוק חיים לחלוטין ואז לא תקבל שום תמונה ולמעשה המחשב אפילו לא יעבור POST.

אתה מתכוון לשקר לקונה שלך ולהסתיר את העובדה שיש בעיה במחשב? או למכור תוך גילוי נאות? כך או כך לא הייתי קונה. למעשה ב700 שקלים לא בטוח שהייתי ממליץ למישהו לקנות את המחשב הזה גם אם היה תקין לחלוטין.

אף אחד לא ימכור לך הרחבת אחריות כאשר האחריות המקורית כבר נגמרה, בטח ובטח בלי לבדוק תקינות מראש. אחרת כל החכמולוגים היו עושים את הקומבינה הזאת.

ידעת מה אתה עושה, הלכת לקראת זה תוך הערכת הסיכונים - שא בתוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שהתמונה שמתקבלת ללא דריוור מגיעה מהכרטיס מסך?

זה בטוח ב 100% ?

אם כן אז כרגע העדיפות הראשונה היא איך לא להגיע למצב שאני אצתרך לקבור את עצמי..

יש לי שתי לפטופים זהים ואני לא צריך לגבות כלום בניהם כי הם זהים לחלוטין(מבחינת הכל) חוץ מהחומרה והלפטופים עצמם..

השני כמובן זה הלפטופ הזה ששרפתי לו את הכרטיס מסך והראשון זה הלפטופ הישן שלי.

כרגע ההורים לא יודעים ששרפתי את הכרטיס מסך של הלפטופ השני והעדיפות הראשונה היא קודם לשמר את המצב הזה.

נזק של 1000 שקל קטן מנזק של 1000 שקל + רצח מההורים..

אני מעדיף לחיות עם ההשלחות לבד מבלי לשמוע צעקות.

אני מתכוון היום להחליף את הלפטופ עם הכרטיס מסך השרוף ללפטופ הישן שעובד בשקט.

איזה תירוץ כדי לי להגיד כשישאלו אותי למה החלפתי את הלפטופים ולמה חזרתי ללפטופ הישן?

איזה סיפור כיסוי להגיד?

אני זקוק להמלצות שלכם.

כל דרך לחסות את זה ולהסתיר את זה להרבה זמן(לפחות עד שאמכור אותו) תתקבל בברכה.

אני שוקל כרגע גם אפשרות נוספת של ניצול החלקים שלו לטובת שדרוג הלפטופ הישן.

מה האפשרויות שלי?

דגם הלפטופ הישן הוא

אשמח אם תגידו לי מה אני יכול לשדרג בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שהתמונה שמתקבלת ללא דריוור מגיעה מהכרטיס מסך?

זה בטוח ב 100% ?

אם כן אז כרגע העדיפות הראשונה היא איך לא להגיע למצב שאני אצתרך לקבור את עצמי..

יש לי שתי לפטופים זהים ואני לא צריך לגבות כלום בניהם כי הם זהים לחלוטין(מבחינת הכל) חוץ מהחומרה והלפטופים עצמם..

השני כמובן זה הלפטופ הזה ששרפתי לו את הכרטיס מסך והראשון זה הלפטופ הישן שלי.

כרגע ההורים לא יודעים ששרפתי את הכרטיס מסך של הלפטופ השני והעדיפות הראשונה היא קודם לשמר את המצב הזה.

נזק של 1000 שקל קטן מנזק של 1000 שקל + רצח מההורים..

אני מעדיף לחיות עם ההשלחות לבד מבלי לשמוע צעקות.

אני מתכוון היום להחליף את הלפטופ עם הכרטיס מסך השרוף ללפטופ הישן שעובד בשקט.

איזה תירוץ כדי לי להגיד כשישאלו אותי למה החלפתי את הלפטופים ולמה חזרתי ללפטופ הישן?

איזה סיפור כיסוי להגיד?

אני זקוק להמלצות שלכם.

כל דרך לחסות את זה ולהסתיר את זה להרבה זמן(לפחות עד שאמכור אותו) תתקבל בברכה.

אני שוקל כרגע גם אפשרות נוספת של ניצול החלקים שלו לטובת שדרוג הלפטופ הישן.

מה האפשרויות שלי?

דגם הלפטופ הישן הוא

אשמח אם תגידו לי מה אני יכול לשדרג בו

עריכה:

סליחה על הדאבל

זה יצא בטעות

עריכה 2 :

יש קונה ב 590 שקל ועבר פחות מיום מאז פרסום המודעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה -

לינוקס כן מנצלת את הכרטיס מסך. אם תתקין ללא הדרייבר, המשתמש ישלים לבד את הדרייבר כדיי לקבל את כל הביצועים של הכרטיס מסך ועדיין ישאר אם אותה בעיה בדיוק כמו שהיתה לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלפטופים שיש להם 2 מעבדי GPU אחד הוא של ATI ואחד של . אם המעבד שעובד עכשו הוא ה ATI שנדפק, המחשב לא בהכרח יהיה יציב (סיכוי גבוה שלא)

אם ה GPU משתמש אם הזיכרון של המחשב (ולא משלו) אתה יכול לנסות להחליף ביניהם / להוציא / להחליף לחדשים את הזיכרון של המחשב, זה יכול לסדר בעיות שנראות כמו ארטיפקטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלפטופים שיש להם 2 מעבדי GPU אחד הוא של ATI ואחד של . אם המעבד שעובד עכשו הוא ה ATI שנדפק, המחשב לא בהכרח יהיה יציב (סיכוי גבוה שלא)

אם ה GPU משתמש אם הזיכרון של המחשב (ולא משלו) אתה יכול לנסות להחליף ביניהם / להוציא / להחליף לחדשים את הזיכרון של המחשב, זה יכול לסדר בעיות שנראות כמו ארטיפקטים

רגע

הבנתי שאת ה GPU אי אפשר להחליף אבל אני זוכר שעשיתי OC העלתי ממש בהרבה את התדרים של הזיכרון

יכול להיות שזה מה שדפקתי?

אם כן אז כל מה שצריך לעשות זה להחליף את הזיכרון של ה GPU ?

אם כן אז זה אפשרי?

אם כן אז תסביר לי קצת יותר... אמרת לי שאני יכול להחליף בניהם. בין מה להחליף?

בסוף אמרו לי שאין לי שתי GPU

אני יכול להחליף את הזיכרון של הכרטיס מסך? אם כן אז אפשר להחליף אותו באחד הזכרונות שמשמשים את הלפטופ או שצריך לקנות חדש?

אם צריך לקנות לכרטיס מסך אז כמה עולה כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לכרטיס מסך יש משלו אתה תצתרך הרבה עבודה מתקדמת כדיי להחליף אותו, הוא מולחם ישר ללוח

בהרבה ניידים (לא יודע איך בזה) לכרטיס מסך אין , הוא לוקח מהזיכרון של הלוח

אם אצלך הכרטיס מסך לוקח מהזיכרון של הלוח אתה יכול לנסות להחליף את הסטיקים של הזיכרון (גם אם תחליף ביניהם או תוציא אחד ולא תשים חדש אתה אמור לראות הבדל בצורה או חומרה של הארטיפקטים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור נמרץ:

אין במחשב זה שני מעבדים גרפיים. יש רק אחד של .

אתה לא יכול להחליף כלום - לא את הזכרון של הGPU, לא את הGPU עצמו. אתה לא יכול לתקן את הנזק.

אם זה מנחם אותך - רוב הGPU מהסדרה הזו (nVidia סדרה 8 לניידים) פגומים ביסודם, וזה רק עניין של זמן עד שנדפקים. סביר להניח שפשוט קירבת את הקץ שלו עם הOC וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעלתי לפי המדריכים של ה OC שפרסמו ב FXP

לא ראיתי עיוותים ועשיתי בדיקות גדולות

הטמפרטורה לא עברה את ה 80 וזה קרה

עכשיו אני כבר לא מאמין יותר לאף אחד

אני לא אעשה יותר OC

ויש לי קונה ב 600 שקל אבל אני אנסה למכור אותו ביותר כי הוא עובד מצוין וכי פשוט לא עבר יום מאז שפרסמתי את המודעה וכבר התקשרו

אז אני יכול לנסות להעלות את המחיר.

קניתי אותו ב 1000 שקל ואני משתדל להגיע למצב שאני אפסיד כמה שפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...