דעתכם על המפרט הבא - 8000 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעתכם על המפרט הבא - 8000 ש"ח

YfatCohen

Recommended Posts

מסכים, בלי תוכנות ספציפיות "ותוכנות רבות וכבדות" זה לא ממש ספציפי. בניה של מפרטים היא על בסיס כלום.

לדוגמא, מפרט לAVID וPREMIERE יראה בצורה אחת, ומפרט ל3DSMAX יראה אחרת.

ללא האינדיקציות האלו כל מפרט שניתן לך יכול בהחלט להיות הוצאה של כספך לריק.

אגב, THEONE89, אתה בונה מערכת לכיוון OC למישהי שלא יודעת להגדיר את צרכיה? זה נשמע שהיא מבינה בזה?

"אני דווקה הייתי ממליץ להתבסס על המפרט הבא שלדעתי עדיף בהרבה ויציג ביצועים טובים יותר." אם נתעלם מהשגיאות במשפט, יציג ביצועים טובים יותר במה?!

קיצר אנחנו רואים פה ביטוי ל"חמור קופץ בראש".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה אדון גיל מאיפה פתאום צצת לתוך הדיון ואתה רוצה את הכסף ?

אם יש פה משהו שמגיע לו זה אני!. תן לה בבקשה את הכתובת שלי ;D

דבר נוסף שים לב שהיא לא שאלה איך המפרט אלא איך החלקים. נסה להכנס לראש שלה, היא סגורה על המפרט קקה הזה

ורק רוצה שנגיד לה שהחלקים סבבה ואיכותיים ומתאימים

THEONE89 ניכר שאתה אוהב לשפוך את הידע הרב שלך גם שהדבר לא מתבקש.

הגברת לא באה ללמוד פה מחשבים ואיך הם עובדים. היא מבקשת מפרט וגם את זה היא לא יודעת איך לעשות בדיוק

וגם את זה אתה לא יודע לגרום לה לעשות.

שום דבר לא ברור וכבר שפכת שני מפרטים עם הבטחות כרגיל לשקט וביצועים

לא כל בן אדם שמגיע לפה הוא מומחה שמבין את ההסברים שלך והבטחות לOC עד לעננים.

המינימום מינימום לפני שאתה שופך מפרטים זה שאלון הסטיקי. ואם לא מילאו את זה אז לא ברור איך בדיוק אתה

מרכיב את המפרט שלך שלא לדבר על שני מפרטים.

ותשים לב במיוחד לכסף של אנשים. אם בא בן אדם שלא ממש מבין במחשבים ואומר יש לי 8000 שח מה עושים עם זה?

זה לא אור ירוק לשרוף את כל הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי ברוס לי מה הבעיה שלך בדיוק ? אני הרכבתי כאן מפרטים נטו לעריכה גראפית, ועם אין לך מה להציע פשוט אל תציע.

פותחת הדיון כמה תשובות לשאלות:

1- כמו שכבר הוסבר כאן כונן קשיח בעל SATA3 בהחלט לא מביא תועלת אבל כשמדובר בכונן SSD בעל SATA3 יש שיפור קל מול הSATA2, ככה שעם את קונה כונן קשיח והוא בעל 1TB של WD בSATA3 והוא עולה סביב ה400 שקל הוא סתם יקר ולא מביא תועלת, לעומת זאת יש לך את הF3 1TB של SAMSUNG בעל 1TB ב250-270 שקל וזה כבר שווה יותר בגלל שכאן את מקבלת סכום גדול יותר של אכסון בזול יותר ובאותה המהירות.

2- את רוצה מחשב מהיר יותר אין בעיה יש לך מספיק אפשרויות, למשל את יכולה לקחת 2 כונני F3 ולבצע RAID 0 וככה בעצם את מקבלת מחשב מהיר יותר, עוד דרך זה פשוט לקנות לוח Z68 וכונן SSD קטן של 40GB ולחבר את אפשרות הSMART RESPONSE שבעצם הופכת את הכונן הקשיח שלך לכמעט מהיר כמו כונן SSD, אפשרות נוספת זה לקנות פשוט כונן SSD בעל נפח גדול מי הדגמים החדשים שממש מהירים, ואפשרות אחרונה זה לקנות 2 כונני SSD לפחות של 60GB ולבצע ביניהם RAID 0 וככה בעצם את מקבלת כונן קשיח במהירות מטורפת שלדעתי ממש מיותרת.

3- כרטיס מסך של NVIDIA דיי חשוב לעריכה גראפית, אפשר להגיד שזה מתחלק בחצי יש תוכנות שמשתמשות בכרטיס QUADRO שזה בעצם כרטיסים מקצועיים שמתחלקים לFX600 שזה כרטיס דיי חזק ויש דיי הרבה אנשים שלוקחים אותו עם מתוכננת עריכה בסיסית-בינונית ועד לכרטיס הQUADRO 2000 שזה בעצם לדעתי הגבול ולעריכה בינונית-מקצועית, יש לך כמובן כרטיסים יקרים יותר שמגיעים אפילו עד 18000 שקל ולשימושים כבדים יותר אפילו למערכי QUAD SLI שכל כרטיס בעצם עולה כ18000 שקל, ויש גם את החצי השני שזה בעצם תוכנות שמשתמשות בליבות הCUDA של הכרטיס וזה גם הסיבה שהמלצתי על הGTX470 שיש לו ניראה לי 448 ליבות שזה בעצם דיי מספיק לשימושים שציינת.

4- הזיכרון דיי חשוב בשימושים האלו, כמה שיותר יותר טוב בגלל זה המלצתי לקחת מינימום 8GB זיכרון, לגבי מה עדיף או GEIL זאת דעה שלי עדיף לקחת את הKINGSTON וזה בגלל שאחרי שמייצרים אותם עושים להם מלא בדיקות תקינות לא כמו GEIL, מי ניסיון אישי היה לי את הGEIL ואני יכול להגיד חופשי "חרה של זיכרונות" אבל הפקטור הכי חשוב בזה זה לקחת כמה שיותר נפח בכמה שפחות כסף, בעצם אני גם מאמין ש2 הסטיקים שהמלצתי של הKINGSTON של ה8GB לעומת ה4GB של GEIL גם זולים יותר, ועם זה באמת ככה אז את סתם שורפת כסף בחנות היקרנים הזאת.

כמו כן עוד פעם, "ברוס לי" אני נותן את הדעה שלי לגבי השקט ואני מציין "בערך" ככה שלא תכניס לי מילים לפה, זה שאתה לא יודע להרכיב מפרטים זה לא אשמתי אז אל תבלבל את המוח עם השטויות האלו, אתה רוצה לעזור תענה לה אל השאלות עם אתה לא יודע אל תתערב.

טוב בעצם היא למדה כאן את כל תורת המחשבים ועשתה הסבת מקצוע והיא עכשיו בונה מפרטים לאנשים באתר אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם מה דרגת השימוש שלך ? בסיסי,בינוני,מקצועי. עם את עובדת עם הרבה תוכנות כבדות במקביל כמות זיכרון גדולה תיתן לך שיפור ניכר בביצועים, תבדקי לנו בבקשה מה התוכנות הכבדות שלך צורכות HT ? אולי ? אולי QUADRO ?, עם התוכנות לא צורכות HT ו QUADRO ואך ורק אפשר להסתפק ב I5 2500 ביחד עם הGTX470 שיענו בהחלט על צרכים שכאלו כמובן ביחד עם מינימום 8GB .

כמו כן בבקשה תעני על השאלון של האתר לגבי מפרט חדש ותפרטי שהם הכל, כי באמת קצת קשה לנו להגיד מה את צריכה ומה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...