לא מצליח להתקין SP 1 בווינדוס 7. - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להתקין SP 1 בווינדוס 7.

Jenia24

Recommended Posts

באופן עקרוני ניתן להתקין את SP1 רק על מערכת שעודכנה באופן סדיר ותדיר. כלומר, תנאי מקדים ל-SP1 הוא שכל מיני רכיבי מערכת בגרסה מסוימת ועדכונים שונים יהיו כבר מותקנים. לא ממש ניתן להתקין SP1 על גרסת המערכת כפי שנקנתה עם שיחרורה ומאז לא עודכנה.

הדרך הכי פשוטה היא לעדכן את המערכת דרך Update וברגע שכל התנאים המקדימים יתקיימו, דרך WU תרד גם SP1.

הדרך היותר מסובכת היא לחפש ברחבי הרשת מהם התנאים המקדימים הללו (המידע קיים בעקרון), אולי אפילו לחיצה על הקישור בהודעת השגיאה ימסור לך מהם בדיוק הרכיבים או העדכונים החסרים אצלך, להתקין אותם באופן ידני ואז להמשיך להתקנת SP1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להוריד את העדכון הזה של WU מהאתר שלהם וזה לא עזר,

דרך הלינק שהם מציעים בעת התקלה , העזרה היחידה שלהם היא להתקין עותק נקי של 7.

אפשר לקבל קישור למה צריך להיות מותקן בשביל שאני יוכל להתקין את ה-SP ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המערכת שלך מעודכנת ו-SP1 לא מופיעה ברשימת העדכונים הזמינים. קרא את מאמר 2498452 של MS אולי אחד מהפתרונות שם יעזרו לך.

ומה הכוונה אם SP1 תורמת? לאיזה שינויים אתה מצפה בעקבות התקנתה? זאת חבילת שירות המשפרת את אבטחת ויציבות המערכת ובאופן כללי מומלץ להתקינה (וזה תמיד רעיון טוב לשמור על מעודכנת, גם אם לא תמיד צריך למהר ולהתקין כל עדכון מייד כשהוא יוצא). אם אתה מצפה שבעקבות ההתקנה ביצועי המערכת שלך ישתפרו במשחקים או בשימוש בתוכנות מסוימות או משהו בסגנון, אז זה כמובן לא יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"זאת חבילת שירות המשפרת את אבטחת ויציבות המערכת"

השאלה אם אנשים שהתקינו באמת דיווחו שחשו שיפור בפרמטרים האלה, כי כנראה הדרך היחידה שלי לעדכן ל-SP1 זה להתקין מחדש את הווינדוס.

ד'א

אפשרי להתקין את הווינדוס מחדש מבלי לפרמט את הכוננים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לאבטחת המערכת זה לא משהו שמדיד ביום-יום. מדובר לרוב על תיקון פרצות שמתגלות עם הזמן.

בנוגע ליציבות המערכת, שוב זהו לא משהו מדיד כי מבחינת הרוב המכריע של המשתמשים המערכת מספיק יציבה כמו שהיא.

לכן התשובה לשאלה שלך היא לא, אחרי התקנת SP1 קרוב לוודאי שאתה לא תרגיש בשום הבדל. זה עדיין לא אומר שזה רעיון טוב לא לדאוג לעדכון תדיר של מערכת ההפעלה.

לגבי הבעיה בהתקנת SP1. למה אתה חושב שהתקנת המערכת מחדש תעזור? האם ההתקנה הנוכחית שלך עברה שינויים כלשהם (הסרת רכיבים, הטמעת מנהלי התקן וכדגומה) בעזרת כלי צד-שלישי? איזה אנטי-וירוס מותקן לך תנסה להסיר אותו ואז לבצע את התקנת SP1?

אם הבעיה היא במערכת ההפעלה אז התקנת תיקון לא תעזור. התקנה נקייה אולי תעזור (האולי הוא כי אני לא יודע לקבוע מהו מקור הבעיה). אתה לא צריך למחוק את כל הכוננים רק את כונן/מחיצת מערכת ההפעלה. אם יש לך בו מידע חשוב תגבה אותו קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי היתה את אותה בעיה וכך פתרתי אותה:

1) ניגשים לאתר של מיקרוסופט, מורידים ושומרים את גירסת העדכון המתאימה:

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?displaylang=en&id=5842

windows6.1-KB976932-X86.exe עבור 32 ביט

windows6.1-KB976932-X64.exe עבור 64 ביט

יש להמשיך עם continue הירוק, מורידים תוכנה קטנה שבודקת את חוקיות החלונות ואז יש גישה לקבצים הנ"ל.

2)מכניסים את דיסק ההתקנה המקורי של חלונות, דואגים שהמחשב יהיה מחובר לאנטרנט ובוחרים:

- התקן עכשיו

- השג עדכונים חשובים להתקנה

- (אישור רשיון תוכנה)

- בחירת סוג ההתקנה - עדכון (חשוב!)

עכשיו, ממשיכים עם ההתקנה עד הסוף, מעדכנים את מס' הרשיון ומקבלים בסוף מערכת חלונות 7 בתולה אבל בגלל שבחרנו לבצע עדכון תוכנה ולא לבצע התקנה נקיה - אז שום דבר לא הולך לאיבוד במחשב ולא משתנה חוץ מעדכוני חלונות קודמים שהיו.

כעת, מתחברים לאנטרנט, מבצעים רג'יסטרציה חוזרת לחלונות ומפעילים את תוכנת SP1 שהורדנו מקודם.

אחרי שההתקנה נגמרת, מבצעים איתחול ורק אח"כ ניגשים ל- update ומתקינים דברים שיצאו אחרי SP1.

יתכן שיהיה צורך לגשת ל- update מס' פעמים (לא הכל יורד בפעם הראשונה), אבל בסוף הכל מסתדר.

* לגבי התרעות של דרייבר סוויפר וקאטאליסט של ATI, (שלי היו), פשוט לבצע uninstall לפני ולהתקין שוב אח"כ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...