בעיה בRoaimg Profile - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בRoaimg Profile

summer69

Recommended Posts

שלום לכולם!

אצלנו בארגון יש מתמשת שהProfile שלה הוא Roaming Profile...

כל כמה זמן היא עושה סדר בקבצים ובתיקיות שלה, וכל פעם אחרי שהיא עושה סדר היא באה למחרת בבוקר וכל מה שהיא סידרה אתמול לא תפס.

בדקתי הרשאות, בדקתי הגדרות Roaming Profile בAD... אצלנו לא מייושם Folder Redirection דרך GP. יכול ליהיות שזאת הסיבה? לשאר המשתמשים גם מוגדר Roaming Profile אבל אצל אף אחד אחר זה לא קרה.

אציין כי השרת הוא Server 2003 Standard.

תודה מראש לעונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקר מוחקת ומעבירה מתיקיה לתיקיה

כמובן רק בmy docs ובdesktop.

יש לי בעיה דומה לבחור הזה:

http://www.petri.co.il/forums/showthread.php?t=33798

ניסיתי את UPHClean.... לא עזר כל כך

חיפשתי אם יש איזהו Event שייקשר לבעיה, גם לא מצאתי משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמור לקחת הרבה זמן , אבל אפשר לקחת את השינויים שעושה בפרופיל ופשוט להעתיק לתיקייה של הROAMING PROFILE , סה"כ זה נשמר מקומית ואת מה שנשמר מקומית תעביר לROAMING PROFILE או שתיתן לה לשנות את זה בROAMING PROFILE ישירות, במידה שאתה צריך לטפל בבעיה בצורה יותר עמוקה אז צריכים לדעת יותר פרטים על סביבת עבודה שם אם מדובר על טרמינלים ואיזה מערכות הפעלה , האם יש אנטיוירוס שחוסם שינויים ברג'יסטרי וכדומה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר על , אין לנו כאן שום שימוש בטרמינלים, לגבי אנטיוירוס... well, ניסיתי לבטל אותו בזמן הlog off. לא עזר האמת.

חשבתי על מה שכתבת - פשוט להעתיק את התיקיות שבהם נעשה השינוי ידנית. אבל זוהי משתמשת בעייתית, אני רק עכשיו נכנסתי לעבודה כאן וזה שחלפתי אותו הרגיל את המשתמשים ל"לוקסוס" - יש לה מעל 20 ג'יגה בייט של מידע. לסנכרן את זה ידנית יקח קצת זמן.... וזה גם לא הפתרון.

האמת שכבר הכל אצלה מגובה ליתר ביטחון, אבל אני לא רוצה להפיץ לה מחדש, מעניין אותי התקלה הזאת, כי יחסית היא גם לא כל כך נפוצה.

ניסיתי לסנכרן הכל מחדש - שיניתי את שם תיקיית הprofile שלה ל \\server\profiles\UserNameOLD

וליצור לה תיקיה חדשה עם השם שלה, ובזמן הLogOff הכל הסתנכרן מחדש, אבל עדיין זה לא עזר משום מה =/.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק הרשאות על תיקיית ה ROAMING PROFILE וגם תודא שההרשאות מגיעות גם לתיקיות בפנים, ואם הסנכרון לא מצליח , יכול להיות שזה מצב שיהיה מתועד בevent viewer בשרת או בתחנה .

אהם , ואם זאת תחנה , האם היא משתמשת במקרה בקבצים אופליין ? כי השיטה הזאת יכולה לדפוק דברים

ובמחשבה שנייה , למה לשים ROAMING PROFILE של 20 ג'יגה ? פשוט תפתח לה תיקייה בשרת עם כל הנתונים ששם תבצע את השינויים , ותקשר לה כונן U או משהו כזה שתוכל להתחבר - ואם היא בעייתית ולא תסכים לשינוי , אתה פשוט יכול לשים לה קיצורי דרך.

ROAMING PROFILE של 20 ג'יגה מיותר לגמרי ...

לא צריך לעלות על 6 ג'יגה ואני מכליל פה ארכיון של 4 ג'יגה שנכנס בטעות לROAMING PROFILE :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ההרשאות - בדקתי את כולם כמה פעמים, ובכולם הירושה עוברת כמו שצריך.

לגבי הEvent Viewer... לא מצאתי שום Event שיכול ליהיות קשור לבעיה הזאת... Offline Files מכובה.

לגבי כונן - יכול ליהיות שאני יעשה לה את זה, פשוט לא כרגע.

האמת שמיקודם שמתי איזשהו קובץ DOC על שולחן העבודה - פתחתי, חירטטי, שמרתי, יצאתי - ועשיתי Log Off.

לאחר מכן LogIn - הקובץ היה שם (כאילו דא). לאחר מכן מחקתי אותו, ביצעתי Log Off ואז Log In והקובץ לא היה שם... כלומר שזה לא קורה בכל המקרים. יכול ליהיות שיש (או היה) איזה שהו קובץ או Process או service שגרם לבעיה הזאת...

אני חושב שאני אתן לה לעשות עוד פעם את ה"סדר" הזה שלה ונראה מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לא הבנתי, אם אין לכם folder redirection, איפה בעצם המידע הזה יושב?

לאיפה הmy documents הולך? לא לתקיה על שרת?

כל הפרופיל ברשת או רק חלק ממנו (למשל my documents ברשת אבל השולחן עבודה לא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...