Armed and Dangerous - משחק ענק! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Armed and Dangerous - משחק ענק!

MishaK

Recommended Posts

אחרי תקופה של משחק מירוצים ארוך מידי ומעצבן בסוף (NFSU), ומשחק פעולה לא רע עם רעיון מצויין אבל שמירות ממש ממש מעצבנות של החיים (XIII), סוף סוף משחק שבאמת שווה את הזמן: Armed and Dangerous.

המשחק מגיע אלינו מבית LucasArts שהביאה לנו את סדרת Monkey Island, את S&M ועוד רבים וטובים אחרים, הפעם הם מגיעים אלינו עם משחק פעולה איכותי. המשחק שנראה בהתחלה רק לקונסולות, נבנה מצויין גם למחשב, אבל עדיין המאפיינים של הקונסולה נשארו בו, המון יירי והכל זז מהר וממש טס.

בין לבין יש כמובן את ההומור המשובח שאנחנו כ"כ אוהבים, אני די התחלתי לצחוק כמו משוגע על תחילת המשחק, זה פשוט משהו מדהים.

ממליץ עליו בחום רב, מקווה שתאהבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, הרגע סיימתי את המשחק. לקח לי בערך 8 שעות.

משחק ממש ענקי, בהתחלה קל, בהמשך מאתגר ובסוף קשה. וכל 26 הסרטונים פשוט קורעים מצחוק בצורה שלא תאמן, בהחלט משחק איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רגשות מעורבים בקשר למשחק

המשחק עצמו הוא פשוט.... סתם משחק, אם לא היו לו סרטוני קישור מצחיקים ואם הנשקים לא היו גימיקיים (רובה MORTAR בדומה לפטיפון ורובה כריש שבעצם הורג לבד 2-3 אוייבים באיזור) אף אחד לא היה שם לב למשחק כי הוא לא מחדש שום דבר והמשחקיות שלו ברמה נמוכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רגשות מעורבים בקשר למשחק

המשחק עצמו הוא פשוט.... סתם משחק, אם לא היו לו סרטוני קישור מצחיקים ואם הנשקים לא היו גימיקיים (רובה MORTAR בדומה לפטיפון ורובה כריש שבעצם הורג לבד 2-3 אוייבים באיזור) אף אחד לא היה שם לב למשחק כי הוא לא מחדש שום דבר והמשחקיות שלו ברמה נמוכה

זה כל הקטע של המשחק, הוא pure fun.

אתה זורק כל מה שלמדת על משחקי פעולה עד היום, מקבל את כל התחמושת בעולם, ומרסס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...