GTA V - דיון מקדים - עמוד 53 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V - דיון מקדים

KingYes

Recommended Posts

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

העורך נראה טוב. יהיה מעניין לשחק איתו...

אני מקווה שאפשר להכניס שם משלי, אחרת הייצוא ליוטיוב יכול להיות בעייתי אם אני יכול לבחור רק שירים מהרדיו (copyrights)

F7u0Lhe.png

עד אז נהנה מקצת מאחד האומנים החביבים עלי :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העורך נראה טוב. יהיה מעניין לשחק איתו...

אני מקווה שאפשר להכניס שם משלי, אחרת הייצוא ליוטיוב יכול להיות בעייתי אם אני יכול לבחור רק שירים מהרדיו (copyrights)

F7u0Lhe.png

עד אז נהנה מקצת מאחד האומנים החביבים עלי :D

הם אמרו בעבר שתוכל גם לעשות מין תחנת רדיו עם שירים משלך בדומה ליורו טרק סימולטור 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך לצטט את כל התמונות והוידאויים, סתם יוצר בלאגן.

תחנת רדיו משלך זה סבבה, אבל אני מתכוון מוזיקת רקע לוידאו שיוצרים בעורך. בטריילר הם הזכירו שאפשר להוסיף שירים ברקע מהרדיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך לצטט את כל התמונות והוידאויים, סתם יוצר בלאגן.

תחנת רדיו משלך זה סבבה, אבל אני מתכוון מוזיקת רקע לוידאו שיוצרים בעורך. בטריילר הם הזכירו שאפשר להוסיף שירים ברקע מהרדיו

לא הסברתי את עצמי עד הסוף התכוונתי שאם אתה יכול לעשות תחנת רדיו משלך אז אתה יכול באדיטור להוסיף את השירים מהתחנת רדיו ואז זה כאילו אתה מוסיף שירים משלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהם חשבו על זה והם לא יאפשרו הוספה מתחנת רדיו שלך, זה בעיה עם זכויות יוצרים.

אם אתה רוצה לשים שירים משלך פשוט תייצא ותערוך עם תוכנה חיצונית, ככה זה לא על אחריותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות לפתוח חדר פרטי לקבוצה שלנו בטים ספיק? אגב למי שלא מכיר השרת - vee.teamspeak.social

אגב: אם יש מישהו פעיל שרוצה לעזור בניהול הצוות, מוזמן להגיד לי. אשמח לעזרה. גם אני מתחיל קודם בסינגל ואז עובר למולטי, אבל מי שיודע שרוצה להשקיע בצוות שלנו, רק שיגיד, בכיף. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...