GTA V - דיון מקדים - עמוד 47 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V - דיון מקדים

KingYes

Recommended Posts

אין לך שרתים ממש, זה יותר כמו MMO בעניין הזה. אתה מתחבר לשרת ראשי מסויים שהחשבון שלך מקושר אליו (לא יודע אם יש כמה שרתים ראשיים או רק אחד) וכל המשחק אתה נמצא בשרת אחד. משימות ופעילויות מתבצעות ב- instances של השרת הזה שבו רק אתה והחברים בקבוצה הנוכחית שלך מחוברים אליו - ברגע שאתה מסיים את המשימה או הפעילות אתה יוצא מה- instance וחוזר לעולם הגדול של השרת הראשי.

ב- MMOים בד"כ יש גם ערים (או אזורים, מפות, איך שתקרא לזה) שכל עיר נמצאת ב- instance משלה וככה מורידים מהעומס על השרת ומהלקוח, אבל פה אין לי מושג איך זה עובד.

לפחות ככה אני מבין שזה עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז אני מתחבר לשרת מולטי אחד כל הזמן?

אני עכשיו שואל את עצמי את אותה השאלה... אז מה הטעם לקנות רכבים ובתים אם זה שרתים קטנים ונפרדים? אלא אם העולם מסונכרן ואז כל שרת הוא סוג של instance

ומי אמר שלאלה שאני משחק איתם זה מתחבר לאותו שרת?

לא שיחקת מעולם במשחקים אונליין? כשאתה מתחבר עם קבוצה כולם נכנסים לאותו השרת. אתה לדוגמה נכנס לשרת ואז שולח בקשת משחק לחבר שלך וברגע שהוא מאשר (או שהוא בוחר באפשרות להצטרף אליך בלי בקשה) הוא נכנס לאותו השרת שאתה נמצא בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי את הקטע שאנשים אומרים יקנו דירות ומכוניות ביחד עם חברים

איך זה עובד? אני נכנס לסרבר מסויים וקונה דברים וזה נשמר רק על הסרבר הזה?

סרברים נבחרים באקראיות. אין שליטה על זה.

בכל התחברות השרת טוען הפרטים של היוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר כזה לא יכול לקרות אלא אם אין סנכרון בכלל בין השרתים (חוסר סנכרון כמו לדוגמה בבאטלפילד. כל שרת שאתה נכנס הוא לעצמו וכל דבר שאתה עושה שם לא משפיע על השרת השני שמריץ את אותה המפה. אם אתה משמיד בית בשרת אחד, הוא עדיין יהיה שלם בשרת השני). הסטטוס של הבית מסונכרן בין כל השרתים ובכולם הוא יהיה בסטטוס "נרכש" ולא תוכל לקנות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא...

אני חושב שציירתם לכם תמונה לא נכונה של המולטי.

בכל שרת יש את המפה של Los Santos והשרתים לא מסונכרנים בינהם בכלל.

רק הרכישות מסונכרנות.

והבתים זה לא מה שאתם מתארים.

יש בניין רב קומות אחד,שיכולים להיות בו גם מיליארדי דיירים וכל הדירות נראות אותו דבר,אז אין כזה דבר סטטוס "נרכש" לבית מסוים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי היה יפה אם היה בניין עם 30 דירות (או יותר, שחלק הן "דאמי")שהיה אפשר אשכרה לקבל מספר דירה כל פעם שאתה נכנס לשרת. (ואז על הדלת יופיע שם השחקן, אבל היא תהיה בלתי ניתנת להשמדה, בכל זאת לא רוצים משחיתי בתים)

זה היה מוסיף לריאליזם ולאפשרויות (מארבים מחוץ לבית, כל פעם נוף אחר מהחלון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...