GTA V - דיון מקדים - עמוד 45 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V - דיון מקדים

KingYes

Recommended Posts

1. סיים להוריד לי את המשחק דרך הסטים :-)

2. אני חושש קצת שכל הכסף שמקבל מי שעשה PO יהרוס מהחוויה של ההתקדמות בשלבים כמו כל משחק נורמלי.

הרי אם על ההתחלה אני יכול לקנות כמעט כל רכב/בית/נשק שמתחשק לי המוטיבציה להתקדם ולהצליח קטנה.

3. אולי אני אקנה ישר טנק :-) ראיתי שהוא עולה 1,500,000 $

4. סליחה על הבורות, ראיתי שרשמתם מקודם. מה זה FOV?

תהיה בטוח שלא יספיק, אתה תקבל מקדמה יפה על שאר האנשים אבל זה לא משהו GAME CHANGER. מכונית טובה בלבד עולה 1.5M, וזה בלי דירה שצריך לקנות (כמה שיותר גדולה כמובן, ובמיקום אסטרטגי, ובתקווה לקנות כמה כאלה שלCREW יהיה כמה אופציות לבריחה) וכמה מכוניות כי לכל הייסט צריך סוג רכב שונה, יש כאלה שצריך משוריינים, אופנועי שטח, או בכלל מסוק. לא תמיד הכל מסופק לך חופשי על הבר.

בקיצור יש על מה להשקיע, אל תדאג הח'ברה שם לא פארשים:)

אגב, אני עוד 45 דק' מסיים להוריד, כנראה שזה יהיה כבר מחר, אבל לא היו שום תקיעות ששמתי לבד, נתתי לזה לעבוד לא נגעתי בזה בכלל עד עכשיו. תנסו לצאת ולהיכנס או לנתק ולחבר את הפורט ETHERNET שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
מישהו יודע באיזו שעה נוכל להתחיל לשחק ביום שלישי?

אומרים שתהיה השקת לילה בכל מדינה. בישראל בשעה 02:00 בלילה.

עדיין - השערות. אם זו תהיה השקה גלובלית, זאת אומרת שכולם יוכלו לשחק משעה מסויימת, אז בישראל סביר להניח שהשעה תהיה 20:00 בערב של יום שלישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין - השערות. אם זו תהיה השקה גלובלית, זאת אומרת שכולם יוכלו לשחק משעה מסויימת, אז בישראל סביר להניח שהשעה תהיה 20:00 בערב של יום שלישי.

אממ לא. אז מגדירים שעה קבועה לפי אזור זמן מסויים ו"ההשקה" תיהיה לפי זה. אצלנו זה יוצא ב- 2 בלילה כפי שנאמר למעלה, וזה לא השערות, זה הטיימר שמופיע בלאנצ'ר

אם בכל מקום ההשקה תהיה ב- 20:00 תצפה שבארץ אחת יתחילו לשחק יום לפניך, בארץ אחרת יום אחריך ובארצות אחרות הבדל של + או - כמה שעות ממך, וזה ממש לא "השקה גלובלית".

- - - תגובה אוחדה: - - -

VGFFsVD.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...