GTA V - דיון מקדים - עמוד 44 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V - דיון מקדים

KingYes

Recommended Posts

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
מישהו יכול לפרסם מדריך קניה מ nuuvem בבקשה?
1.תוריד HOLA לכרום.

2.כנס לNUUVEM ותעשה משתמש.

3.תפעיל את HOLA ותבחר בברזיל.

4.תתחבר למשתמש שלך(יכול להיות שזה יעביר אותך לדף עם ERROR 404,אם זה קורה אז פשוט תשנה SERVER בHOLA).

5.תוסיף את לעגלה שלך.

6.תקנה את עם פאיפל.

7.תתנתק מהVPN ותשנה סיסמה לפאיפל שלך.

בהצלחה.

^מצד שני Nightbeat הציע להתנתק ברגע שהחלון של נפתח ואז בעצם אין צורך לשנות סיסמא.

נרכש ונפדה מnuuvem בהצלחה :)

לאחר שעה של חיפושים אחר פרוקסי נורמלי.. למי שמעוניין, השתמשתי ב: 189.84.112.20:8080

לא לשכוח להתנתק מהפרוקסי ברגע שהחלון של נפתח.

דרך אגב ההתקנה לא מוכנה לרוץ כי אין לי media player על המחשב. נו באמת..

אגב הפרוקסי שהשתמשת בעל רמת אנונימיות נמוכה וממש לא בעיה למצוא אחד עדיף עם רמת אנונימיות גבוהה יותר.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^מצד שני Nightbeat הציע להתנתק ברגע שהחלון של נפתח ואז בעצם אין צורך לשנות סיסמא.

אגב הפרוקסי שהשתמשת בעל רמת אנונימיות נמוכה וממש לא בעיה למצוא אחד עדיף עם רמת אנונימיות גבוהה יותר.

ניסיתי לעשות את זה מתי שאני הזמנתי,אבל זה לא עובד ומרפרש את החלון כולו ולא נותן להזמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן אני על 50 מגה והאפלאוד של כולנו כנראה זהה ...

אני מנסה כבר מאתמול ... ונאדה ... אין שום מידע על זה ברשת חוץ מעוד שני אנשים שזה קרה להם גם והם פתחו טיקט אצל ROCKSTAR ואין שום תשובה ממשית

https://support.rockstargames.com/hc/communities/public/questions/203158738-The-Rockstar-Game-Services-are-unavailable-

https://support.rockstargames.com/hc/communities/public/questions/203160528-gta-v-pc-preload-message-the-rockstar-game-services-are-unavailable-please-try-again-later-or-check-the-gta-online-status-page-for-maintenance-?flash_digest=4630d63e30ce3406956c3b9f26733b3c5dcdedc1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שאפשר לעשות ביטוח על האוטו, ז"א אם אני מפוצץ אותו המכונית חוזרת אליי תמורת תשלום סמלי. זה תקף גם אם אתה לוקח לי את המכונית וכמו ילד זבל מפוצץ לי אותה?

אם כן אז הכל מעולה אפשר כל אחד לקנות מכונית אחרת שיהיה מגוון, רכב משוריין אחד, כמה רכבי , אופנועים וכו'

נראה לי שאין עוד במה להתחלק חוץ ממכוניות ודירות.

EPIDEM אני איתך אחי חחח מחכה שיצא כבר

יאפ, כל כמה זמן במהלך המשחק ירד לך כסף מחשבון הבנק לחברת הביטוח =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. סיים להוריד לי את המשחק דרך הסטים :-)

2. אני חושש קצת שכל הכסף שמקבל מי שעשה PO יהרוס מהחוויה של ההתקדמות בשלבים כמו כל משחק נורמלי.

הרי אם על ההתחלה אני יכול לקנות כמעט כל רכב/בית/נשק שמתחשק לי המוטיבציה להתקדם ולהצליח קטנה.

3. אולי אני אקנה ישר טנק :-) ראיתי שהוא עולה 1,500,000 $

4. סליחה על הבורות, ראיתי שרשמתם מקודם. מה זה FOV?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+ לא הכל פתוח ישר...צריך לעלות רמות כדי לקבל גישה למקומות/נשקים/כלי רכב/מסוקים וכו..

http://www.ign.com/wikis/gta-5/List_of_GTA_Online_Rank_Unlocks

קופון 22% הנחה ל GMG

SAVE22-ONGTAP-RELOAD

יש אצל nuuvem ב28.99$ רק צריך להשתמש בפרוקסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...