GTA V - דיון מקדים - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V - דיון מקדים

KingYes

Recommended Posts

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Watch Dogs בהחלט מסומן אצלי גבוה ברשימת ה-must have אבל זה לא אומר שינטשו בגללו את . אחרי שלושה ימים של משחק אינטנסיבי ב- אני יכול להגיד שברוקסטאר עשו עבודה קרובה למושלמת. המשחק כל כך מקיף, מיהנה וחי עד שאני בכלל לא שם לב שאני משחק כ-8 שעות רצוף כל פעם. הדבר שמעניין יהיה לראות הוא איך יתפקד המולטיפלייר שישוחרר ב-1 באוקטובר. הפוטנציאל הוא עצום, ואם הוא באמת ימומש וזאת בתוספת ל-map editor שיקנה לנו תוכן בלתי נגמר אז אני בהחלט צופה מספר חודשים של חרישה אינטנסיבית.

מבחינה גרפית אני לא מבין את אלו שהתלוננו (מה גם שאני לא יודע בכלל אם הם שיחקו במשחק או שסתם בגלל שמדובר בגרסת קונסולות ישר יוצאים כנגד האיכות הגרפית). המשחק נראה נהדר, רץ חלק לגמרי (אמנם ב-720p) אבל אני בכלל לא בטוח שהייתי מעדיף לשחק בו על ה- עם המסך 24 מאשר בסלון על ה-55 שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינה גרפית אני לא מבין את אלו שהתלוננו (מה גם שאני לא יודע בכלל אם הם שיחקו במשחק או שסתם בגלל שמדובר בגרסת קונסולות ישר יוצאים כנגד האיכות הגרפית). המשחק נראה נהדר, רץ חלק לגמרי (אמנם ב-720p) אבל אני בכלל לא בטוח שהייתי מעדיף לשחק בו על ה- עם המסך 24 מאשר בסלון על ה-55 שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר בתור אחד ששיחק במשחק? וכן, מה לעשות, המשחק בהחלט נראה נהדר. נכון, זה לא Crysis 3 ולא קרוב לכך אבל הוא גם לא צריך להיות קרוב לכך. אני יכול להגיד לך דבר כזה, בתור אחד שהגרפיקה היא כן מימד חשוב בשבילו במשחקים אין לי תלונות מרחיקות לכת. מה גם אורי שיש לזכור שמדובר גם בקונסולות בנות 6-7 שנים כך שלהתחשב בכך המשחק הוא אפילו סוג של הישג טכנולוגי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את Sleeping Dogs שיחקתי על ה-pc ועל אף זאת לטעמי v מאוד מתקרב אליו באיכות הגרפית (שלא נדבר על העולם הפשוט עצום במידה מטורפת) למרות שהוא פועל על דור הקונסולות הקשיש. השוואה ל-Watch Dogs תהיה מעניינת מכיוון שנצטרך לראות עד כמה "קיצצו" לגרסאות ה-ps3/x360 את הכנפיים לעומת קונסולות הדור הבא וגרסת המחשב כי הרי מדובר כאן כבר במשחק שפותח לנצל את חומרת הדור הבא. מהסרטונים הספורים שראיתי אז v לא מתקרב לרמה הגרפית שלו.

עם זאת יש לציין שלא הכל במשחק זה פוליגונים וטקסטורות מפורטות לפרטי פרטים. משחק זה פרזנטציה שלמה שכוללת את הדיבוב המושלם, האנימציות המציאותיות, מגוון המשימות הרחב, הפעילויות הצדדיות הבלתי נגמרות והתחושה שאתה חלק מעיר חיה ופועמת שלא תלויה בך. מהיבט זה, גם אם v הוא לא שיא הפאר וחוד החנית מבחינה גרפית הוא כן משחק שנראה בכלל לא רע והוא מרגיש....בוא נגיד שהחברה, החברים והמשפחה תוהים לאן נעלמתי בימים האחרונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציון שהמשחק קיבל פשוט מוגזם, סה"כ סדרת משחקים שממחזרת את עצמה.

להשקיע מיליונים על משחק שבסופו של דבר רץ על חומרה מוגבלת ומיושנת, זה פשוט תאוות בצע של המפתח.

תחשוב... למה לא לפתח עבור הדור החדש של הקונסולות מראש, או לפחות למחשב.

בסופו של דבר חווית המשחק נפגעת על חומרה כל כך עתיקה.

פשוט עלבון לקהילת הגיימרים עבור בצע כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוקסטאר החלה לפתח את המנוע ואת המשחק בכלל עוד לפני שהיה לה כל קיט פיתוח של בידיים. במקרה שכזה עדיף לה להתמקד בסיום הפיתוח ולהשיק לקונסולות הדור הנוכחי. רק לאחר מכן להתאים את המשחק למכונות עם גרפיקה ויכולות משופרות ולשחרר לקונסולות הדור הבא יחד עם המחשב, הרי שקונסולות הדור הבא טרם הושקו בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציון שהמשחק קיבל פשוט מוגזם, סה"כ סדרת משחקים שממחזרת את עצמה.

להשקיע מיליונים על משחק שבסופו של דבר רץ על חומרה מוגבלת ומיושנת, זה פשוט תאוות בצע של המפתח.

תחשוב... למה לא לפתח עבור הדור החדש של הקונסולות מראש, או לפחות למחשב.

בסופו של דבר חווית המשחק נפגעת על חומרה כל כך עתיקה.

פשוט עלבון לקהילת הגיימרים עבור בצע כסף.

שוב אני שואל, שיחקת במשחק? לומר שהסדרה לא חידשה כלום זה פשוט לא נכון. מדובר במשחק הSand box האולטימטיבי, סדרת משחקים שהכווינה את תעשיית המשחקים לכיוון של עולם פתוח, מפות ענקיות ואינספור פעילויות בהם השחקן יכול לקחת חלק. מותר לך לא לאהוב את הסדרה אבל לא צריך להיות גנב דעת ויש להתמקד בעובדות.

גרסת מחשב בוא תבוא, במועד מאוחר יותר. כפי שציינו לפניי, אין מה לעשות, הפיראטיות ב- חוגגת ומרבית ההכנסות על משחקים מגיעות משוק הקונסולות. אתה יכול להתלונן עד מחר אבל מה לעשות שרוקסטאר היא חברה שבשורה התחתונה צריכה להציג רווח ולמקסם רווח. עם זאת, בניגוד לחברות רבות כיום, רוקסטאר לא משחררת לנו מוצר לא גמור או חצי מוצר שאת חציו השני יש להוריד בצורה של DLC ולשלם עוד כסף. ועוד עניין, אם רוקסטאר היתה חברה כל כך תאוות בצע אז הם יכלו להסכים כבר ממזמן לאינספור ההצעות שהם קיבלו מהוליווד להפוך את סדרת המשחקים לסדרה של ותוך כדי כך להכניס הרבה ג'ובות לכיס. הם בחרו שלא לעשות את זה.

וכמו שרשם djelectric בתגובה לפניי, המשחק מפותח כבר משנת 2008. איך בדיוק אתה רוצה שיפתחו לקונסולות הדור הבא כאשר אלו בשנה זו היו רק בתכנון (לא יודע אם מוקדם או מתקדם אבל זה לא משנה גם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אני שואל, שיחקת במשחק? לומר שהסדרה לא חידשה כלום זה פשוט לא נכון. מדובר במשחק הSand box האולטימטיבי, סדרת משחקים שהכווינה את תעשיית המשחקים לכיוון של עולם פתוח, מפות ענקיות ואינספור פעילויות בהם השחקן יכול לקחת חלק. מותר לך לא לאהוב את הסדרה אבל לא צריך להיות גנב דעת ויש להתמקד בעובדות.

גרסת מחשב בוא תבוא, במועד מאוחר יותר. כפי שציינו לפניי, אין מה לעשות, הפיראטיות ב- חוגגת ומרבית ההכנסות על משחקים מגיעות משוק הקונסולות. אתה יכול להתלונן עד מחר אבל מה לעשות שרוקסטאר היא חברה שבשורה התחתונה צריכה להציג רווח ולמקסם רווח.

אתה באמת קונה את הבולשיט הזה...?

המשחק בקושי הושק וכבר יש גרסאות פרוצות לקונסולות מסתובבות ברשת.

רוקסטאר יוציאו פורט עלוב למחשב לאחר שמיצו את הקונסולות עד הסוף.

אז על תספר לי על הפיראטיות במחשב.

ואם כבר מזלזלים בשוק ה-, אז תסביר לי בבקשה איך חברה כמו UBI מחזרת פתאום אחרי שחקני ה-,

ואף מוציאה את המשחק הטוב ביותר שלה אקסלוסיבי קודם עבור ה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה משחק אתה מדבר ? Watch Dogs ?

הוא לא בלעדי למחשב, וגם להגיד "בלעדי" (כלומר, מיועד רק לפלטפורמה אחת) ואז "קודם" (כשהכוונה היא שייצא לפלטפורמה אחת לפני האחרות) קצת סותר אחד את השני.

אבל אני מסכים עם זה שהפיראטיות היא רק תירוץ עלוב לא להשיק את המשחק במקביל למחשב, משחקים טובים שהחברה שלהם מכבדת את השחקנים שלהם (בלי DLC אינסופי ומשחק שחתכו ממנו חלקים מראש בכוונה ו - מוגזם) מוכרים טוב גם למחשב. דוגמא אחת היא FC3: Blood Dragon שהיה רווחי ליוביסופט וזה למרות שהודלף חודש לפני ההשקה (די חסר תקדים לפי מה שזכור לי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לפיראטיות..

פשוט ב-XBOX וב-PS3-4, יש שמה חברות גדולות מאחורה.. הם בטח משלמות המון כסף בשביל שיהיה לכם בלעדיות וכו'.. בשוק ה-, אין שום חברה שעומדת מאחורה.

אני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...