GTA V - דיון מקדים - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V - דיון מקדים

KingYes

Recommended Posts

אתה מוזמן לגגל טיפה, זה לא סוד ש MS דוגלת בהעברת כספים לצורך קידום המוצרים שלה. זה מה שאפשר להם להגיע לשליטה כל כך טובה בשוק בארה"ב בזמן כל כך קצר.

MS לא משלמת בשביל להוציא גרסאות גרועות, היא משלמת בשביל שלה יהיו הגירסאות הטובות יותר, מזה נגרר שהגירסאות האחרות נפגעות. תאמין לי של R* או אין שום קושי עם ה PS3, מדובר בחברות מאוד גדולות עם הרבה ניסיון, חברות קטנות בהרבה הסתדרו עם החומרה הזו. פשוט למה להם לעשות את זה אם MS משלמים להם כל כך יפה בשביל להתמקד בגירסה של ה 360 :nixweiss: תראה את BLOPS 2, ב 360 עובד מושלם, במחשב עובד טוב, ב PS3 השרתים מתפגרים כל שניה ויש מלא באגים.

ברור שגם עושים את זה, אבל אם תחקור טיפה תגלה שהם התחילו לעשות את זה רק כפעולת מנע אחרי ש MS הוציאו סכומי כסף שלא בטוח שסוני יכולים להרשות לעצמם להוציא.

AC לא מגיע לקרסוליים של משחקי עולם פתוח אחרים? הגזמת...AC היא אחת הסדרות הכי מרשימות שיצאו בדור הזה, אנימציות וטקסטורות ש 4 יכול רק לחלום עליהן :P

בסופו של דבר העובדות מדברות בעד עצמן, מ MS לא ראינו שום דבר חדש בשנים האחרונות, GEARS ו מההתחלה ועד הסוף וכל שיפור גרפי בה עם ירידה חדה בביצועים למצב שיש משחקים שפשוט עובדים על 20FPS במקרה הטוב. מסוני ראינו יותר תוכן חדש מאשר כל חברה אחרת (3 משחקים מקוריים חדשים שצפויים לצאת ב 2013 ועוד הרבה אחרים שיצאו עד עכשיו), ביצועים שנשמרים לרוב מעל ה 30FPS ובכל זאת נראים יותר טוב.

אתה מוזמן לנסות לשחק ב BF3 או CRYSIS 2 ב 360, הם נראים רע ועובדים רע. הקונסולה הזו לא מסוגלת להסתדר עם משחקים רגילים, היא בטוח לא יכולה להסתדר עם עולם פתוח. V פשוט יעבוד על 20FPS, ברזולוציה שבמקרה הטוב תהיה 720P ועם עולם מת בהרבה כי החומרה פשוט לא תשרוד ביותר מזה. אתה גם לא תראה משהו יותר טוב ב PS3 או במחשב כי הכל נעשה בהתאם למה שאפשר במכשיר של MS ששלמה כסף בשביל "תוכן בלעדי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב, מבין שיש לי פה עסק עם פאנבוי. sigh. תשמע, אין לי מניות בMS ורוב המשחקים שלי אני קונה בכלל ל PC, אבל -

1) MS משקיעה כסף/זמן כדי שהמשחקים שרצים על הפלטפורמה שלה יפעלו טוב, fuck them right?מה אתה מצפה שMS יעשו בדיוק? לא יוודאו שהמשחקים שלהם יצאו טוב (אני עדיין מחכה לראיות שמייקרוסופט משלמת להם כסף "להתמקד בגרסה של ה360")? אם כבר זו בעיה של סוני שלא תומכים יותר בחברות שעושות multiplats ושלא יצרו את הפלטפורמה יותר קלה לתכנות.

2) בAC כמות העצמים שנמצאים במשחק הוא נמוך מאוד (מתרכז כמעט רק בדמויות) בעוד שבמשחקים כמו SKYRIM ו יש מליונים של עצמים בלתי תלוים בעולם שהשחקן יכול לבצע אינטראקציה איתם (GTA - מכוניות, אנשים, רמזורים, עגלות ברחוב, פחי אשפה וכו, SKYRIM, בערך ה-כ-ל). AC במהותו הוא משחק מאוד פשוט.

3) אני לא יודע על מה אתה מדבר אבל בחיים שלי לא שיחקתי במשחק בבוקס שרץ על 20FPS. בבקשה תפנה אותי לאחד כזה. להיפך הוא הנכון, HALO ו GEARS אף פעם לא ירדו מה30 בדרך כלל 60, שלא נדבר על סדרת FORZA שרצה על 60 קבוע וכנל גם COD למיניהם. HALO 4 שאני משחק עכשיו רץ על 60 נקי והוא אחד המשחקים היפים ביותר שראיתי על כל פלטפורמה, כולל PC. פשוט מטורף.

שיחקתי בBF3 גם בבוקס וגם בPS3 ואין כמעט הבדלים (צריך להתקין כמובן את הHD PACK). תראה לי השוואה שאומרת שהPS3 רץ יותר משמעותית יותר טוב. CRYSIS 2 לא שיחקתי. מהניסיון שלי, רוב הmultiplats רצים יותר טוב על 360 מאשר על הPS3.

4) MS התחילה את הדור הזה עם הרבה exclusives (נכון halo, gears אבל גם Mass effect ו crackdown) ולאורך הזמן הבינו שזה לא בהכרח מה שהם צריכים ושינו את התפיסה. הם החלו לפנות לקהל יעד יותר רחב עם הקינקט, השקיעו המון בשירותי המדיה הנלווים ובLIVE, כל זאת בעוד שהם שומרים על רמת משחקי הmultiplats. בכלל, כל התפיסה הזאת של משחקים אקלוסיבים לפטרפורמה צריכה למות. זה רק פוגע בשחקנים ובחברות הפיתוח עצמן. גם בסוני מתחילים להבין את זה ולראיה שחברות כמו Insomiac Games יתחילו לפתח עבור הXBOX.

5) לסיום, נכון, העובדות מדברות בעד עצמן. הXBOX בדור הזה עבר מלהיות מקום שלישי-רביעי למקום הראשון - שני בכל העולם בעוד שסוני הפסידו את היתרון העצום שהיה להם עם הPS2. מייקרוסופט סוגרת עוד שנה מאוד מוצלחת מבחינת מכירות בכל הגזרות בעוד שסוני בסכנת פשיטת רגל. אם האסטרטגיות העיסקיות שלהם לא נראות לך, tough! יש חברות הרבה יותר גרועות בשוק (ע"ע apple). תגיד מה שתגיד, מייקרוסופט יודעים לנהל חברה ולתמוך במפתחים שלהם. לא יכול להגיד את זה על סוני.

בזה סיימתי את חלקי בדיון הלא קשור הזה.

on topic, עדיין מקווה לגרסת PC נורמלית של 5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 חודשים מאוחר יותר...
  • 2 חודשים מאוחר יותר...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...