GTA V - דיון מקדים - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V - דיון מקדים

KingYes

Recommended Posts

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הם לא יכולים לוותר על ההכנסות.

אם הם היו מוציאים לPC באותו זמן כמו הקונסולות הם היו גורפים פחות רווחים סך הכל, אבל באופן יחסי היו קונים יותר לPC ממה שיקנו אם הגרסה לPC תידחה.

אז אפשר להבין את האסטרטגיה השיווקית שלהם, כמו גם את העובדה שבעקבות אותה אסטרטגיה נמכרים פחות יחידות בPC.

ועדיין למרות כל זה, גם אחרי שמיצו את המכירות בקונסולות, יש איזה כמה מיליונים של מכירות לעשות בPC.

אין מצב שהם מוותרים על זה.

חלק מהאסטרטגיה שלהם בIV היתה לא להכריז על גירסה לPC עד לרגע האחרון.

וכמו שזה נראה על V כבר יש דיבורים באינטרנט שתצא גירסה לPC(לא יודע מה המקור בדיוק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק... אחרי מה שעשו ב-IV, אני לא מאמין.

מה הקשר מה שהם עשו ב- IV לזה שהם לא יוציאו את V?

הם הוציאו את מקס פיין 3 עם פורט לא רע מה שאומר שזה אפשרי אם רק רוצים. אני מאמין שהם למדו את הטעות ונקבל משהו נורמלי הפעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאין לך PS3 :P

מה שיותר מענין זה אם הם ישתמשו באריזה מיוחד ל XBOX360 כי המשחק יגיע על יותר מידי דיסקים :screwy:

לפי מה שזכור לי, 4 קרטע בטירוף על PS3. דווקא גרסת ה360 עדיפה בהרבה. למי אכפת על כמה דיסקים זה מגיע כל עוד זה רץ בלי תקיעות ?

הPS3 ידוע בבעיות שלו במשחקי עולם פתוח בגלל המחסור בזכרון פעיל (ע"ע Skyrim). רוב המשחקים האלה רצים הרבה יותר חלק וטוב על ה360.

וכמובן, is king...

מקווה שROCKSTAR לא תאכזב בגרסה קיקיונית לPC כמו בGTA 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע שיש ל PS3 בעיות עם עולם פתוח? inFAMOUS ו inFAMOUS 2 נראים מדהים ועובדים טוב, פשוט אותם פתחו במיוחד ל PS3 ולא עשו חצי עבודה.

הבעיות עם IV היו ש MS שלמו ל R* הרבה מאוד כסף, אותו דבר גם עם . המפתחות האלה ראו דולרים ואבדו כיוון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח, חולה על התיאוריות קונספירציה האלה..

הסיבה שהמשחקים האלה מקטרעים בPS3 היא רק בגלל ארכטקטורת הזכרון שסוני הטמיעו. מה לעשות שיותר קשה לתכנת לPS3 מאשר לXBOX וזה יגיד לך כל תוכניתן שמכיר את הפלטפורמות האלה (גם מבחינת כלי הפיתוח, גם מבחינת הארכיטקטורה וגם מבחינת הגמישות). אתה צודק שגם וגם Beth עשו פורטים די מעפנים אבל מפה להגיד שמיקרוסופט שילמו להם זה שטויות במיץ. פשוט הם לא רצו להשקיע יותר כסף/זמן בהתאמה של המשחקים האלה לPS3.

החברה שעשתה את infamous היא חברת בת של ומן הסתם הם בנו את המנוע שלהם מלחתחילה שיתאים לPS3 ובגלל זה אין בעיה. מבטיח לך שאם הם היו רוצים להוציא את המשחק לXBOX, הם היו נתקלים במלא בעיות אחרות.

אגב, היום זה כבר פחות מורגש במשחקי הmultiplatforms כי יש מוצרים ומנועים גרפיים שמותאמים בבסיסם לכל הפלטפורמות אבל עדיין, קשה למפתח להסתדר רק עם 256MB שהPS3 מאפשר לעומת ה512MB שיש בבוקס, בייחוד במשחקי עולם פתוח שמצריכים המון טקסטורות בזכרון הפעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מה שלא מונע מה-IV למחשב לזלול גיגה וחצי של מהמחשב המסכן שלי :(

חבל שכיום אנחנו מוגבלים מהקונסולות, אם לא היה פלייסטיישן או אקסבוקס, V היה נראה קרייסיס 4 עם מודלים מפורטים יותר ואפקטים אמינים יותר.

עדיין, מחכה בקוצר רוח.

מתלבט אם כאשר ייצא לקנות ל-PS שלי או לחכות למחשב (אפשר שניהם :smile1: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קונספירציה, זה עובדה ש MS משלמים ל R*, BETH ו סכומים מאוד מכובדים (מיליונים או עשרות מיליונים). למה נראה לך בכל המשחקים האלה ה DLC תמיד יוצא קודם ל 360?

המפתחת של infamous נקנתה על ידי רק אחרי שהם סיימו את הפיתוח של infamous 2, זה נכון שהחברה הזו עבדה לרוב רק עם אבל זה מראה שזה כן אפשרי לבנות משחק עולם פתוח לקונסולה הזו (והוא גם יראה מצויין). גם BATMAN:AC ו AC הם משחקי עולם פתוח וגם במקרים האלה הגירסה של ה PS3 עדיפה ואתה לא יכול להגיד שזה חברות של :P

בסופו של דבר אם משחק עובד על ה 360 יותר טוב זה או כי הפתחת לא מסתדרת עם החומרה היחודית של ה PS3 או כי MS הוציאו מיליונים בשביל להבטיח שהגירסה שלהם תהיה יותר טובה. זה עצוב להגיד את זה אבל BETH ו R* הן החברות שמוזכרות הכי הרבה בנושא הזה, הן פשוט מחרבנות על בעלי ה PS3 ובהרבה מקרים גם על שחקני ה וזה רק כי MS הזרימו להם כספים. תקרא לזה הסכמים על DLC או כל שם אחר, בסופו של דבר MS משלמת לחברות האלה כסף בשביל לפגוע בגירסאות האחרות של המשחק והן מסכימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שמייקרוסופט משלמות כסף שהDLC יצא קודם אצלהם זה נכון וזו נטו אסטרגית מכירות. עושים אותו דבר בדיוק (כל הDLC של BF3 יוצא קודם בPS3, כנ"ל גם רוב הDLC של assassins creed) וזה לא קשור לעובדה שיותר קשה לפתח לPS3. גם BATMAN וגם AC לא מגיעים לקרסוליים של משחקי עולם פתוח מבחינת כמות הטקסטורות השונות שמריצים בכל רגע נתון, הרוב שם נראה אותו דבר בעולם.

מה שאתה אומר זה בגדר הזייה מבחינתי (מייקרוסופט משלמות לחברות כדי שיוציאו גרסאות PS3 גרועות) כי אם דבר כזה היה נכון זה היה דולף החוצה ומתפוצץ מזמן. אתה מדבר על סמך דעה אישית ובלי שום הוכחה וזה בדיוק תיאוריית קונספירציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...