כרטיס מסך תקול :( אובד עצות - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך תקול :( אובד עצות

mapisto

Recommended Posts

שלום,

לפני מספר ימים הבנתי שכרטיס המסך שלי מסוג Club3D 4870 512MB תקול.

אין לי יותר מדי כסף להוציא על כרטיס מסך חדש וכבר פג תוקף האחריות. מה אני עושה ?! :( זה אפשרי לתיקון? לאן אפשר לשלוח את זה?

תודה מראש לכל מי שעונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מתעסק בתיקון כרטיסים תקולים, כך שאם אכן הכרטיס פגום אין לך מה לעשות איתו. מה שכן, אתה בטוח שהאחריות כבר לא בתוקף? הרי הכרטיסים הללו הושקו לפני שלוש שנים בלבד (פלוס 4 ימים, אם לדייק)... אלא אם קיבלת אחריות של שנתיים ולא שלוש, הכרטיס אמור להיות עדיין באחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה אומר תקול אתה מתכוון שהכרטיס הלך או שיש ארטיפקטים?

יש דרך לפני שאתה זורק את הכרטיס לאפות בתנור 140 מעלות זה עבד על כרטיסים עים ארטיפקטים,

אתה יכול למצוא את המדריך ביוטיוב אים בכל מקרה אתה מתכוון לזרוק אותו שווה לנסות.

אים יש לך בעיות בתקציב אתה יכול לקנות כרטיס יד שניה שיש באתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאני אתחיל, זאת הפעם השניה שאני כותב את ההודעה הזאת, פשוט בפעם האחרונה המחשב החליט לעשות ריסטרט על דעת עצמו בשביל עדכונים לwindows באמצע שכתבתי!!!! אז יש למישהו מושג איך לבטל את האפשרות של עדכונים אוטומטיים?!

ולענייננו:

1) חיפשתי בין כל המסמכים שקשורים למחשב (הרבה אבק) ולא מצאתי שום כתב אחריות של כרטיס המסך.

2) כשאני אומר שהכרטיס תקול, אני מתכוון לכך שבאמצע משחק שהוא אמור להריץ מאוד בקלות, הוא נתקע לכמה שניות ולאחר מכן זורק אותי מחוץ למשחק כשבwindows קופצת הודעה בסגנון של "מנהל התצוגה הפסיק לפעול ושחזר את עצמו".

העתקתי את ההודעה לגוגל וראיתי מה אנשים כתבו על התופעה.. הוצאתי את כרטיס המסך.. ניקיתי אותו ואת הסלוטים שלו.. וזה לא עזר.. יש לציין שהעניין קורה בכל פעם שאני מפעיל את המשחק.. לפעמים אחרי דקה ולפעמים אחרי 10 דקות.. אבל זה תמיד קורה.

מכאן אני מסיק שהכרטיס תקול. אגב, לפעמים זה גם קורה כשאני לא באף משחק.

3) לא יודע אם זה חשוב, אבל הכרטיס עבר OC (ע"י חברת SKYPC שממנה קניתי את המחשב בדיוק לפני 3 שנים...).

4) אם לא תהיה לי שום ברירה, אני מן הסתם אקנה כרטיס מסך חדש ואנסה לחסוך כמה שיותר במחיר. אבל אני מאמין שהיום בפחות מ-1000 אני אוכל להשיג כרטיס הרבה יותר טוב ממה שיש לי כרגע, אני צודק?

במידה ויש לכם המלצות לכרטיס מסך בשבילי (אפילו אם הוא מעט מעל ה-1000), הנה המפרט:

מעבד intel core 2 duo E8400

לוח אם P5Q

ספק כח CMPSU-550VXEU 550W

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאני אתחיל, זאת הפעם השניה שאני כותב את ההודעה הזאת, פשוט בפעם האחרונה המחשב החליט לעשות ריסטרט על דעת עצמו בשביל עדכונים לwindows באמצע שכתבתי!!!! אז יש למישהו מושג איך לבטל את האפשרות של עדכונים אוטומטיים?!

ולענייננו:

1) חיפשתי בין כל המסמכים שקשורים למחשב (הרבה אבק) ולא מצאתי שום כתב אחריות של כרטיס המסך.

2) כשאני אומר שהכרטיס תקול, אני מתכוון לכך שבאמצע משחק שהוא אמור להריץ מאוד בקלות, הוא נתקע לכמה שניות ולאחר מכן זורק אותי מחוץ למשחק כשבwindows קופצת הודעה בסגנון של "מנהל התצוגה הפסיק לפעול ושחזר את עצמו".

העתקתי את ההודעה לגוגל וראיתי מה אנשים כתבו על התופעה.. הוצאתי את כרטיס המסך.. ניקיתי אותו ואת הסלוטים שלו.. וזה לא עזר.. יש לציין שהעניין קורה בכל פעם שאני מפעיל את המשחק.. לפעמים אחרי דקה ולפעמים אחרי 10 דקות.. אבל זה תמיד קורה.

מכאן אני מסיק שהכרטיס תקול. אגב, לפעמים זה גם קורה כשאני לא באף משחק.

3) לא יודע אם זה חשוב, אבל הכרטיס עבר OC (ע"י חברת SKYPC שממנה קניתי את המחשב בדיוק לפני 3 שנים...).

4) אם לא תהיה לי שום ברירה, אני מן הסתם אקנה כרטיס מסך חדש ואנסה לחסוך כמה שיותר במחיר. אבל אני מאמין שהיום בפחות מ-1000 אני אוכל להשיג כרטיס הרבה יותר טוב ממה שיש לי כרגע, אני צודק?

במידה ויש לכם המלצות לכרטיס מסך בשבילי (אפילו אם הוא מעט מעל ה-1000), הנה המפרט:

מעבד intel 2 duo E8400

לוח אם P5Q

ספק כח CMPSU-550VXEU 550W

תודה !

מישהו? בבקשה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני דברים:

1. האם אתה זורק תאריך או שתכלס רכשת את הכרטיס לפני 3 שנים, כי אם רכשת אותו לפני פחות ויתכן והיו עליו 3 שנות אחריות, שווה לך לנסות לממש אחריות. לא מזמן כשSKYPC נסגרו פרסם פה נציג של RSM שהם ישתדלו לעזור ללקוחות SKYPC לממש אחריות. אבל לפני שאתה רץ לשם, לפי מה שאני מבין הם יכולים לעזור רק אם הכרטיס שלך נקנה מיבואן רשמי בישראל, אם זה היה יבוא לא רשמי - זו בעיה. שווה לברר.

2. שווה לך לעשות את הנסיון / נסיונות הבאים לפני שאתה מכריז על הכרטיס ז"ל:

א. נסה לחבר את הכרטיס למחשב אחר - ובדוק את תקינותו שם.

ב. נסה לחבר למחשב שלך כרטיס אחר - ייתכן והבעיה היא בלוח האם, ולא בכרטיס.

ג. נסה לאמץ את הכרטיס שלך באמצעות בדיקת מאמץ - ונטר את הטמפרטורות. עדכן פה לגבי טמפרטורות והאם הוא קורס - אתה יכול להשתמש בHWMONITOR כדי לראות טמפרטורות ובFURMARK כדי לאמץ את הכרטיס.

ככלל אני חושב שהת'רד הזה צריך היה להיות בתמיכה טכנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישר אתה קופץ למסקנות שהכרטיס תקול?

תנסה לעדכן ותנסה לפתוח את דלת המארז במחשב, גיליתי שאצל הרבה אנשים הבעיה שגורמת לקריסות היא פשוט חום וחוסר תחזוקה של המחשב(ניקוי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה חבר'ה!

באמת נראה לכם שאני מעוניין להיפרד מ1000 שקל על כרטיס חדש סתם ככה? קראתי ובדקתי בהרבה מקומות הרבה רעיונות לפני שהכרזתי שהוא ז"ל.

כן, פתחתי את המחשב, הוא כל הזמן פתוח והמזגן בחדר פועל על 23 מעלות. עדיין התקלה חוזרת על עצמה. בדקתי את הכרטיס והוא מאוד חם (לא באמצעות תוכנה מיוחדת אלא עם היד), יותר ממה שהוא אמור להיות אני חושב.

בנוסף, עדכנתי , לא עזר. החזרתי את הדרייברים הקודמים, לא היה שינוי, אז שוב עדכנתי את הדרייברים, והבעיה כמובן נמשכת.

יש לציין שלפעמים המשחקים דווקא כן שורדים שעה או שעתיים של משחק.. (רק כאשר המזגן פועל והחדר קריר).

בקשר לניקוי, כן, לא ניקיתי שנים את המחשב... לא ברור לי לגמרי איך לעשות את זה.. עם לחץ אוויר? בכל מקרה הוצאתי את כרטיס המסך וניקיתי אותו.. זה לא עזר.

בכל מקרה, אנסה את התוכנות שציינת בשביל הטמפ' ואעדכן פה מה היו התוצאות.

אה, ובנוגע לאחריות, המחשב נרכש ב-ד-י-ו-ק לפני 3 שנים. או יותר נכון, 3 שנים פלוס 15 ימים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי בדיקה קלה בGOOGLE עולה שהטמפרטורה של הכרטיס מסך שלך נורמלית עבור הגדרות ברירת מחדל.

אולם מוצעות אופציות כיצד להוריד את הטמפרטורה

הכי פשוטה לביצוע http://hardforum.com/showthread.php?t=1320351

כמו כן גם מומלץ לפרק את הקירור, לנקות ולשים משחה טרמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היה מקרה די דומה באקראיות היתי מקבל הודעה והמשחק היה מפסיק לתקופה ארוכה ולא נימצא פיתרון עד שקיבלתי מסך כחול,

וגם לאחר פיענוח הBSOD לא היה לי מושג מה הבעיה,

לבסוף הזיכרון היה גורם הבעיה תעשה MEMTEST כ 6 שעות יכול להיות שזאת הבעיה אצלך.

זיכרון יכול לגרום לחוסר אי יציבות עים זאת גם OC לכרטיס מסך, לכן תתחיל בזה שתבדוק MEMTEST לזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי בדיקה קלה בGOOGLE עולה שהטמפרטורה של הכרטיס מסך שלך נורמלית עבור הגדרות ברירת מחדל.

אולם מוצעות אופציות כיצד להוריד את הטמפרטורה

הכי פשוטה לביצוע http://hardforum.com/showthread.php?t=1320351

כמו כן גם מומלץ לפרק את הקירור, לנקות ולשים משחה טרמית.

אחי, זה אדיר!

בדיוק ניסיתי את כל ההוראות שרשומות שם, לשנות את מהירות המאוורר על כרטיס המסך. לא ידעתי שזה אפשרי, הייתי בטוח שזה חסום בצורה כלשהי! מסתבר שזה ממש פשוט לעשות את זה :) עכשיו העלתי למהירות של 70% והטמפ' בהחלט ירדה.. אבל זה ממש מרעיש.. אני מקווה שעכשיו אני אוכל לשחק בשקט...

תודה רבה רבה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...