האם טכנולוגית ה-SMART-BURN היא טובה? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם טכנולוגית ה-SMART-BURN היא טובה?

semuel_t

Recommended Posts

אני מתלבט...

הטכנולוגיה של LiteOn מזהה לפני הצריבה מאיזה סוג הדיסק ומה המהירות הכי בטוחה לכתוב עליו וזה טוב, אבל החיסרון היחיד הוא שאולי המהירות המירבית שניתן לצרוב על הדיסק היא יותר גבוהה ממה שזוהה (נגיד x48) אבל הצורב כותב במיהרות שנקבעה אצלו.... (למשל x40 או פחות)

אז אולי הטכנולוגיה של עדיפה יותר? כי היא רק מגנה מפני Buffer Underrun..

לגבי אנשים שיש להם צורב של LiteOn עם SMART-BURN איך הצריבות שלכם יוצאות?

האם הצורב מנצל את כל פוטנציאל המהירות של הדיסק?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתלבט...

הטכנולוגיה של LiteOn מזהה לפני הצריבה מאיזה סוג הדיסק ומה המהירות הכי בטוחה לכתוב עליו וזה טוב, אבל החיסרון היחיד הוא שאולי המהירות המירבית שניתן לצרוב על הדיסק היא יותר גבוהה ממה שזוהה (נגיד x48) אבל הצורב כותב במיהרות שנקבעה אצלו.... (למשל x40 או פחות)

אז אולי הטכנולוגיה של עדיפה יותר? כי היא רק מגנה מפני Buffer Underrun..

לגבי אנשים שיש להם צורב של LiteOn עם SMART-BURN איך הצריבות שלכם יוצאות?

האם הצורב מנצל את כל פוטנציאל המהירות של הדיסק?

תודה.

אני בעליו הגאה של צורב לייט און 52x32x52 ואני מוכן להגיד בבטחה שזה הצורב הטוב ביותר שנתקלתי בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. כל צורב מסוגל לזהות את יצרן המדיה וסוג ה dye.

ב. הרבה מהצורבים גם משלבים טכנולוגיות מקבילות ל Smart-Burn כגון FlextraSpeed (Asus), PoweRec (Plextor וכו'.

ג. על כל מקרה, ניתן למנוע את השימוש ב Smart-Burn ע"י לחיצת כפתור בתפריט האפשרויות של הצורב (בתוכנה כמו Nero, לדוגמא).

ד. לצורבים מבית LiteOn קושחות מעולות שמתעדכנות כל חודש לערך. לכן, לא הייתי דואג אם Smart-Burn קובעת שמהירות הצריבה היא 48X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם אני יקנה צורב של LiteOn אז אני יצטרך לעדכן את ה-firmware כל חודש

על מנת שהדיסקים לצריבה שברשותי יהיו תואמים?

ולמה הם לא שמים לכל עדכון של firmware פירוט של איזה דיסקים תואמים/תיקונים נוספו וכד'... חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם אני יקנה צורב של LiteOn אז אני יצטרך לעדכן את ה-firmware כל חודש

על מנת שהדיסקים לצריבה שברשותי יהיו תואמים?

ולמה הם לא שמים לכל עדכון של firmware פירוט של איזה דיסקים תואמים/תיקונים נוספו וכד'... חבל.

אני חייב לציין שנתקלתי בצורב של Liteon והוא מבין האיכותיים ביותר שראיתי! פשוט צורב בלי שום תקלה ובמהירות!

אתה לא תצטרך לעדכן את הקושחה כל חודש אבל זה שיש את האפשרות הזו זה יתרון משמעותי וזה אומר שאם יש איזהשהוא תקלה בצורה או שיצא איזו טכנולוגיית צריבה חדשה אז ישכן שעדכון הקושחה יפתור את הבעייה ו/או יגרום לצורב לתמוך בסוגי דיסקים חדשים וכו'.

זהו אך ורק יתרון ואין פה שום חיסרון, לצורבים אחרים שאין להם אפשרות לעדכן קושחה (לרוב הסוגים גם יש את האפשרות הזו) אז לא תהיה בכלל שום אפשרות לתקן בעיית תאימות בצורב.

סיכום: אני מאוד ממליץ לך על צורבים וסידירומים של LiteOn שכן הם נותנים את הביצועים הכי טובים בטווח המחיר הזה.

נ.ב: הם כן רושמים באתר ההורדה מהם התיקונים/שינויים מהגרסה הקודמת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש צורב של לייט און בערך שנתיים אם לא יותר ( x12 ) ולא דפק לי דיסק אחד עד היום.

בהתחלה לא הכרתי את החברה וחשבתי שקניתי סתם צורב אבל התברר לי שזה אחד הצורבים הטובים ביותר

שנתקלתי בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה בעיות למשל יכולות לצוץ לצורב שקושחה חדשה יותר תוכל לתקן?

עד לפני כמה חודים לדוגמא, הצורבים של LiteOn (סדרת ה 6S וה 7S) לא היו מסוגלים לבחון גודל OverBurn תקין של דיסקים.

הם פשוט היו מסתובבים עד שהגיעו לדקה ה 99 (או עד ה"גבול" המוגדר).

אחת הקושחות האחרונות תיקנה זאת.

קושחה אחרת עידכנה את יכולות הקריאה התת-ערוצית של הצורב (פלוס חשוב בצריבת דיסקים מוגנים).

לרוב, מדובר בעידכונים שמשפרים התאמה בין הצורב והמדיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...