כמה זמן לדעתכם יחזיק הרדיאון 9600NP..? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה זמן לדעתכם יחזיק הרדיאון 9600NP..?

Aner

Recommended Posts

לא חושב שה xt יחזיק הרבה זמן מעמד אם המשחקים שעומדים לצאת שנה הקרובה...

יש מצב שהוא יחזיק מעמד עד בערך עד ל תחילת ה סוף של 2004 אולי אפילו לפני

עד ה 5 או ה 6 ל 2004

הרבה משחקים חדשים עומדים מצאת אם מנועים מאוד כברים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת מה שמגביל אותי מלקנות TI4200 , אני רוצה שיהיו לי את האפקטים של DX9 אבל לא יכול לגרד 1100 . אני מסוגל אולי לקנות 9600 NP של גיגהבייט ב720 ש"ח אבל גם זה מאד גבוה בשבילי (במיוחד אם הוא לא יחזיק הרבה) :(

באמת החלטה מאד קשה ??? :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת מה שמגביל אותי מלקנות TI4200 , אני רוצה שיהיו לי את האפקטים של DX9 אבל לא יכול לגרד 1100 . אני מסוגל אולי לקנות 9600 NP של גיגהבייט ב720 ש"ח אבל גם זה מאד גבוה בשבילי (במיוחד אם הוא לא יחזיק הרבה) :(

באמת החלטה מאד קשה ??? :-[

בהחלט יש לך כרטיס חלש אבל ביינתים המעבד מפצה על זה ... המשחקים הולכים איך שהוא בסדר נכון?

נסה ביינתים להסתדר אם איזה OC על הכרטיס מסך... וכשיצא משחק שאתה תיהיה חייב לשחק בו והוא יפעל לא חלק או ממש יקטע

אז תחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני קונה עכשיו ת-TI 4200 עוד כמה זמן אצטרך בערך להחליף...חצי שנה?

אני מפחד שאני עכשיו אקנה ת'-XT במחיר של ה~1100 ועוד שנה הוא יריץ משחקים כמו שהג'יפה 4 MX מריץ כיום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.

אני מתלבט האם התוספת כסף הרבה לגרסת XT תתבטא בכך שה-XT יחזיק יותר זמן מאשר ה-NP

אשמח לדעת בערך כמה ה-9600 אמור "להחזיק" על אפשרויות הגרפיקה הכי גבוהות (במשחקים)

תודה.

אני נותן לו יומיים שלושה.

:P

אישית הייתי מוסיף כמה גרושים לXT, לא כדאי לקנות את הכי הכי חדש, וגם לא את הישן, קח XT ותיהיה בראש שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מריץ על ההגדרות הכי גבוהות. בדוק!

נכון. במשחקים כבדים כמו Knights of the old republic או הנסיך הפרסי החדש הכרטיס מצליח לשמור על 30 פריימים בהגדרות מקסימליות ברזולוציה של 1280X1204 (והסטאר וורס לא ירד בביצועים כמעט כאשר העלתי ל1600X1200).

הבעיה לפי דעתי עם ה9600XT היא שהוא לא מחדש הרבה, בעצם לא מחדש כלום. יש לו אותם ביצועים של ה9500P שנמכר לפני שנה באותו מחיר, שוק הMID END לא השתנה כבר המון זמן ועובדה לכך היא שהGF4200 עדיין מחזיק ככרטיס ברמה גבוהה, עברה יותר משנה וחצי מאז שהוא יצא ואין כרטיס מתחת ל1500 ש"ח שיכול לבייש אותו (וכמו תמיד אני לא מתחשב בביצועי AA וAF כי לפי דעתי הם לא שווים 500 ש"ח).

אני באמת לא יודע לענות בקשר למשך הזמן שהXT יחזיק, בחודשים הקרובים כשיצאו DOOM3 וHL2 יבוא עידן חדש של מנועים גראפים וסטנדרטים ישתנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני קונה עכשיו ת-TI 4200 עוד כמה זמן אצטרך בערך להחליף...חצי שנה?

אני מפחד שאני עכשיו אקנה ת'-XT במחיר של ה~1100 ועוד שנה הוא יריץ משחקים כמו שהג'יפה 4 MX מריץ כיום...

ממש לא. הוא יריץ עוד שנה משחקים ברמה טובה מאוד. לפחות אם לא יותר ממה שהTI-4200 מריץ היום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי עכשיו בכדור הבדולח והוא יחזיק 128 יום שלוש עשרה שעות 24 דקות ו 15 שניות 14 13 12 ...

וברצינות - מה זאת אומרת כמה זמן הוא יחזיק? כמה זמן שאתה תחליט שהוא מתאים לצרכיך או עד שהוא יתקלקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...