שגיאה בפתיחת קובץ היסטוריית הודעות של מסנג'ר - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שגיאה בפתיחת קובץ היסטוריית הודעות של מסנג'ר

A.Z.P

Recommended Posts

שלום לכולם!

לאחרונה יש לי בעיה נורא מוזרה עם קבצי ההיסטוריה החדשים יותר של אנשים שאיתם אני מדבר כעת. קבצי העבר נפתחים כראוי אך שלושה קבצים של אנשים שנוספו לאחרונה נפתחים ומתקבלת השגיאה שמצורפת בתמונה. לפעמים הקובץ עולה ואז מגיעה השגיאה ולפעמים פשוט מסך לבן וישר השגיאה מתקבלת כך שלא ניתן לתפעל את הקובץ גם שרואים אותו. בעיה נוספת היא בפתיחת קובץ של היסטוריה שנשלח אליי אך מופיעה השגיאה שצורפה בתמונה השנייה,אין לי מושג מה זה XSL STYLE SHEET או איך ולמה לשנות אותו. מה ניתן לעשות?

אם יש עוד מידע שצריך לספק בשביל לפתור תבעיה אנא עדכנו אותי.

תודה מראש על העזרה!

זאב.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה יבגני!

רק מה שאמרת מבחינתי זה סינית. עם מה כן לפתוח את זה? כי ניסיתי עם הוא לא נתן לי ואין לי מושג איזה תוכנה אחרת להשתמש הוא לא נותן שם בחירה חוץ מאקספלורר. ומה לגבי השגיאה יש מה לעשות או שזה רק להשתמש בדפדפן אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז הורדתי תNOTEPAD ++ שאני חושב שפשוט יכולתי להשתמש בNOTEPAD הרגיל בשביל זה, לא?

ההתחלה של הקובץ שלא נפתח היא:

<?xml version="1.0"?>

<?xml-stylesheet type='text/xsl' href='MessageLog.xsl'?>

לעומת אחד מהקבצים הישנים ששם זה:

<?xml version="1.0"?>

<?xml-stylesheet type='text/xsl' href='MessageLog.xsl'?>

כלומר אותו דבר, אבל אני לא בטוח אם לזה התכוונת שאמרת סכמה. אם תוכל לפרט קצת יותר מה אני צריך לתת לך כדי שתוכל לעזור לי.

אם התכוונת שאני פשוט אריץ אותם בנוטפד זה קצת לא נוח בגלל כל הקידוד וקשה למצוא דברים. אם יש דרך לראות רק את הטקסט בבקשה הסבר לי איך לאפשר זאת.

תודה רבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמשום מה הוא מציג את כל ההיסטוריה בכמה שורות ממש ארוכות וגם פה יש חלק מהקידוד שמפריע לקריאה. הרבה יותר טוב מנוטפד רגיל אבל עדיין לא כ"כ נוח. יש דרך לפתור את הבעיה ולהציג את זה כמו שהוא מציג באקספלורר רק בדפדפן אחר? או לפתור את הבעיה עצמה באקספלורר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי המלומד, תלמד אנגלית לתוכנה קוראים Notepad++ ולא notepad++ (יישור לשמאל). וזאב, תיזהר לכתוב באותיות גדולות, הוא לא אוהב את זה ויתחיל להתנשא עליך.

בכל מקרה, תמחוק בקובץ את כל הדברים (כולל) ה <> שמתחילים עם xml-stylesheet ואז נסה לפתוח את הקובץ ב IE או ב FF (שכחתי מי מהם טוב יותר בזה). וכמובן תעשה גיבוי לקבצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה acd. ניסיתי את מה שהצעת ואכן עכשיו הקובץ נפתח באקספלורר אך לצערי גם כאן ישנו קידוד מיותר של פונט, סגנון וכדומה אשר מקשה על הקריאה. לדוגמא שורה נראית עכשיו ככה:

- < From>

< User FriendlyName="A.Z" />

</From>

- < To>

<User FriendlyName="Amber" />

</To>

<Text Style="font-family:Georgia; color:#000000;"> crazy lol</Text>

</Message>

לעומת לדוגמא:

6/12/2011 14:00:03 Amber A.Z guess so

כאשר מעל מצוין שם שולח שם מקבל ומחולק ע"י טורים. יש מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את ההצעה שלך אבל זה היה גם המצב לפני השגיאה כאשר הקובץ MessageLog היה באותה התיקייה. זה כאילו שגיאה שנוצרה בזמן מסוים, מאחר והקבצים הישנים כן עובדים אבל רק שלושה חדשים ומאז אחד כן אחד לא, לא עובדים. עוד הצעות? אולי לתוכנה אחרת שתקרא את הקובץ במקום האקספלורר?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לפתוח בכרום הוא נותן שגיאה שהקובץ: is not a valid win32 application

תודה על התשובות, כנראה שהאפשרות היחידה זה מה שהצעת בעבר שהיה יחסית הכי נוח.

שבת שלום!

זאב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה ממש חשוב לך תנסה לפתוח את זה עם תוכנות מיוחדות לעריכת XML ולראות מה ניתן לעשות שם (ו/או לנסות לכתוב XSL משלך, לא אמור להיות מסובך מדי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...