איך להפעיל מעבדה כמו במכללה - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להפעיל מעבדה כמו במכללה

wooper

Recommended Posts

היי

אני רוצה לתרגל את החומר שלומדים בשיעור בבית אבל אין לי hyper v

גם אין את המכונות שיש שם כמו dc srv

איך אפשר לתרגל במצב כזה שאני בלי מכונות וירטואליות

ניסיתי להתקין hyper v על סרבר 2008. והמחשב אחרי זה לא הפעיל יותר את הסרבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק VIRTUAL PC

אני עשיתי משהו אחר בזמנו הגעתי עם GHOST BOOT והעתקתי את כל ההארד דיסק :lol: אפילו כדי למנוע "פאדיחות" פתחתי את המארז וחיבור ישיר ל SATA ככה זה שיש ESAFE וסיסמא בביוס.. בטריה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב להשתמש ב Hyper-V? מה רע בפתרונות כמו Virtualbox?

חוץ מזה אתה אמור לקבל מכונות וירטואליות קיימות לתירגולים כמו בכיתה שעובדות על Virtual . ככה זה בכל ההסמכות של MS.

בדקתי את זה מול MS וזה לא ככה. מורה שמחלק מכונות עובר על ה"חוקים" שלהם... אלה שמחלקים הם סתם גברים :)

בתכל'ס אתה יכול להעתיק את המכונות מהמעבדה. תכבה את המכונה, תבצע Revert, ותעתיק את המכונה את הParent שלה. (תשאל את המורה שלך הוא אמור לדעת)

אגב אני רואה שאתה מירושלים, איפה אתה לומד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתם מסתבכים כל כך.

מיקרוסופט נותנת את מרבית המוצרים שלה להתנסות חינם לתקופה מסויימת (אני אישית מנצל את זה הרבה), בדרך כלל זאת תקופה מספיק ארוכה בשביל לתרגל.

אם אתה לומד 2008 R2 אתה יכול להוריד אותו מהקישור הבא http://www.microsoft.com/windowsserver2008/en/us/trial-software.aspx (אפשר להוריד VHD או ISO) זאת גירסה ל-180 יום (אפשר יותר ע"י שימוש ב-Slmgr.vbs אבל לא ניכנס לזה עכשיו) אני מתאר לעצמי שזה מספיק זמן לבצע את כל הניסיונות האפשריים. ואם אתה צריך 2008 אני מאמין שאם תחפור טוב באתר של מיקרוסופט אתה תימצא גירסה ניסיונית גם ל-2008.

אצלי בבית אני עשיתי dual boot עם Srever 2008 r2 שמותקן עליו Hyper-v חשוב לבדוק שיש לחומרה תמיכה בווירטואלזציה ולהפעיל אותה. אני בטוח שיש פה אנשים שהיו חולקים על צורת העבודה שלי מבינתי זה מאוד נוח לי ובמיוחד שאני משתמש בעבודה ב-HYPER-V לסביבת Production.

שיהיה בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתם מסתבכים כל כך.

מיקרוסופט נותנת את מרבית המוצרים שלה להתנסות חינם לתקופה מסויימת (אני אישית מנצל את זה הרבה), בדרך כלל זאת תקופה מספיק ארוכה בשביל לתרגל.

אם אתה לומד 2008 R2 אתה יכול להוריד אותו מהקישור הבא http://www.microsoft.com/windowsserver2008/en/us/trial-software.aspx (אפשר להוריד VHD או ISO) זאת גירסה ל-180 יום (אפשר יותר ע"י שימוש ב-Slmgr.vbs אבל לא ניכנס לזה עכשיו) אני מתאר לעצמי שזה מספיק זמן לבצע את כל הניסיונות האפשריים. ואם אתה צריך 2008 אני מאמין שאם תחפור טוב באתר של מיקרוסופט אתה תימצא גירסה ניסיונית גם ל-2008.

אצלי בבית אני עשיתי dual boot עם Srever 2008 r2 שמותקן עליו Hyper-v חשוב לבדוק שיש לחומרה תמיכה בווירטואלזציה ולהפעיל אותה. אני בטוח שיש פה אנשים שהיו חולקים על צורת העבודה שלי מבינתי זה מאוד נוח לי ובמיוחד שאני משתמש בעבודה ב-HYPER-V לסביבת Production.

שיהיה בהצלחה!

יאפ Rearm יכול לעשות את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...