החיבור הבריא שלי לאינטרנט - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החיבור הבריא שלי לאינטרנט

LioR CoHeN

Recommended Posts

13 ימים זה לא שיא כל כך גדול.., היו זמנים שבהם האינטרנט שלי היה יותר מ13 יום,

אני זוכר אחד עם 20 יום, אבל די הייתי חייב לעשות ריסט למחשב..,

אבל בכל זאת זה ציון יפה.. :D

עכשיו אח שלי בצבא והאינטרנט בחדר שלו.., הוא חולק איתי את האינטרנט.., אני עושה ריסטים וכיבויים חופשי..,

למרות שאני אף פעם לא מכבה את המחשב, רק אם אני עושה לו מוד כלשהו, או מחבר דברים, או מתקן דברים.. ::)

אבל אח שלי מחובר כל הזמן לאינטרנט.., ושאני עושה ריסט זה לא מתנתק, לכן אני אעלה פרינט סכירן,

שאני אעבור את ה13.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצאתי למילואים של 31 יום והשארתי את החיבור (בשביל שהאימיול יוריד לי הרבה כמובן)

אחרי שבוע חזרתי הביתה, וגיליתי שמשום מה החיבור התנתק, ולא ירד הרבה.

קיצרו לי את השרות בשבועיים (כי אני סטודנט) אז חזרתי שוב אחרי שבוע, הפעם הכל הכל ירד (הכל ירוק)

בקיצור, זה בעסה לא נורמלית להשאיר את המחשב דלוק שבוע ולחזור ולגלות שזה היה סתם

צריך למצוא לזה פתרון, ואין כזה פתרון ברמת התוכנה..(כי אין תוכנה שיכולה לדעת את כל הסיבות לניתוק, בעיות בשרתים של הספק, הפסקת חשמל קטנה, ברק למודם וכל מיני סיבות שונות ומשונות..)

:) צריך בייביסיטר שייבקר את המחשב פעם ביום לפחות וייראה שהכל תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נירא לי שהמחשבים עושים את זה דווקה. כשאתה עוזב אותו יותר מיומיים בלי לגעת הרבה פעמים הוא מתחיל להרדם

ומשו נדפק. כשיש פעילות מסויימת על המחשב הכל בסדר. עשיתי מלא ניסואים. למשל אתה משאיר את קאזאא דלוק, ועוזב

תמחשב כל המהירויות נופלות. מזיז כמה דקות תעכבר ופוף מתחיל לעלות. עכשיו אם אני עוזב תמשחב אני מנסה להדמות כאילו

אני עדיין משתמש בו, משאיר ת לנגן ומדליק "וירוס" שמזיז תעכבר באקראי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כמו אלקטל באמת, אבל זה לא תמיד תלוי רק במודם, בדרך כלל ההתנקויות באות משגיאות בקוו או בגלל בעיות בתשתית ובעיקר בשרת ולא בגלל המודם.

עריכה, השרת שלי דלוק כבר ברצף משהוא כמו שלושה חודשים בלי רסיטרט, לא ביקרתי אותו כבר הרבה זמן, הייתי בודק עכשיו כמה זמן הוא מחובר אבל אין לי כרטיס מסך עליו, ובשביל לחבר כרטיס מסך אני חייב לכבות אותו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...