שלט למחשב (יש דבר כזה?) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלט למחשב (יש דבר כזה?)

BeBest

Recommended Posts

שלום,

המחשב שלי מחובר לטלוויזיה, כרגע אני משתמש בעכבר בשביל להפעיל , לעשות PAUSE ועוד כמה פעולות פשוטות.

רציתי לדעת אם יש איזשהו שלט (אלחוטי כמובן) שאפשר לקנות שיוכל לעשות פעולות פשוטות כמו לנווט בספריית הסדרות / סרטים, להפעיל, ובקיצור מן כזה..

אם אכן קיים דבר כזה אשמח לקבל המלצות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר? זה דווקא מאוד נוח. הסלולרי גם ככה איתך, אז בלחיצת כפתור אתה הופך אותו לשלט.. מה רע?

בכל מקרה, מה שאני עשיתי אצלי זה פשוט לקנות שלט למחשב ב-99 ש"ח בבאג. הכי פשוט והכי קל.

אח"כ גם תיכנתתי את השלט החכם שלי לפיו, כדי שיהיה לי שלט אחד חכם ששולט על כל הסלון - אבל זה כבר סיפור אחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח וואו הרבה פתרונות יצירתיים :lol:

על מה אתה מדבר? זה דווקא מאוד נוח. הסלולרי גם ככה איתך, אז בלחיצת כפתור אתה הופך אותו לשלט.. מה רע?

בכל מקרה, מה שאני עשיתי אצלי זה פשוט לקנות שלט למחשב ב-99 ש"ח בבאג. הכי פשוט והכי קל.

אח"כ גם תיכנתתי את השלט החכם שלי לפיו, כדי שיהיה לי שלט אחד חכם ששולט על כל הסלון - אבל זה כבר סיפור אחר..

תוכל לשלוח לי קישור למוצר בבאג?

אגב כרגע אני עובד פשוט עם עכבר , אבל אני רוצה להעביר אותו למחשב אחר ולקנות אחד חוטי רגיל במקום וחשבתי שאם יש איזה שלט שזו נטו העבודה שלו זה יהיה הרבה יותר נוח.

אגב, יש לי כרטיס מחובר למחשב (לא זוכר כרגע את הדגם הספציפי), בכל מקרה, הוא הגיע עם שלט.

האם אפשר להגדיר אותו כך שיוכל לשלוט על מספר תוכנות במחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש באפליקציית air mouse. הופך את הטלפון ל-touch pad גדול + מקלדת + כפתורים מיוחדים. נוח מאוד.

כמו כן יש המון שלטים למחשב, גם השלט של כרטיס הטלויזיה אמור לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש באפליקציית air mouse. הופך את הטלפון ל-touch pad גדול + מקלדת + כפתורים מיוחדים. נוח מאוד.

כמו כן יש המון שלטים למחשב, גם השלט של כרטיס הטלויזיה אמור לעבוד.

אמור זה שם של דג :P

אני אנסה להפעיל איתו (נקרא קצת בגוגל בטוח נמצא משהו..)

איך השלט מתחבר למחשב? , BT..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...