L.A. Noire - דיון מקדים - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

L.A. Noire - דיון מקדים

tamiravigan

Recommended Posts

לא עקרוני, גם אם תריץ אותו היום על המחשב הכי חזק, חלק מהבעיות עדיין נשארו .. לא משנה, אני עדיין חושב שהמשחק מצוין

אפילו שאז שיחקתי בו כשהכל על LOW ורזולציה נמוכה ועדיין קרטע ..

לגבי RDR, הוא רץ טוב מאוד בקונסולות, נראה לגבי הפורט למחשב .. אם ייצא בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

!?

GTA4 רץ לי מעולה על המחשב הנוכחי, ממש מעולה, כאילו עם הגדרות יחסית גבוהות אאל"ט עם AA, ראו ממש מדהים והוא לא ירד מ30,

שלא נזכיר את זה ששחקתי בו גם עם 1950XT וגם אז אחרי טווקים למינהם הוא רץ לי דיי טוב ברזו' טבעית(19").

ראיתי אותו בקונסולות(360), רץ שם על FPS נמוך אבל יציב, אם אתה לא משתגע, וכמובן שרואים משמעותית פחות טוב.

מישהו יודע אם לNA יש את אותו מנוע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי הוא סוג של סרט אינטרקטיבי אז לא חושב שיהיה בעיות

אני לא יודע עם לחכות לו לPC או לקנות במשותף עם מישהו לPS3

מבחינתי זה מסוג המשחקים שאני מוכן לזרוק אליהם רק עד 20$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

!?

GTA4 רץ לי מעולה על המחשב הנוכחי, ממש מעולה, כאילו עם הגדרות יחסית גבוהות אאל"ט עם AA, ראו ממש מדהים והוא לא ירד מ30,

שלא נזכיר את זה ששחקתי בו גם עם 1950XT וגם אז אחרי טווקים למינהם הוא רץ לי דיי טוב ברזו' טבעית(19").

ראיתי אותו בקונסולות(360), רץ שם על FPS נמוך אבל יציב, אם אתה לא משתגע, וכמובן שרואים משמעותית פחות טוב.

מישהו יודע אם לNA יש את אותו מנוע ?

ואין לך טקסטורות נעלמות מכבישים לפעמים ? או מבניינים ? יש עוד בעיות קטנות אבל הם ממש לא מפריעות למשחק, זאת לא הנקודה שניסיתי להעביר ..

היום IV רץ על המפרט הנוכחי שלי על MEDIUM רזלוציה טבעית 22" (1980) ואת הגדרות מחדל של המרחק ראייה ואלו ..

בלי AA והוא לא כזה חלק .. יש קטעים שהוא רץ ליגה על 60FPS ויש קטעים שזה נוחת ל 20 ואפילו פחות ומקרטע ..

פורט גרוע של משחק מעולה .

ולגבי LA:N, יש לו מנוע חדש משלו עם של אנימצית פנים ממש מדהימה .. משו מפחיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לפני שהודיעו שהמשחק יצא למחשב חשבתי לקנות אותו ל PS3 אבל אחרי שראיתי את זה כניראה שאני אדלג עליו:

http://xbox360.ign.com/articles/117/1179020p1.html

עסקים כאלה צריכים להיסגר ואנשים כמו Brendan McNamara פוגעים בגיימינג ונותנים שם רע לכל מפתחי המשחקים בעולם, מזל שסוני בחרו לא להמשיך לעבוד עם המפתחת הזו וחבל ש ROCKSTAR בחרו לעזור לה. קשה לי להאמין ש ROCKSTAR לא ידעו מה הולך שם, הסיפור הזה גורם להם להראות כמו עוד .

למי שחושב אחרת, תחשבו על זה שיותר מ 100 אנשים עזבו את החברה הזו במהלך 7 שנים, חלק גדול מהם גם לא קיבלו קרדיט במוצר הסופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שיחקתי במשחק בגרסאת הps3,

משחק מהנה מאוד.

אולי קצת חוזר על עצמו אבל סך הכל בין המשחקים היותר טובים ומהנים ששיחקתי לאחרונה.

הנסיעה במשחק קצת מעצבנת לפעמים ומוזרה במיוחד שלוקחים פינות, אבל סה"כ הוא מעולה.

מקווה שהוא לא יהיה גרוע על הpc.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי שעה-שעתיים במשחק[מחוסר זמן] , יום אחרי שיצא האמת , והמשחק מדהים מלא מעט אספקטים הוא חדשני , מרענן מבחינה גרפית ב PS3 הוא נראה מדהים לא מתאר לעצמי איך הוא יראה במחשב, כיף לשחק בלא עוד משחק לדרוס/להרוג אלה בטיפה מחשבה יותר אלמנטים של אפלה וחידות משעשעות שמשאירות לך טעם של עוד אחרי כל סגירת תיק.

אין ספק שהמשחק יהיה הצלחה במחשב רק צריך יהיה לקוות שהפורט שלו יהיה יותר מיועל משל GTAIV .

בנוסף לזה קיבלתי חולצה :P ברכישה. [כמובן שלא באה עלי בשיט , מידה XXXXXL ].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...