איזה הארד דיסק לקנות + מתאם חיצוני ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה הארד דיסק לקנות + מתאם חיצוני ?

asdasd

Recommended Posts

יש לי בעיית מחסור מקום :) ראיתי שהסטיקי עדכני ללפני חודש ורציתי לדעת כיום איזה הארד דיסק בנפח גדול (לאכסון של מולטימדיה בעיקר) מומלץ כיום ?

יש גם בעיה של מקום בפנים אז, אבל מצד שני אין לי ESTAT ו/או USB3 אז כנראה שאין ברירה, לכן אני מבין שאני צריך חיבור פנימי, אני מניח שכל המתאמים 3.14" ל 5.25" זהים, כן ? כמו כן, אין לי מספיק חיבורי חשמל בספק (יותר מדי דיסקים וכרטיסי מסך משוכללים) לכן, האם ניתן לחבר מפצל לאחת מהיציאות האחרות ולהשתמש בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשש, איזה דיון אינטלקטואלי... אחזור שוב..

מה הדגם כיום המומלץ לקניה בנפח גדול כמה שניתן ובמחיר סביר (400-500 ש"ח?). איזה מתאם ל5.14" מומלץ לקנות (או שזה לא משנה), ומה לגבי החשמל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תקנה מתאם בגרושים לדוגמה:

http://www.plonter.com/detail.tmpl?sku=M430

ותשים לו איזה קשיח שתרצה (ממליצים בפורום על סמסונג F3 לנפחים של 1 טרה).

אם אתה מתעקש על חיצוני לצרכי נטו מה הבעיה עם USB2? למולטימדיה זה לסרטים ומוזיקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלי עם USB היא שאולי אני יעשה SHARING דרכו ואז זה יקח כל הזמן CPU (שהרי זה חרא של טכנולוגיה) ואולי יפריע בזמן משחקים ?אני מחפש יותר לכיוון של 2 טרה, יש דגם ספציפי ל F3 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל2TB יש או את הירוקים הזולים, או את הHITACHI המהיר שהוא היחידי במחיר שפוי יחסית.

אם אתה רוצה חיצוני יש מתאמים מSATA לESATA.

חשמל אפשר לפצל, אבל להרדיסק עדיף לתת כבל ישיר.

לא כל המתאמים מ3.5 ל5.25 זהים.

וזה גם לא משנה ממש כל עוד הם עושים את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלי עם USB היא שאולי אני יעשה TORRENT SHARING דרכו ואז זה יקח כל הזמן CPU (שהרי USB זה חרא של טכנולוגיה) ואולי יפריע בזמן משחקים ?אני מחפש יותר לכיוון של 2 טרה, יש דגם ספציפי ל F3 ?

קניתי לפני כמה ימים את הHD204UI שיש פה בסטיקי.. ועד כה מרוצה מעל הגג - ממליץ בחום ענקי...

בהתחלה נורא פחדתי בגלל שהוא רק RPM5400 אבל לפי בדיקות שעשיתי לו דרך HDTUNE הוא עוקף אפילו את ה SpinPoint F3 500GB שיש לי גם במחשב...

לדעתי קנייה נורא מומלצת אם צריך הרבה מקום - רק קח בחשבון שעקב חיסור המידע בפועל אין לך 2000GB אלא 1810GB (שזה 190גיגה פחות :-\ )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כבר 2 טרה במחשב, אני יודע :) אז אני מבין שה F4 HD204UI הוא לא רע לצורכי ARCHIVE/MULTIMEDIA.

מה זה מתאם ESATA ל SATA ? נשמע מעניין, וגם "חשמל אפשר לפצל, אבל להרדיסק עדיף לתת כבל ישיר." מאיפה המשפט הזה ? הרי גם ככה המסילות משותפות בין החיבורים בספק בפנים לא ? אז מה זה עדיף לתת ישיר ? לא נראה לי שיש לי עוד חיבורים זמינים להארד דיסק, אז רציתי לדעת מה האופציות שיש לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיכוי במפצלי חשמל לניתוקים בעקבות תזוזה.

לפחות זה היה קיים בחיבורים הישנים.

לכן עדיף כבל ישיר להרדיסק כדי שלא יקרה מצב של ניתוק חשמל בגלל רעידות או התעסקות עם המחשב.

זאת רק פעולת מניעה, לא מעבר לזה.

למה לתת את המפצל להרדיסק כשאפשר לתת אותו לDVDROM שרוב הזמן לא עובד, ואין עליו מידע קריטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כבר 2 טרה במחשב, אני יודע :) אז אני מבין שה F4 HD204UI הוא לא רע לצורכי ARCHIVE/MULTIMEDIA.

עד כה הוא מעולה - הוא מאחסן אצלי ספריית מדיית HD במחשב המחובר למסך HD שרק גודלת וגודלת (ובגללה בעיקרון רכשתי את ה2TB) ובנתיים מרוצה, מהיר מאוד בכתיבה אליו, לא מגמגם ולא כלום בניגון של תכני HD - למרות החשש שהיה עקב ה5400RPM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...