שיתוף אינטרנט עם ics בוינדוס xp והפניית פורטים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיתוף אינטרנט עם ics בוינדוס xp והפניית פורטים

Vatos-Locos

Recommended Posts

בוקר אור,

ככה המחשב מחובר כרגע, אבל משום מה דברים לא כ"כ עובדים לי.

מחשב פי.סי עם וינדוס אקס.פי (סרביס פאק 3) מחובר ב- למודם סלולרי.

המודם הסלולרי בעיקרון מופיע כמו כרטיס- בלוח-בקרה.

בכרטיס הפיזי היחידי שיש למחשב, מחובר כבל ל-ip camera.

הכרטיס הוירטואלי שנוצר מהמודם הסלולרי מקבל איי פי אוטומטי מהמודם, המחשב יכול לגשת לאינטרנט והכל סבבה.

הכרטיס רשת הפיזי, איכשהו קיבל 192.168.0.1, אין לי מושג ממי, יכול להיות שיש ב-ip cam הזה שירות dhcp או משהו, כי ה-ip cam שמחובר לכרטיס קיבל 192.168.0.190 (בכלל לא ידעתי את זה, הייתי צריך לעשות סקירת טווח בשביל למצוא אותו).

עכשיו יש 2 דילמות.

א. כשאני מרשת אחרת מנסה לעשות ping למחשב שמחובר למודם הסלולרי (את ה-ip מצאתי עם whatsmyip.com) אני לא מקבל תשובה לפינג. אין לי מושג אם זה בסדר או תקלה.

ב. אני צריך שלמצלמת רשת תיהיה גישה לאינטרנט, ומי שיפנה לאיי.פי שלי בפורט 80 יגיע בעצם למכשיר המצלמה כי הוא מריץ כמו web server לשליטה על המצלמה, וצריך גישה מרחוק לזה.

כל טיפ/עצה/הדרכה קלה יתקבלו בברכה,

תודה רבה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיזה סלולרית המודם מחובר?

מה ששמתי לב כשהיה לי מודם סלולרי בסלקום, זה שהם עושים עליך NAT, כלומר את הIP שאתה רואה בwhatismyip אתה חולק עם עוד מספר לא ידוע של משתמשים. באופן כזה, גישה מבחוץ לא תהיה אפשרית דרך אותו IP.

אני לא יודע אם הם עדיין עושים את זה, או אם שאר המפעילות עושות אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח אם זה אותו דבר בXP, אבל בWIN 7 בחלון שבו אתה מאפשר ICS (קליק ימני על הinterface, בלשונית sharing) יש כפתור של Settings,

ושם יש אפשרות להפנות פורט מסויים לIP מסוים. (בעצם הגדרת Port Forwarding).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...