התקנת HD חדש שלבסוף נכשלה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת HD חדש שלבסוף נכשלה

jj516

Recommended Posts

היו לי 3 HD

40 GB שהיה מחולק ל C ו D

60 GB שהיה מחיצה אחד E

ו עוד 40 GB שהיה מחיצה F

כולם היו 7200, ואף אחד לא 8 קאש.

הציעו לי להחליף את E ו F כלומר 100 GB תמורת 120 עם תוספת תשלום של 220 ש"ח וכך עשיתי.

התקנתי את הHD החדש ללא בעיות,

ואז התחלתי להעתיק מ E ו F לתוך ההרד דיסק החדש - H.

אחרי שההעתקה הסתיימה ניתקתי את שתי ההרד דיסקים (E ו F) וחיברתי רק את ההרד דיסק של ה 40 GB (את C ו D) +ההרד דיסק של ה 120 GB - H.

כלומר עכשיו יש לי שתי הרד דיסקים, עם קיבולת של 160 GB,

אבל!!

לפתא באמצע עבודת WINDOWS, אני רוצה להיכנס להרד דיסק E והוא אומר לי שגיעה של DRIVE IS NOT FORMATED DO YOU WANT TO FORMAT NOW?...

אני נכנס ל MANAGEMENT TOOLS ואני רואה שההרד דיסק מתנהג כאילו הוא חדש ורק עכשיו חיברתי אותו, כלומר פירמוט חוזר ושום דבר לא עוזר.

הוא מחובר כ SLAVE והוא מחברת MAXTOR שזה אומר SLAVE = NO JUMPER.

ההרד דיסק השני הוא והוא מחובר כ MASTER.

יש לי כרטיס PCI TO IDE שבהתחלה היה מזהה את ההרד דיסק הגדול (120 GB) אבל עכשיו הוא לא מוכן לזהות אותו, הוא מזהה אותו כהרד דיסק של 17 GB, והביוס מזהה אותו כהרד דיסק של 122\124 GB.

האם זה בסדר?

ואני יודע שלכרטיסי PCI TO IDE יש בעיה לזהות HD גדולים, זה נכון?

אז אצלי זה לא עובד, ניסיתי אצל השכנים אבל שם אותו דבר, למרות ששם זה FAT 32 ואני פירמתי ב NTFS ככה שאי אפשר להיות וודאים שזה לא עובד, זה פשוט רושם הודעה של NOT INITIALIZED ב MANAGEMENT TOOLS.

אני מפחד לעשות לא INITIALIZE כי אז זה אומר מחיקת המידע לא?

ואני לא יכול לעתיק בחזרה את המידע מההרד דיסקים הקודמים כי ברוב טיפשותי מחקתי את המידע ישר מהם.

מצטער על ההודעה הארוכה אבל הייתי חייב להסביר הכל.

תודה רבה רבה לכל העונים.

המידע הוא עצום כפי שציינתי וחשוב לי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הביוס לא מזהה נכון חבל על הזמן

אם הוא מזהה נכון והוינדוס מזייף נסה להריץ תוכנת שיחזור

אני לא זוכר כרגע שם של תוכנה כזאת אבל חיפוש יכול אולי למצוא לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא נדפק זה הכל קשור לחלונות המזדי_נים !!! החלונות האלה הרסו לי 120 ג'יגה של סרטים וסדרות. למה כי פתאום ככה בא להם .אצלי זה קרה בגלל שחלונות שכול העולם אוהב אותם עושים כזה דבר System Volume Information על כל כונן חדש שאתה שם במחשב. אבל אם הכונן שהכנסת לא היה מחובר בזמן התקנת החלונות הם מתחילים לזי_ן בשכל תעשה את ז ואת זה, "יותר מדי מתקדמים הבני ז_נות ! " 120 ג'יגה הרסו לי החלונות שישרפו אלף שנה בגי?הי?נום >:( לא יודע איפה לשים תיוד.

אני כבר 4 חודשים מנסה לשחזר תמידע שהיה לי שם. עם 4 תוכנות, וכמה תוכנות בדקתי כבר והן לא שוות כלום. כל סריקה איזה 3 שעות או 13 אפילו, ויש גם 4 ימים.

תקציר המקרה: קניתי קשיח חדש 200 ג'ב כי ה 120 היה עמוס. ת 200 היה מיועד למחשב הישן. התחלתי להעתיק דרך . מדדתי זה הולך 5 מ'ב בשניה - - - > חישבתי יצא לחכות בסביבות 5.5 שעות - - - - > אמרתי מקשיח לקשיח 25 מ'ב בשניה - - > החלטתי לשים

ת200 במחשב החדש ולעתיק מ1 ל 2 - - - > העתקתי תוך 1 פלוס - - > אמרתי סבבה - - > האתחלתי תמחשב - - > פתאום מסך כחול ואומר לי צריך לבצע ככה וככה כדי שהקשיח יהיה קריא - - > נבהלתי - - > חשבתי לעזאזל נשמע מוכר החרטה כמו של

Partition magic - - - > כביתי ישר - - > הוצאתי - - > שמתי בישן - - > פוף! אין כלום :eek2: - - > יותר גרוע אין לי גישה אליו משום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה -

עם אני יעשה INITIALIZE, כלומר אני יפעיל את הדיסק לא?

אני לא חייב לפרמט, ועם המידע הוא שם אז הוא אמור לחזור כמו שהיה, לא?

או שזהפקודה INITIALIZE אומרת משהוא אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה?

עם אני עושה INITIALIZE אז הוא אמור פשוט להפעיל את ההרד דיסק,

אגב, כשהתקנתי אותו הוא היה מכוון על DISK 0 עכשיו DISK 0 זה דרייב C ו D (ה - 40 GB)

וה 120 האבוד נמצא ב DISK 1, אולי עם אני אחזיר את המצב לקדמותו?

אבל איך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער עד שאני עונה נפלו עלי אנשים ב . פתחתי תחלון מענה אבל עניתי בו אחרי 20 דקות. ולא ראיתי תתגובה שלך. אז שלי יצא בלי הקשר אחרי שלך. לא יודע מה יעשה INITIALIZE . מכיר תמילה מה יעשה לא יודע. זה נירא לי מהמילה INITIATE ו ANALIZE שבסוף שווה ל להתחיל איבחון. בחלון הזה עניתי אחרי 10 דקות חחחחחח איחרתי עוד פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...