מחפש להחליף כרטיס (עקב פדיחה חחח) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש להחליף כרטיס (עקב פדיחה חחח)

zanza

Recommended Posts

שלום לכולם! ;D

אני כבר כמה שנים אם הכרטיס 4870 512MB של SAPHIRE, וקיבלתי לפני איזה חצי שנה (נתנת שחרור) לכרטיס הזה, אז לפני איזה שבוע החלפתי את הקירור.... ולצערי הוא פחות יעיל מהקירור סטוק של הכרטיס, ועכשיו במאמץ הכרטיס פשוט מתחמם יותר מידי...

("אבל לא כתוב פה את הדגם של הכרטיס שלי, אתה בטוח שזה בסדר להחליף?" תשובה: "כן בטח, המוכר בחנות אמר שזה מתאים")

אז עכשיו אני מחפש להחליף כרטיס, ואני ממש מתלבט איזה כרטיס לקנות, האם ללכת על או , ומה הכי ישתלם לי לטווח ארוך.

המסך שלי כרגע הוא 22 אינצ' אבל אני מתכנן להוסיף מתי שהוא עוד מסך 27 אינצ', אז חשוב לי שהכרטיס יסחוב לפחות סבבה.

הנה המפרט של המחשב שלי (שהמבינים מבינכם יגידו אם זה צוואר בקבוק או לא, לדעתי המחשב עדיין בסדר)

לוח אם: P45 DS3R

מעבד: Q9950

זיכרון:4GB 800MH

ספק כוח: ENERMAX MODU 625WAT

התקציב שלי הוא עד 1500 שקל בערך, אבל אם יהיה משתלם לקנות כרטיס יותר יקר אני מוכן לשקול את האופציה, ואם מתוכן לצאת איזה כרטיס חדש עד סוף שנה אז לא לחוץ לי לקנות, אני בעיקר רוצה שיהיה לי את הכרטיס החדש עד שיצא SKYRIM

תודה מראש לכולם!!! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא נראה כמו צוואר בקבוק,

יש לך שתי אופציות למען האמת, תוכל גם לקחת מערך כרטיסים שעוקף בביצועים כל כרטיס כיום.

תוכל לקחת שניים מאלה וליצור מערך CF http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=1220

או לקחת 570GTX יחיד בכ1400 שקל בחנות בTMS (כרגיל האתר נפל).

מערך הכרטיסים עוקף במעט את הביצועים של 580GTX במרבית המשימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא חשבתי על לעשות מערך CF, אבל אני לא פוסל את האופציה, השאלה שלי היא כזאת, לא עדיף כבר לעשות CD אם 2 6850 במקום?

להקריב טיפה כוח בשביל כרטיס יותר חדש (אם פיצ'רים יותר חדשים ברמת הצי'פ סט).

תודה מראש על התגובות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהוא לא מספק את הסחורה :-[ בהרבה משחקים הוא טוען את הטקסטורות לאט מידי, ובמשחקים חדשים הוא לא סוחב יותר ממדיום....

עכשיו עוד פעם, השאלה היא כזאת, מה עדיף, כרטיס 1 (570 GTX, או 6950) או 2 כרטיסים בCF (או 5850 מומהרים או 6850)

עד עכשיו לא חשבתי על לעשות CF, אבל פתאום האופציה הזאת קורצת לי, ודווקא זוג 6850 נראים לי ההחלטה היותר טובה (אבל יכול להיות שאני טועה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח שהספק שלי שסחוב 2 כאלה.... (למרות שהוא סוסון) ולמצוא בדיוק אותו כרטיס כמו שקניתי ביד שניה זה גם לא משימה קלה, אז השאלה שלי נשארת אותה שאלה מהפוסט הקודם ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק שלך צריך להספיק, כרטיסים חדשים לרוב יורדים בצריכת החשמל ולא עולים.

תראה הקטע עם הכרטיסים של ATI שהם סיבכו את העניין.

5850 לבד יותר חזק מ6850.

זוג 6850 יהיה קצת יותר טוב מזוג 5850 בגלל שדרוג בטכנולוגיה.

זוג 5850 OC יהיה חזק יותר וזול יותר משמעותית ולכן הייתי ממליץ עליו - על אף שצריכת החשמל והחום שלהם יותר גדולים, הם כרטיסים מוצלחים במיוחד.

6950 משתלם יותר במידה ובאמת ניתן לפתוח אותו ל6970 אבל עדיין יהיה חלש מזוג כרטיסים שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על התגובות, נראה לי שאני ילך על זוג 6850 (או 6870 אם אני יחליט להוציא עוד כסף... אני תפרן חחח) , תכלס תכננתי לקנות מחשב חדש, אבל אני רואה שהמחשב שלי סוחב יופי ביינתיים, ורק שהוא ממש לא יסחוב כבר עוד שנה שנתיים אני יקנה מערכת חדשה לעבודה (עריכת ומוסיקה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוג 6850 יהיו חזקים יותר מ 6950 בודד - נכון

אבל לא תרגיש בהבדל במשחק (לא מרגישים שום דבר מעל 60FPS)

נגיד ו זוג 6850 יחזיקו לך שנתיים ? יספקו אותך במשך שנתיים

6950 אחד שניפתח ל 6970 נגיד יספיק את הסחורה שנה וחצי ? אחר כך אתה מוסיף עוד אחד ב 500~700 שקל (גרושים) ונהנה לפחות עוד שנה וחצי

+ ניתנים לפתיחה ל 6970 ככה שיספיקו לעוד איזה חצי שנה

ויש לך ביצועים טובים לבערך 3 וחצי שנים (הכול טלויי בך כמובן- יכול להיות שהביצועים שלהם יחזיקו הרבה פחות מ 3 וחצי שנים אבל היחס בין הביצועים של ה 6850 CF ל 6950 [ואחר כך עוד אחד ואחר כך פתיחה ל 6970]ישארו אותו הדבר , שורה תחתונה יחזיק יותר זמן בלי שידרוגים יקרים מידי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינה הגיונית אתה צודק, אבל עוד שנתיים אני כבר יקנה מחשב חדש, אם כרטיס מסך חדש, אז אני לא מסתכל כזה רחוק ^_^

עדיין תודה רבה על העיצה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם 6950 לבד בלי פתיחה והמהרה הוא כרטיס חזק מאוד ואסור לשכוח זאת....

לי יש אותו לבד בנתיים והוא מריץ לי הכל חלק!!!

בין אםאתה תפתח אותו או לא אני ממליץ לך את ה6950 כרטיס מצוין.....

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=2817

הם בדיוק העלו את המחיר טיפה כרגע אבל לא נורא...........

עדיין כרטיס משתלם, הוא ניתן לפתיחה והוא כבר מומהר מהחברה והוא מצויד בקירור אחד מהטובים שיש! שמספיק לעוד גבוהה במיוחד... ובנוסף יש לו VOLTEG TWEAKING....אם לא ה6950 אז קח את ה-GTX570 הכי זול שתמצא....!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס מסוגל להוציא באופן רציף 120FPS במשחקים כמו בד קומפני 2 על ההגדרות הכי גבוהות ב 1080P

אתה לא תצטרך יותר מזה ותמיד תוכל להוסיף עוד אחד בגרושים עוד כ-שנה ולהנות מביצועים מטורפים

לדעתי הכי משתלם

470GTX גם טוב אם תמצא אותו באזור ה 1400 (ראיתי רק אחד כזה והוא של חברה לא מוכרת שאישית לא ידוע אם הייתי קונה ..)

שים לב

ה TF3 שהומלץ מגיעה עם כפתור בורר עוצמה למאווררים (אותו הכפתור שבורר בן שני ה BIOSים ) המאווררים שלו לא מתחזקים ונכלשים לפי הצורך

אתה אמור לקבוע מה אתה מעדיף - ביצועים או שקט

אם זה לא מפריעה לך לך עליו

אני הייתי מעדיף את הריפרנס שיש שליטה על המאוורר שלו מהמחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...