XP ה.........@#$$%@# הזה - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XP ה.........@#$$%@# הזה

TheWizard

Recommended Posts

לא מזמן סיימתי להוריד ולהתקין 4 מגהבייט של "עדכונים קריטיים" (אבטחה) ב Update לאיכס פי'עליה שלי.

משהעדכונים הסתיימו להם הוא ביקש אותי להפעיל מחדש.

מאז האיכס פי'עליה לא עולה, כל פהעלה מסתיימת במסך כחול וריחני.

ניסיתי כבר כמה דרכים עוקפות לבדיקה אך מאחר והיא לא עולה כלל זה לא מסתדר.

טוב, זה לא חשוב, עוד מעט אני אטפל בה טיפול מתאים.

הפוסט הזה הוא רק בכדי להראות את הסבל שנגרם לי (ולעוד רבים כמוני, אני בטוח) ושגורמים לאנשים רבים לאובדם מידע ו/או ביקורי טכנאים יקרים ומיותרים לאנשים המסכנים - גועל נפש.

:hat:

נ.ב. אני עכשיו מ- 98 וכבר (תוך פחות מ- 5 דקות) נתקע האיכספלורר פעם אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

תפרמט ונסה מחדש.

היום בבוקר פרמטתי ועכשיו אני שוב על כל העדכונים הותקנו בהצלחה ללא שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את האיכס פי הזה מסוף אוגוסט ולא קרה לי דבר כזה. זה יתכן והגיוני אם בעידכונים שהורדת היו דרייברים והם קצת, איך לומר, "זבליים", כמו הדרייברים שהיו לכרטיסי הקול מסידרת לייב של קריאייטיב שעשו אצלי בעיות.

סתם עידכוני ועידכוני תאימות לא אמורים לגרום לאיכס פי לקרוס ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ריח בדיוק?

מסריח... זאת הכוונה.

לא משנה, בכל אופן סידרתי את זה כבר ואני לא מוריד עדכונים בנתיים, נראה אולי כשיהיה לי יותר זמן האבקויות מיותר אני אתחיל עם זה שוב.

בנתיים, בחוויותיי עם ה 98 הוא מת לי בסדרת מסכים כחולים (מהסוג של Enter...(BSOD)...Enter...(BSOD)....Enter...(BSOD)...ctrl-alt-del....(BSOD)...ctrl-alt-del...(stuck!)...RESET) פעם אחת, שלא לדבר על איזה 5-6 התרסקויות איכספלורר, שזה סבר נפוץ מאוד יחסית, לכן התעצבנתי וסידרתי את האיכס-פי'עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ריח בדיוק?

מסריח... זאת הכוונה.

לא משנה, בכל אופן סידרתי את זה כבר ואני לא מוריד עדכונים בנתיים, נראה אולי כשיהיה לי יותר זמן האבקויות מיותר אני אתחיל עם זה שוב.

בנתיים, בחוויותיי עם ה 98 הוא מת לי בסדרת מסכים כחולים (מהסוג של Enter...(BSOD)...Enter...(BSOD)....Enter...(BSOD)...ctrl-alt-del....(BSOD)...ctrl-alt-del...(stuck!)...RESET) פעם אחת, שלא לדבר על איזה 5-6 התרסקויות איכספלורר, שזה סבר נפוץ מאוד יחסית, לכן התעצבנתי וסידרתי את האיכס-פי'עליה.

הנה עוד הוכחה מצוינת למה כדאי לברוח מהר מה-98 או האח הצעיר יותר שלו ME. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם כבדרך אגב - שוב מת אתמול האיכספי ולחץ שוב ברחתי לזרועותיה האוהבות(???!?!) של אמא 98, ואחרי שזה (תמונה למטה) קרה לי איזה 14 פעמים כמו גם סתם מיתות של איכספלורר (6) שלא נכנס לאתרים יותר וצריך להפעילו מחדש נאלצתי לשוב ולסתר (זמנית...) את האיכס פי'עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עם ה 98 היה... בגלל זה אני שוב סדרתי זמנית את האיכס פי (שפעל מצויין עד ה update ימח שמו) אבל עדיין לא את הבעיה מהשורש.. - רק, שוב, תיקונים זולים כדי להחזיר את זה לחיים... עד שיהיה לי כוח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר - יש שני עדכונים (ומי אמר שזה hotfixes בכלל) שידועים כגורמי תחלואים עם מספר לא מבוטל של מחשבים.

כרגע אני לא זוכר איזה שניים אחראים לבעיה - אבל אני אמצא לך את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה אני בחיים שלי לא יתקין אקס פי (רק אם המשחקים לא יעבדו ב98)

אני משתמש ב98 מהדורה שניה ואני מכיר בערך עוד 15 אנשים שהתקינו אקס פי ומחקו אותה על החודש הראשון והתקינו בחזרה 98

xp= :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה אני בחיים שלי לא יתקין אקס פי (רק אם המשחקים לא יעבדו ב98)

אני משתמש ב98 מהדורה שניה ואני מכיר בערך עוד 15 אנשים שהתקינו אקס פי ומחקו אותה על החודש הראשון והתקינו בחזרה 98

xp= :AR15:

שטויות. מערכת מצוינת ואני מכיר 20 אנשים שלעולם לא יחליפו אותה ב-98 ה :AR15: :AR15: :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...