חומרה (הכל עד מערכת ההפעלה) או התעסקות אפליקטיבית בשרתי מיקרוסופט - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חומרה (הכל עד מערכת ההפעלה) או התעסקות אפליקטיבית בשרתי מיקרוסופט

Kiwovo

Recommended Posts

עד לפני שבוע התעסקתי עם שרתי (DC , TERMINAL, EXC..)

עכשיו העבירו אותי לתחום החומרה יותר (וירטואליציה , נטאפ, בליידים)

השאלה שלי היא.. האם זה כיוון טוב?

כדאי לי להתמקצע בתחום הזה?

למרות שהתעסקתי גם עם VMWARE וגם עם מוצרים שונים של אני עדיין לא יודע מה הכיוון שאני מעוניין להתמקצע בוא..

אני אשמח לחוות דעת של אנשים שמתעסקים בVMWARE ואנשים שמתעסקים במוצרים של . :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החשש הכי גדול היא שVMWARE היא הנובל הבאה..

אני חושש שלמרות בVMWARE עושים עבודה מצויינת בתחום הוירטואליציה (ביחד עם CITRIX) ישלימו פערים ויתנו פייט.

אז השאלה הכללית היא האם ללכת לכיוון המוצרים של או להמשיך עם VMWARE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל VMware (תשים לב כמה פשוט לרשום לא ב ALL CAPS) הם לא יותר מVendor ואם תסתכל על השלושים השנים האחרונות תמיד חברות קמו ונפלו (או נרכשו/התמזגו). אני לא מבין למה זה בכלל צריך להדאיג אותך היום ועכשיו?

דווקא הרבה אנשים עם כישורים במערכות legacy עושים היום היום לא מעט רווחים בגלל חברות שלא מוכנות לבצע מיגרציה למערכות מודרניות. כח את ה mainfameים של DEC כדוגמא קלאסית מבחינת חומרה ותוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל VMware (תשים לב כמה פשוט לרשום לא ב ALL CAPS) הם לא יותר מVendor ואם תסתכל על הלוששים השנים האחרונות תמיד חברות קמו ונפלו (או נרכשו/התמזגו). אני לא מבין למה זה בכלל צריך להדאיג אותך היום ועכשיו?

דווקא הרבה אנשים עם כישורים במערכות legacy עושים היום היום לא מעט רווחים בגלל חברות שלא מוכנות לבצע מיגרציה למערכות מודרניות. כח את ה mainfameים של DEC כדוגמא קלאסית מבחינת חומרה ותוכנה.

כי אני חושב קדימה.. אם ישלימו פערים ויקחו נתח מכובד בתחום הוירטואליציה?

אז אני אדרש לעשות סוג של הסבה (וזה אחרי התמקצעות עם מוצרים של VMware) למוצרים של .. למרות כל הדברים האלו דומים עדיין לעשות הסבה כזאת זה לא הכי קל, במיוחד לא אם אתה מתעסק רק עם מוצרים של VMware.

ועוד שאלה ענקית היא אם בכלל כדאי ללכת לכיוון הEXCHANGE משו שהוא מצרך כיום.

בקיצור הרבה סימני שאלה חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח לעקוב אחרי כיוון המחשבה שלך.

היופי של עבודה התחום הIT הוא עבודה עם הרבה מערכות שונות במקביל ולמידה תוך כדי בלי הפסקה.

נראה לי שאני אמשיך עם הכיוון של וירטואליציה, אני מקווה יום אחד להיות יותר ממטמיע וללכת לכיוון של ייעוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...