מחפש לקנות מקינטה איכותית - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש לקנות מקינטה איכותית

F430

Recommended Posts

יצא לי לראות כמה וכמצה מקינטות שנראות ממש רע אחרי כמה שימושים, על מה הייתה ממליצים? ראיתי מקינטה ממש משוגעת של Bellman CX25

אבל אין למצאו אותה בארץ... :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רציתי פעם לקנות מקינטה אבל אחרי הרבה קריאה באינטרנט הבנתי שהמוצר באופן כללי בלי התייחסות לדגם או חברה ספציפי סובל מנזילות מים בין שני החלקים וזה קורה על ההתחלה או שזה מתפתח לאחר כמות מסויימת של שימושים.

אז בסוף ירדתי מהמוצר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מקינטה של ביאלטי והיא בסדר גמור. אני משתמש יחסית מעט בגלל עצלנות, אבל מתי שכן, היא עושה את העבודה טוב. נזילות קורות כאשר לא סוגרים את המקינטה חזק מספיק פשוט.

אני מעריך שכל מקינה מנירוסטה (לעומת אלומיניום, ממנו עשויות הזולות יותר) תשרוד יפה ולא "תראה רע" לאחר מספר שימושים.

בבית לרוב אין לי סבלנות להשתמש במקינטה בגלל שאני לא רוצה לשתות אספרסו (או "מוקה", כמו שצריך לקרוא לקפה שמופק ממקינטה) אלא "כוס קפה" ע"ב מים וצריך לחמם מים בנפרד להכנת הקפה במקינטה (אני עצלן מדי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוקה של ביאלטי סבבה לחלוטין. כמובן שאם יש לך מישהו שנוסע לחו"ל ויכול להביא אחת בגרושים זה עדיף על פני ה200-300 שקל שרוצים כאן.

המחיר ממה שראיתי תלוי בגודל ו"אפשרויות נוספות" כגון הקצפה.

הנזילות כמו שאמרו כאן קורות בד"כ בגלל שלא סגרת מספיק חזק או שנתת לקפה להגיע לאטם בטעות.

אגב, אני ממליץ לחמם את המים _לפני_ ההכנה של המוקה (כלומר להרתיח מים, למזוג אותם למיכל הקטן של המוקה, לשים קפה מלמעלה, לסגור, ולשים על האש). הקפה יוצא בלי טעם שרוף לחלוטין.

והיא גם לא צריכה "להראות טוב". מוקה עם פז"ם תעשה את הקפה הכי טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...