מרחתי משחה תרמית והייתי מעוניין בחוות דעת קצרה (יש תמונה) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מרחתי משחה תרמית והייתי מעוניין בחוות דעת קצרה (יש תמונה)

lesForce

Recommended Posts

שלום לכולם

לפני כשבועיים בערך , ריעננתי את המשחה התרמית של מכשיר ה-PS3 שלי.

מכיוון שאין במכשיר אפשרות לבדיקת טמפ' , אני קצת מודאג מכיוון שאני לא יודע אם מרחתי בצורה טובה.

אני אשמח אם משהו יוכל להעיף מבט בתמונה ולהגיד אם בסה"כ זה נראה בסדר.

בכלל לא קריטי לי עניין של מספר מעלות בודדות , אני מפחד שמרחתי יותר מדי כמות בצורה שיכולה להביא לנזקי התחממות.

מה דעתכם?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מומחה בתחום אבל מצפייה בסרטונים והתנסות לאחרונה שלי בנושא זה נראה די עמוס והייתי מציע שתנקה ותמרח מחדש שכבה הרבה יותר דקה. מה שמומלץ זה בגודל של חצי גרגיר אורז פחות או יותר. אצלך זה נראה גם קצת לא אחיד. תעשה חיפוש כאן בפורום יש הרבה דיונים בנושא ויותר מזה יש מדריך למריחה נכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה הרבה יותר מידיי

המטרה של הגריז הטרמי זה רק למלא את החסר בחלקים בהם אין מגע מלא בין הגוף למאוורר ולא לבודד ביניהם

יש 3 שיטות שאני מכיר:

1. כדור במרכז המעבד ואחרי הנחת הגוף וסיבוב קל ימינה שמאלה כמה פעמים כבר תימרח המשחה כמו שצריך.

2. חמישה כדורים קטנים שיוצרים X

3. מריחת שכבה אחידה כמה שיותר דקה על המעבד.

אני אישית משתמש בשיטה השנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד בתמונה רואים שכבה אחידה, שזה תקין אנחנו לא יכולים לראות את העובי, אם היא דקה אז אין בעיה, אם למכשיר אין תופכות של התחממות, זה מעיד על מריחה תקינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבעלים של PS3 אני מניח ששמעת על בעיית ה-YLOD (ואם לא , אז בקצרה , זה כשל בהתחממות היתר של המכשיר שגורם להלחמות בלוח האם להתנתק וכתוצאה מכך נגרם נזק בלתי הפיך של שביקת המכשיר).

לאחרונה קראתי מספר מאמרים שטוענים שהכשל נגרם כתוצאה ממשחה תרמית באיכות ירודה שסוני בחרו להשתמש במכשיר.

הטענה היא שהמשחה מתייבשת כעבור 2-3 שנים בצורה חריגה (בניגוד למשחות אחרות, שגם מתייבשות , אבל לא ברמה כזאת) וכתוצאה מכך מכשירים (מהדגם ה-"שמן" שבקו).

בקיצור - ריענון המשחה התרמית של המעבד והGPU יכולים להוות פתרון מונע לבעיה.

בחזרה לנושא, המריחה ב-PS3 מעט בעייתית, מריחה של שכבה דקה מידי (כמו שצרפתי בתמונה) ואין מגע בין גופי הקירור לשבבים.

מריחה עבה מידי כמו שמרחתי בהתחלה, מבטיחה שיהיה מגע , אך זה גם גרוע.

:s07: :s07: :s07: :s07:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...