מעכשיו גם אלכוהול בחוף אסור לך לשתות. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעכשיו גם אלכוהול בחוף אסור לך לשתות.

liav12

Recommended Posts

להיפך, החוק עושה רק רע. ערסים שרוצים להשתכר יעשו את זה בכל מקרה מאחורי הגב של השוטר ולכן לחוק אין שום משמעות לגביהם.

כשמנסים לעשות משהו עם מתלונן שדופקים אותו, אחרי זה כשקוראים מקרים כמו אריק קרפ כולם לא מבינים איפה הייתה המשטרה?, איפה החוק ?! ואז כשיוצרים חוק מתלוננים שהוא דופק את האזרח הקטן, מה שמרבית האנשים לא מבינים שחוקים כאלו מיועדים נגד האזרח הקטן.

עם מזדעק לנוכח ההדרדרות של המדינה ל"מדינת משטרה" ואז צועק למה אין משטרה. תפסיק לזיין את השכל בפורומי מחשבים מאחורי כינוי

חסר פואנטה שדופקים אותך, קום, תעמוד, תפגין, תצעק אם לא טוב לך (רמז-ממש טוב לך, וככל שעובר הזמן מצבך משתפר, אז אתה לא עושה את זה).

נ.ב

"אתה" זה לא ספציפית אתה, זה דוגמא לכלל עם ואם החטאתי בדוגמא הספציפית שלך כן ייטב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

DXM - יש עיקרון הנקרא "מידתיות" - במשל פשוט: לא מגרשים עכבר מהבית בעזרת פצצת אטום.

מה למקרה אריק קרפ ולאסור על חבר'ה נורמטיבים לצרוך אלכוהול בכמויות קטנות בחוף הים?! האם אתה חושב שכל מי ששותה קצת בירה או כל משקה אלכוהולי אחר - הוא אוטומטית רוצח מהלך?! אני שותה במשך שנים וטרם יצא לי לדקור מישהו או אפילו לחבוט במישהו.

אין לך שום זכות מוסרית לכפות עליי להוציא יותר על אלכוהול במסעדה מאשר בחוף. בכלל אין לך שום זכות מוסרית עליי ועל גופי, וזה מה שאנשי השלטון שלנו שוכחים כל הזמן. אם אתה חושב שאלכוהול הוא השטן, אתה מוזמן להיאבק בו בעצמך ולא להתפתות לו - רק אל תאסור זאת עליי בחוק, כי הגלגל מסתובב ובסוף תקום מפלגה שתחרים בחוק את השימוש באינטרנט לאחר השעה 22 שכן תלמידים עייפים במבחנים! :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, בוא נבטל את כל החוקים כי משפחות הפשע שמים עליהם קצוץ ואף אחד לא עושה שום דבר. אני לא חושב שהאלכוהול הוא השטן, אם אתה שותה קצת אלכוהול אז סבבה כל הכבוד, אבל לצערי הרב, רבים מגזימים, ועל כן על המחוקק לדאוג לשלומו של הציבור גם אם הוא פוגע בך.

דוגמא טובה לכך היא חוק חובת חגירת חגורות בטיחות, אפשר לטעון זה םוגע כי זה לא נוח וכו' כמו שנעשה כבר, למה חוקקו אותו כי "כמה" אנשים מתו כי הם לא חגרו, ככה שאם אתה נהג "טוב" ולא עושה תאונות (ספר את זה לסבתא שלי אולי היא תאמין) אז לא צריך לחגור. אבל אם לא תחגור תקבל קנס אז פגעו באזרח הקטן. אותו דבר החוק הזה, בתור אזרח הייתה צריך לדווח למשטרה כל פעם שראית קבוצה של בני נוער שיכורים והבנת שזה לא ייגמר בטוב אבל לא עשית את זה כי אתה לא "מלשין", אז בא המחוקק והתערב אסר באופן גורף כי הוא לא יכול לעשות הבחנה בין "ילד טוב" כמוך לבין "רוסי מסריח" ששותה.

הרבה חוקים נראים הזויים כמו חוק לא תעמוד על דם רעיך, שבאופן תאורטי פוגע באזרח הקטן כי אל לו, לאזרח הקטן, להתערב לאחר, אז בא המחוקק ואמר נקבע חוק שיקבע נורמות התנהגות, כי מסתבר שבלי חוק אי אפשר.

אז כן החוק הזה של האלכוהול הוא כתוצאה ישירה מהעובדה הזאת, שאנשים הגזימו והחוק לא מפלה (אלא אם כן לא בא לך לחיות בדמוקרטיה).

קיצר עםן אל תבכה, כי בישלת את הדייסה של עצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. רבים הם לא כולם. אני בכלל חושב שזה כלל לא רבים אלא מה שנקרא, מיעוט קולני. מתוך מאות אלפי מבלים בים יש במקרה הרע כמה עשרות שיכורים כלוט המהווים מטרד - אינני רואה זאת כטיעון טוב מספיק לחקיקת חוק שימנע מאזרחים שומרי חוק ונורמטיבים לשתות להנאתם כל עוד הם אינם פוגעים באחר. אתה שולל חירויות בקלות מדי ואתה רואה את זה כדבר חיובי כי זה מתיישב עם הערכים שלך, אך כאשר ישללו את החירות שלך בשם אידאלים אחרים(נגיד: איסור על גלישה באינטרנט בשבת קודש) אתה תמחה. זו צביעות.

ב. על מה אתה מדבר בכלל? משפחות פשע קיימות אך ורק בגלל איסורים בחוק! קח סמים קלים לדוגמא, אם היית יכול לרכוש אותם בפיצוציה או קופי שופ/פאב - אתה באמת חושב שמשפחות הפשע היו מתעסקות בכאלו דברים? אתה תאמר שזה נסיבתי בלבד, ואני אפנה אותך לתקופת היובש בארה"ב ואתה תראה שאז משפחות הפשע פרחו כאילו אין מחר אך ורק בגלל שעסקו באלכוהול, האם היום הן עוסקות באלכוהול? ממש לא. והיקפן קטן בהרבה. כאשר אתה אוסר משהו בחוק, אתה גורם לכך שרמת הסיכון באותו משהו כה גבוהה שאתה לא רק מעלה מחירים אלא בעצם "מפנה את השטח" לטובת פושעים.

ג. גם אם נקודת המוצא של המחוקק היא "שמירה על שלום הציבור", הרי שהדבר היחיד שהוא משיג זו העלאת מחירים. אז אסור לשתות בחוף, אז נשתה בפאב! ובפאב, זה עולה כפול. שמירה על שלום הציבור בתחת שלי.

ד. חוק חגירת חגורות בטיחות הוא נושא מעניין אגב, אכן מדובר בפגיעה מסויימת בחירות האדם - אך כל פעולה שאדם "חגור" מסוגל לעשות הוא מסוגל לעשות גם אם הוא אינו חגור, כלומר חגירת החגורה אינה מובילה לפגיעה בחירותו של האדם לפעול כרצונו(ב99% מהמקרים) עם החגורה עליו לעומת היותו ללא חגורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז במקום חוקים כאלו שיעצרו שיכורים ללילה ויעשו את זה לפי שיטת הפסילות

בן אדם שבמשך 5 שנים יעצר 3 פעמים על שיכרות ישלך למוסד סגור עד הגמילה

בן אדם ששותה סתם בירה אחת בים לא משתכר

אלכוהוליסט שכל יום גומר כמה בירות ברצף כן-וזאת מחלה -אלו הם גם האנשים שבדרך כלל מיטרד לציבור

ולא צריכים להיות בציבור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם חוקים הנועדו לשמור על הסדר הציבורי, אבל ועוד איך יש לי בעיה עם חוקים מעורפלים שנותנים לשוטרים הלא-בדיוק-מצטיינים שלנו את מלוא שיקול הדעת ופותחים פתח לאכיפה סלקטיבית. מה יותר קל להתחיל ולסיים - החרמת אלכוהול משלושה צעירים בחוף שלא מפריעים לאף אחד, או מ10 ערסים שחונים באמצע העיר וכל התנהגותם זה חיפוש צרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. רבים הם לא כולם. אני בכלל חושב שזה כלל לא רבים אלא מה שנקרא, מיעוט קולני. מתוך מאות אלפי מבלים בים יש במקרה הרע כמה עשרות שיכורים כלוט המהווים מטרד - אינני רואה זאת כטיעון טוב מספיק לחקיקת חוק שימנע מאזרחים שומרי חוק ונורמטיבים לשתות להנאתם כל עוד הם אינם פוגעים באחר. אתה שולל חירויות בקלות מדי ואתה רואה את זה כדבר חיובי כי זה מתיישב עם הערכים שלך, אך כאשר ישללו את החירות שלך בשם אידאלים אחרים(נגיד: איסור על גלישה באינטרנט בשבת קודש) אתה תמחה. זו צביעות.

ב. על מה אתה מדבר בכלל? משפחות פשע קיימות אך ורק בגלל איסורים בחוק! קח סמים קלים לדוגמא, אם היית יכול לרכוש אותם בפיצוציה או קופי שופ/פאב - אתה באמת חושב שמשפחות הפשע היו מתעסקות בכאלו דברים? אתה תאמר שזה נסיבתי בלבד, ואני אפנה אותך לתקופת היובש בארה"ב ואתה תראה שאז משפחות הפשע פרחו כאילו אין מחר אך ורק בגלל שעסקו באלכוהול, האם היום הן עוסקות באלכוהול? ממש לא. והיקפן קטן בהרבה. כאשר אתה אוסר משהו בחוק, אתה גורם לכך שרמת הסיכון באותו משהו כה גבוהה שאתה לא רק מעלה מחירים אלא בעצם "מפנה את השטח" לטובת פושעים.

ג. גם אם נקודת המוצא של המחוקק היא "שמירה על שלום הציבור", הרי שהדבר היחיד שהוא משיג זו העלאת מחירים. אז אסור לשתות בחוף, אז נשתה בפאב! ובפאב, זה עולה כפול. שמירה על שלום הציבור בתחת שלי.

ד. חוק חגירת חגורות בטיחות הוא נושא מעניין אגב, אכן מדובר בפגיעה מסויימת בחירות האדם - אך כל פעולה שאדם "חגור" מסוגל לעשות הוא מסוגל לעשות גם אם הוא אינו חגור, כלומר חגירת החגורה אינה מובילה לפגיעה בחירותו של האדם לפעול כרצונו(ב99% מהמקרים) עם החגורה עליו לעומת היותו ללא חגורה.

א. שבת קודש אינו אידיאל אוניברסילי, כמו נניח חיים, (ושהידים על סוגיהם, לא סופרים). בלי קשר אל תיקח עצמך למדרון חלקלק לעולם. אתה לא מוכשר מספיק להשתמש בו. מתוך מאות אלפים מבלים בים 10 אלפים שותים בירה נגיד... זה עדיין בגדר מיעוט, כלומר אינו פה פגיעה במרבת האוכלוסיה. והחוק לא אמר שאסור לשתות בציבור, הוא אמר שבמידה ו"לשוטר יסוד סביר להניח" כלומר אם אין חשד אז הוא לא יכול להחרים לך.

ב. אם לא היה חוק לא היה פשע, כיוון שפשע במהותו הוא עברה על החוק. אז אל תזיין לי את השכל שאם תתיר דברים זה ימגר את הפשע, זה פשוט יהפוך אותו בחסות החוק אבל במהותו הוא ישאר (שוב מדרון חלקלק שאינך יודע להשתמש בו).

ג. אז מה שאתה טוען זה שאתה קמצן?

ד. גם זה שלא תישתה בים לא יגביל אותך ב99% מהמקרים, כי תן לי לנחש אתה פחות מאחוז בודד בים.

אל תטיף על ערכים שלי, אתה לא מכיר אותי אתה לא יודע מי אני, הדבר היחיד שאני מטיף עליו זה ההתבכיונות שלך ועוד כמה אנשים פה בפורום אבל הם לא עושים דבר, תפסיק להקיש על המקלדת, תקום, תצעק, תמחה. ותפסיק לבכות בשם עם עלך הדייסה שהוא מבשל בעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו גם סוג של מחאה, ומי אתה שתגיד למישהו איך למחות? אתה מנהל לכולם את החיים סביבך? אני מציע שתתמקד בעצמך...

אתה יכול לומר מחר שלאכול גבינות שמנות זה פשע, זה לא הופך את זה לכזה, אז מה עם מישהו קבע חוק? הוא בן אדם והוא יכול לטעות

כמו שהוא טועה במקרה הזה ועוד כמה.

אם בא לי ללכת לים עם חברים ולשתות בירה מה זה עניין של משהו אם אני לא מזיק לאף אחד? קמצנות? לא ממש, קוראים לזה

לקרוע את התחת בשביל הכסף שלך, אני לא יודע באיזו בועה אתה חיי אבל בעולם האמיתי הכל מתייקר. אתה גם תגיד לי איפה ומה לשתות...

Those who deny freedom to others deserve it not for themselves. ~Abraham Lincoln

The greatest dangers to liberty lurk in insidious encroachment by men of zeal, well-meaning but without understanding. ~Louis D. Brandeis

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו גם סוג של מחאה, ומי אתה שתגיד למישהו איך למחות? אתה מנהל לכולם את החיים סביבך? אני מציע שתתמקד בעצמך...

אתה יכול לומר מחר שלאכול גבינות שמנות זה פשע, זה לא הופך את זה לכזה, אז מה עם מישהו קבע חוק? הוא בן אדם והוא יכול לטעות

כמו שהוא טועה במקרה הזה ועוד כמה.

אם בא לי ללכת לים עם חברים ולשתות בירה מה זה עניין של משהו אם אני לא מזיק לאף אחד? קמצנות? לא ממש, קוראים לזה

לקרוע את התחת בשביל הכסף שלך, אני לא יודע באיזו בועה אתה חיי אבל בעולם האמיתי הכל מתייקר. אתה גם תגיד לי איפה ומה לשתות...

Those who deny freedom to others deserve it not for themselves. ~Abraham Lincoln

The greatest dangers to liberty lurk in insidious encroachment by men of zeal, well-meaning but without understanding. ~Louis D. Brandeis

דמגוגיה בשקל, ולא נראה לי שזה שתבכה בפורום מסוים יעשה משהו, אם מאידך במקום לבכות תנסה לארגן עצרת מחאה נו מילא.

גם אתה אל תנסה להשתמש במדרון חלקלק, כי אתה לא יודע להשתמש בו. אבל כל הכבוד על הניסיון, מטעויות לומדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב למידה מטעויות, אני תוהה אם אי פעם תלמד לא להתנשא באופן הזה (מה גם שלא בצדק), אחרי שפעם אחת תעשה זאת פרונטלית מול האדם הלא נכון והוא יחליט בתגובה שהפנים שלך זקוקות לכמה שינויים מרעננים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדרון החלקלק פה הוא שלך חבוב, כי עכשיו אתה לוקח לי מחר יקחו לך, זה מה שאתה לא מבין, שכדי

שיכבדו את החופש שלך אתה צריך לכבד את של אחרים, בדויק כמו שמכבדים את החופש שלך פה לומר שטויות (זכותך המלאה)...

ולשנות לו את הפרצוף? אני לא בא לחנך אף אחד. שימשיך כמו שהוא זה נראה לי עונש מספיק... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חוק מקסים.

אני כבר מחכה לחוקי ההמשך:

אסור לשתות במקומות ציבוריים

אסור לשתות במקומות פרטיים

אסור לשתות במסעדות (בעיקר במסעדות בשר, יש לכם מושג כמה סכין סטייקים מסוכנת?!)

אסור לחצות כבישים (אתם יודעים כמה אנשים מתים מזה?)

אסור לאכול עוף או דברים עם עצמות (סכנת חיים- חנק)

בסוף נגמור כמו קשישים בבית אבות, לא זזים, לא עושים כלום, אוכלים דייסה.

"על על המחוקק לדאוג לשלומו של הציבור גם אם הוא פוגע בך."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נושא: עכשיו גם אלכוהול בחוף היה אסור לך לשתות.

הצהרה|

היה

יהיה

עם

אם

יחי FXPזציה

שאלה| עד מתי?

אתה רוצה שאני אלמד אותך עברית?

הכותרת היתה אמורה להיות "מעכשיו + יהיה", ברח , קורה.

והחוק הזה נאכף בראשל"צ תל אביב יומיומית עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...