מעכשיו גם אלכוהול בחוף אסור לך לשתות. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעכשיו גם אלכוהול בחוף אסור לך לשתות.

liav12

Recommended Posts

להלן עוד חוק מטונף ע"י מדינת עולם שלישי ישראל.

http://www.mako.co.il/news-channel2/Weekend-Newscast/Article-57f5d5b0b973031004.htm

לא צריך שאיראן או מדינות ערב ישתלטו על , אנחנו גם ככה מתקרבים לשם.

עכשיו גם לשתות בירה בכיף שלך בחוף אתה לא יכול, כי למשטרת "כל יכול" יש את האופציה לקנוס אותך במקרה ושתית.

מי יודע אולי גם ישימו עלייך אזיקים?

מת לדעת מי הקוקסינל שהעלה את החוק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה ממש חוק מרגיז - אחד מיני רבים.

שיאכפו את החוקים שבאמת חשובים ואחר מכן ייטפלו לאזרח הקטן שבסה"כ רוצה כמה דקות לשבת בחוף הים עם איזה כוס בירה לא במחיר מופקע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא שותה בכלל, אבל לעזאזל, שיתנו לבנאדם להתפרק על איזה משהו קר אחרי חצי יום בשמש. מה שגם זה לא שאנשים טוחנים וודקה בכמויות מסחריות (להוציא כמה עארסים שיושבים עם גלון וחצי של וודקה רדבול...), בד"כ זה סה"כ בירה עם כמה אחוזים מסכנים של אלכוהול, ואיזה אבטיח או פרי אחר בצד.

מה הלאה? איסור אבטיחים בחוף הים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מת לדעת מי הקוקסינל שהעלה את החוק הזה.

ההצעה היא שילוב של הצעת חוק ממשלתית ביוזמתו של השר לביטחון הפנים יצחק אהרונוביץ' (ישראל ביתנו) והצעת חוק פרטית של חברי הכנסת יריב לוין, דוד רותם, רוברט אילטוב, אברהם מיכאלי, חיים כץ, אורי אורבך, ומוחמד ברכה.

לכל מי שמתעניין:

http://www.justice.gov.il/NR/rdonlyres/6B224291-5BD8-4C4D-9D6E-21210D2D37D4/18205/469.pdf

היה לשוטר יסוד סביר להניח כי אדם שותה משקה משכר או כי אדם המחזיק משקה משכר מתכוון לשתותו, במקום ציבורי או ברכב הנמצא במקום ציבורי, וכי שתיית המשקה המשכר עלולה להביא להפרת הסדר הציבורי או לפגיעה בשלום הציבור או ביטחונו, רשאי הוא לתפוס או להשמיד את המשקה המשכר או את כלי קיבולו; לעניין סעיף זה, "השמדה" – לרבות שפיכה מיידית של המשקה המשכר והשלכת כלי קיבולו לפח אשפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין על הדברים האלו.

עוד יותר מעצבן אותי, החננות האלו שיושבים בים ואומרים כן קדוש לכל מה שהשוטר אומר.

אני רוצה לראות בחוף אשדוד או אשקלון איפה שכל הערסים..שיבוא השוטר ויגיד לקבוצה של כמה ערסים לזרוק את הוודקה

אם כל החוף לא יקום לו שם..אז מה יעשו יעצרו את כל החוף? איפה ישימו אותם בבית?

זה פשוט משגע אותי...מדינה חופשית עלאק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי הרב אנשים רבים הגזימו עם שתייה במקומות ציבוריים החוק היה מתבקש וצודק. עם זאת אם בן אדם יושב עם איזה בקבוק בירה זה לא כזה נורא מאידך אם זה בקבוק וודקה לדעתי צריך לאסור באופן גורף (בכלל זה ערק, ומשקאות משכרים זולים בעלי אחוז אלכוהול גבוהה) באיחוד אם מדובר בקבוצה של צעירים כי הדבר מועד לפורענות.

לסיכום החוק הוא כורח המציאות ויש אנשים טובים שנפגעים ממנו אבל בסופו הוא עושה יותר טוב מרע. ואם לא תשתו קצת אלכוהול כן ייטב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם קופצים אתם באמת חושבים שעוקפים חוקים מטומטמים כאלו ?

אז יש חוק אז מה ?

זה לא שיש באמת משטרה בישראל שאין תיקשורת בשטח

יש חוק שאני לא יכול לעבוד עם מפוח וגם לא לעשות רעש בין 2-4

מה שבפועל היה סוגר לנו ולהרבה אחרים את העסק

אתם חושבים שאנחנו עושים את זה ? שסתם ככה כי איזה מפליץ מהכנסת שבחיים לא עבד פיזית החליט שמפוח ורעש בין 2-4 זה הבעיה הגדולה בישראל ועל זה צריך חוק וכמובן בלי לתת אף פיצוי לגננים על זה נקשיב לו ?

שידחפו חוקים כאלו לתחת

יש יותר מידי חוקים גם ככה ואין עקיפה

ואל תבינו לא נכון אני לא רוצח\אנס\גנב\ ובטח לא מעודד דברים כאלו

אבל כן יש חוקים מטומטמים בארץ שגם ככה לא נעקפים ונוצרים רק לעשות הון פוליטי

הבעיה שחוקים כאלו מעודדים נודניקים בכינים להתלונן

אני לא מעשן -אבל נגד החוקים שאופכים את המעשנים למצורעים -שבעלי ברים יחליטו עם הם רוצים מעשנים או לא וזהו

אני פוחד מכלבים -אבל החוק לא להרבות כלבים מסוכנים מטומטם ובפועל גורם לזה שמגדלים פוחדים לחסן אותם ופוחדים לטיל איתם

במקום לחיב רישיון ובדיקות תקופתיות -עשו חוק מטומטם שגרם יותר נזק

עכשיו חוק האלכוהול בים ?-נו זה מגוכח -ניראה לכם לאחד המשוטרים השמנים שלנו יחליט ללכת וליתלכלך בחול של הים רק לזרוק לכם את הבירה ?

לאנשים גונבים רכוש יקר והם לא מזיזים את התחת אז את זה יעקפו ?

גם ככה לא משלמים להם טוב ויש להם תנאים חראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן וכמה יעקפו אותו יומים ?

ניסיתה פעם להגיש תלונה למשטרה ?

רמז ברוב הדברים לא יעשו כלום -מקסימום יתנו לך איזה נירת לביטוח עם אתה צריך

רק במקרים מאוד חמורים או לחלופין עם מישהו צעק לאיזה סלבס ברמזור שרמוטה יעשו משהו

מעבר לזה נדה

ואני לא מאשים אותם בתי המשפט שלנו משחררים גנבים ונוכלים ותוקפים בקלות עם עונשים מגוכחים אז למה שתיהיה עקיפה ?

קודם כל שיעשו את שיטת ה3 פסילות לעברינים אמיתים לפני שעושים חוקי פלצנות כאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...