מישהו משחק Fable 3? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו משחק Fable 3?

oren99

Recommended Posts

הוא משחק חמוד ודי יוצא דופן (כמה עוד משחקים מאפשרים לך להפליץ לאנשים זרים ברחוב ישר בפרצוף?

)

אבל ממש קל ולא מאתגר. למשל אי אפשר בכלל למות בו בקרבות, ויש קסם אחד כל כך חזק שחוץ ממנו לא צריך להשתמש בשום רובה או חרב כדי לנצח את כל הקרבות הכי קשים באמצעות לחיצה על כפתור אחד.

זה משחק שצריך לשחק אותו בשביל הכיף בתור חצי משחק תפקידים חצי משחק Sim, אבל אל תצפה למשחק תפקידים הארד קור אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקסים :\

התכוונתי חמוד במובן שהוא מאפשר לך להתנהג בצורה מטופשת ולעשות כל מיני דברים ילדותיים. אתה לא חייב להפליץ לאנשים בפרצוף במשחק, אתה גם יכול לשחק איתם כל מיני משחקים מטופשים ולדגדג אותם אם בך להיות נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, הוא לא ממש קשה אבל כיף אמיתי.

שילבו מלא ז'אנרים (בצורה מוצלחת לטעמי) במשחק אחד.

והוא גם מצחיק לעיתים קרובות. כמו הקווסטים של פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, הוא לא ממש קשה אבל כיף אמיתי.

שילבו מלא ז'אנרים (בצורה מוצלחת לטעמי) במשחק אחד.

והוא גם מצחיק לעיתים קרובות. כמו הקווסטים של פעם.

גם לי הוא הזכיר את הקווסטים של פעם, במיוחד משחקים כמו monkey island. חלק מהמשימות הצדדיות בפייבל ממש קורעות מצחוק, למשל המשימה ששולחים אותך לשחק D&D שזאת אחת המשימות הכי מצחיקות שיצא לי לשחק בשנים האחרונות במשחק מחשב, למרות שהיא ממש לא הייתה מאתגרת או קשה. אני חושב שככה צריך לגשת למשחק, כאל משחק הרפתקאות מצחיק וכייפי ולא כמשחק תפקידים רציני ועמוק. מי שיחפש משחק בסגנון דראגונס אייג' (הראשון), אובליביון וכו' יתאכזב מאוד, אבל מי שיבוא במטרה להנות לא יתאכזב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום גמרתי את המשחק וני חייב לאמר שיחסית לTLC (הגרסה המורחבת של הראשון) הוא ממש גרוע. בעוד שבראשון יכולתי לבלות שעות בחקירת המפה ושידרוג הגיבור שלי בדרכים שונות ומשוונות בקרבות מאתגרים במשחק החדש קודם כל אי אפשר למות בכלל, דבר שני הוא עבר תהליך שתיארו אותו בצורה יפה ברשת dumbed down בצורה מוחלטת.

מי שלא שיחק בFable TLC עדיף לו לקנות ב10 דולר ולהנות ומי שכבר שיחק ויש לו משאבים מיותרים מוזמן לקנות זה נחמד אבל מרגיז ומאכזב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...