חיי בפחד בבית שלי והכל בגלל דתיים עם לייזר - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיי בפחד בבית שלי והכל בגלל דתיים עם לייזר

ravenclock

Recommended Posts

הבעיה היא בצורת ההתבטאות של פותח הדיון, ממנו נשמע כאילו הם עושים את זה בגלל שהם דתיים. כאילו דתיים זה סוג של חיות. הוא מוסיף גם דברים שלא קשורים לבעיה, כמו הקטע עם היללות, שנראה כאילו נועד להוסיף לאותו הרושם. אני משוכנע שאם היית כותב באותה צורה אבל מחליף "דתיים" בכל ציבור אחר, למשל רוסים, היית רואה תגובות של רוסים שטוענים שזה לא קשור ולא כל הרוסים כאלה. למעשה אני זוכר שראיתי כמה דיונים כאלה, אבל אז אף חכם לא בא להגיד "אה, אז אתה מגן עליהם כי גם אתה רוסי", כי זה לא קשור. אף אחד לא מגן עליהם אלא על על הרושם שנוצר שכאלה הם הדתיים/רוסים/מה שלא יהיה.

לדעתי הסיכוי שמישהו יתנהג כך לא מושפע מההשתיכות הדמוגרפית-דתית שלו, יש את סוג האנשים הזה בכל מקום. לכן ההתעסקות המוגזמת בעובדה שמדובר (כנראה) בדתיים היתה מיותרת, ובאופן טבעי גררה התנגדות.

האזכור של "דתיותם" של אותם חבר'ה לא מרמזת על כך שמואשם פה כלל הציבור הדתי (\חרדי), לפחות לא עד כמה שראיתי, אלא פשוט רלוונטית ביותר לדרכי ההתמודדות והמגבלות עליהן (והרי הפתרון המוצע היה ללכת לדבר עם הרב, לא?). ה"יללות" הוזכרו כמטרד ציבורי, או לפחות כמשהו שנתפס כמטרד ציבורי, ועל כן רלוונטי ביותר להתנהגות שבגינה הדיון, שמהווה גם היא מטרד ציבורי הנגרם בידי אותם אנשים.

הנקודה העיקרית של דברי רק חוזקה ע"י דבריו של רוני (שבא לצדד ביואל ועשה לו שירות דוב כהרגלו), שממהר להתייחס לדיון זה כאל "זיוף" כדבריו, רק בגלל שהוא "נגד דתים". רבותי הדתיים - גם החרא שלכם מסריח, וונדליסטים (גם מטרד חולף מהסוג הזה הוא סוג של וונדליזם, מה עוד שמדובר בוונדליזם מזיק לבריאות בפוטנציה) צריכים לשבת במעצר ושיפתחו להם תיקים, ולא שיסגרו את העניין הזה יפה עם הרב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לקחת קצת מפה וקצת משם -ולעשות עוגה זה טוב אבל לא טעים ( מריח לא טוב ) .

מקרה עם ,מדוע שלא יהיה קיים, מה ילדים לא יכולים לעשות דברים כאלה רק בגלל שעשוע.

זיוף:נאמר רק כי נפתח אשכול דומה בהפוכה ,וכן שפותח הדיון לא כל כך משיב. זה היה אכן טעות שלי כי רק רפפתי על הדיון,לכן חזרתי עליו.

פותח הדיון בא בשביל לשמוע עצות אלא שעל הדרך להדגיש את דעותיו על דתיים ( גם כהכללה ) .

ואולי גם לא צריך לדון אדם שכזה, למשל שמתגורר בבית שמש וזה רק מה שרואה. אדם שהוא בוגר יותר וההסתכלות שלו רחבה יותר אולי יוכל לצאת מההכללות הללו גם דרך עיניו שלו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בני אדם שהם פשוט אנטישמיים - רק שומעים שמדובר בדתי ( גם ישר קופצים לחרדי ), ןרק משהו קשור לדת -הם ישר זורקים את כל הזבל שמצטבר אצלם.

ויש בני אדם שהם פשוט אטניחופשיים - רק שומעים שמדובר בחופשי (גם ישר קופצים לחילוני), ןרק משהו קשור למוסר -הם ישר זורקים את כל הזבל שמצטבר אצלם.

רק לפני כמה ימים במסיבת שתיינות והוללות נפל עלי מישהו כזה שרואה בעצמו חולשות מוסריות שהוא נהנה מהם לכאורה אבל רואה חושב שזה שלילי.

ודרך המשקפיים האלו הוא משליך על הסובבים ורואה בהם גם חלשים ורפופי מוסר.

כשבעצם לא היה שם שום כלום חוץ מחבורה של אנשים מבוגרים שצוחקים ונהנים מעצמם, יחסית מאוד באיפוק.

כאילו שבעצם השתיה וההתבדחות והדיבורים על נושאים של מבוגרים יש איזה פגם מוסרי אצלם.

והוא הצדיק שנפל, נמצא כחוטא במאורה של חוטאים ששותים לשוכרה (פעם בכמה שבועות) וחוצים את הגבולות ב5 מילימטר כדי להרגיש קצת יותר חופשיים.

ואתם יודעים מה ?

זה לא מפתיע.

כי אם הייתם שואלים אותי איך אנשים דתיים רואים את העולם, זה היה חלק מהתשובה.

זה כמעט טבע הדברים.

זה כמו שילדים תמיד יצחקו מפלוצים.

רק מלומר את המילה פלוצים אתה יכול לקרוע אותם מצחוק.

הם בעצמם יאבקו עם עצמם לא לצחוק ממה שכל כך לכאורה מצחיק, יעניקו לרעיון הפלוצים את הכוח להצחיק ואז ישברו ויתפוצצו מצחוק.

וכל מה שזה דרש זה לעשות איתם תחרות מי צוחק ראשון, לומר את המילה פלוצים ולחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני-לפני זה הוא השיב.

אוקי.

רק נראה לי ששאלו לפני כן היכן זה ממקום.

טוב לא משנה, שהוא יחזור הוא צריך להשיב על כמה דברים -בכדי שנבין יותר טוב את הרקע.

אני יכול להבין אדם שמציין ככה: ( רק ציון של מקום שכונה -כבר יכול לתת התחלה )- מדובר על שכונה די אלימה, קשה לגשת שמה. יתכן הפלג הקיצוני היוצאת מהחברה החרדית, לכן קשה לפתור את בעיית הלייזר -שיכולה להיות סתם ככה על ידי ילדים .

הקטע עם 'ברכת הלבנה' ( שיוצאים פעם בחודש לגג, כמובן שלא חייב על גג .. ואומרים כמה ברכות ) . הוא ציין, כלל לא יודע על מה מדובר ומזה בכלל- אבל בכל זאת מפריע לו הרעש- אוקי מקובל ,אבל על הדרך לציין זה מוזר לי, ( והרי זה יכול להוסיף עוד פילפל להודעה בנושא הדתיים -אז למה לא ). וכל זה רק בגלל שלא יודע על מה מדובר.

למה הדבר דומה?

כמו חייזר שמעולם לא פגש את מכשיר הטלווזיה, לא יודע ממהו מורכב ולא למה נועד. פשוט ראה דרך חלונו ( בחללית ) יושב לו אדם עם קערת פיצוחים ומדבר אל הקופסא הזאת, וכשיש רעש קהל היוצא ממנה אף הוא צועק. אממ משהו מוזר הולך אצל בני האדם האלה ,כנראה נצטרף לחפש לנו חברים אחרים ;D .

Art Tatum

אתה לא מבין שאתה פשוט מפיל את עצמך, אני ציינתי יש 'בני אדם' -זאת אומרת זה גם קורה אצל חילונים וגם אצל הדתיים וגם השכן ממול בטרוקיה. יש בני אדם שהם פשוט אנטישמים -אחד לצד זה ואחד לצד אחר .

אין ספק שאתה אכן בהגדרה הזאת, רק המילה דתיים עושה לך חלחלה -וכן אחר כך הזבל נשפך והרבה.

אגב ,אם אני מבית חילוני ורק התקרבתי לדת ההגדרות שלך עדיין בפועל(?) :bash: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לראות את הדיון ולמרות שבאמת אין לי זמן

חשוב לי להגיב. אנא מכם תקראו

לא רציתי שזה יהפוך לדיון דת או לדיון על הכפשת דתיים.

עצם העובדה שציינתי שאלה דתיים מכיוון שלהם ישנה מנטליות שונה וחשבתי שזה יעזור למציאת הפתרון ואכן לדבר עם הרב יצא כנושא פרי

כמו כן היה חשוב לי להכניס את הקטע של הברכה כי לטעמתי זו הייתה התנהגות מוזרה.

לא פעם רואים אותם עולים לגגות בכל שעות היממה

אף פעם לא שמעתי אותם מברכים כאמור שמעתי רק יללה אחת חזקה ואז שקט ואז יללה ואז שקט.

לא אני ולא כל מי ששאלתי לא יכל להסביר את פשר ההתנהגות אז פשוט הבנתי את זה כעוד נסיון התרסה כזה או אחר.

איינני בקיא בסוגי דתיים. הם לובשי שחורים זה מה שאני יכול להגיד.

אני כמעט בטוח בזה שאלו ילדים המשחקים להנאתם האם קיימת מאחורי ההתנהגות הזאת אקט דתי את זה אין לי מושג.

שכונה אלימה כלפי חילונים? כניראה שלא. אבל לא פעם ראיתי מכות שם ובשנייה הרבה דתיים יצאו והתערבו לטובת הדתיים

אינני נכנס לשכונה כי אין לי מה לחפש שם והיו כבר תקריות בין חילונים לדתיים.

אני גר בחיפה מעבר לכך איינני מעוניין לתת פרטים על עצמי או על מקום מגוריי

ועכשיו בנוגע למקרה:

התארגנו כמה משפחות והלכנו כולם לשוטר

ביקשנו ממנו שיפנה לרב

השוטר אכן הלך ודיבר עם הרב או מישהו חשוב אחר

כפי שהבנתי הוא נסע לבית כנסת

הוא הסביר להם שזה מהווה מטרד

הרב ענה שהוא לא מודע להתנהגות הזאת ולא רואה כל סיבה לכך שהילדים יעשו זאת

וניסה להעביר את האשמה לפאתי השכונה שם לא גרים דתיים

או כמה רחובות מתחת שם גרים חילוניים

השוטר התעקש שזה הם

אז הרב אמר שהוא ידבר אתם ובמידה וזה הם ההתנהגות תפסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא שמעתי אותם מברכים כאמור שמעתי רק יללה אחת חזקה ואז שקט ואז יללה ואז שקט.

רק אני פה מתפקע מצחוק? :lol: :lol: :lol: :lol:

איזה תיאור הזוי. תגיד את זה לרב שלהם ותראה מה התגובה חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה התבודדות. אתה לא נותן יותר מידי פרטים לכן איאפשר לעזור.

רואים שאתה לא חובב כל כך דתיים על כך כל ההכללות ומילים לא במקום, וזה לא משנה אם לא התכוונת -הכנסת את זה בכל זאת להודעה ואפילו דברים שאינם קשורים ללב הבעיה.

אין שום אקט דתי בנוגע ללייזר. ואתה יודע לדתיים יש גם חיים והם לא חייבים תמיד לנהוג באקט דתי.

כמו כן ילדים אתה יודע אוהבים לעשות דברים מסוג זה.

מה שצריך לבדוק הוא, האם זה יוצא ממקום אחד? ( הלייזר ) אם כן -אין שום בעיה לפנות לבניין ולתחקר מהיכן זה בא.

אין כאן בעיה של אקט דתי שיכול להיות סכסוך, זה בסך הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...