מיגרציה של IIS 5 ל-IIS 7 - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיגרציה של IIS 5 ל-IIS 7

tzahi16

Recommended Posts

שלום חברים.

יש לי IIS 5 שנמצא על Server 2000 שאותו אני רוצה לחסל. אני רוצה להעביר את כל התוכן של ה-IIS ל- Server .2008 אין לי SQL או איזה משהו מיוחד שם.

מישהו התנסה בזה?

ויכול לזרוק כמה טיפים.

תודה ויום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה מגירציה רגילה, תשאיר את השרת הישן לגיבוי במקרה ומשהו לא עובד. במרבית המקרים אם כל המידע יושב בתקיקייה של הIIS (ששחכתי את שמה פתאום) העתק הדבק קטן של תוכן התיקייה אמור לפתור את הבעיה... תחכה שבוע תראה שאין תקלות ותחסל את השרת הישן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן,במידה וכל המידע יושב בINETPUB לא אמורה ליהות בעיה... בכל מקרה תרוץ זמנית עם 7, אך תשאיר את ה5 לגיבוי, אם זה עובד טוב תיפתר מהחמש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרת IIS זה הרבה מעבר לסתם העתקת קבצים.

נכון, מסכים לחלוטין, אבל לפני כמה זמן העלתי את המערכת ככה שפשוט העתקתי את כל הקבצים לINITPUB, הייתי ממש מופתע, לא עולה לאף אחד כסף לנסות... במקרה הרע זה לא עובד, ולכן אמרתי שישאיר גיבוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל לחפור בקבצי WEB.CONFIG תראה לאן מובילים ה CONNECTION STRINGS ,

ובאמת קצת יותר פירוט מה השרת עושה

האם יש לו APP POLS ? באיזה שפות הוא עושה שימוש ? האם הפלאגינים שמותקנים בשרת מותקנים אצלך בשרת 2008 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תתחיל לחפור בקבצי WEB.CONFIG תראה לאן מובילים ה CONNECTION STRINGS ,

ובאמת קצת יותר פירוט מה השרת עושה

האם יש לו APP POLS ? באיזה שפות הוא עושה שימוש ? האם הפלאגינים שמותקנים בשרת מותקנים אצלך בשרת 2008 ?

בIIS5 לא היו Application Pools מופרדים... וגם הוא לא יודע מה זה web.config אלוהים ישמור אם לא עבדת עם שום דבר יותר עתיק מIIS6 עדיף שלא תספים את הת'ראד. ב-IIS 5 כל ההגדרות האפליקטיביות של אפליקציות דונט יושבות תחת הMachine Config, מה שיוצר בעיות כיוון שבIIS7 הוא לא נגיש לאפליקציות, וצריך לשנות הרשאות ברמת הFramework בשביל לתת ליוזר שמריץ את הApp Pool של אותה הרשאות לMachine Config.

הבעיה הגדולה ביותר בIIS7/7.5 שאין לו כבר Isolation Mode כמו שהיה ב-6 ככה שאם יש שלא תעבוד(ודיי סביר שתפיל\תתקע את השרת אם לא מגדירים mem space isolation כמו שצריך ידנית) על IIS6/7 אז צריך לפתח אותה מחדש(ובתהחשב בחוסר תקניות של IIS5 אפילו בASP רגיל שלא נדבר על 1.4/ASP.NET 1.1 זה יותר מסביר).

בכל מקרה לפותח אני מאוד ממליץ לעשות את המיגרציה קודם כל ל-IIS6 ולהגדיר Isolation Mode אפשר למצוא לא מעט סקריפטים מוכנים שעושים את כל ההגדרות בצד השרת לצורך המיגרציה, לIIS7 תעביר את כל האפליקציות שלא עושות בעיות מהסביה הפשוט ביותר שלדבג של IIS5 על IIS7 זה כמעט בלתי אפשרי אם אתה לא מתכנת, או באמת יודע איך IIS ודוטנט עובדים, רמז אם Mscorcfg.msc, caspol.exe ו-"CAS" בכלליות לא אומרים לך יותר מידי אז תבנה על כמה ימים טובים של למידה(או שבועות\חודשים אם אתה באמת לא יודע כלום על .NET).

זה כמובן בהנחה שיש לך "אפליקציות" ולא דפי HTML בשרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...