מימוש פיקדון צבאי לצורך רכישת דירה - למישהו יש מושג איך? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מימוש פיקדון צבאי לצורך רכישת דירה - למישהו יש מושג איך?

infer73

Recommended Posts

כמו בכותרת, אני מעוניין להשתמש בכספי הפיקדון הצבאי לרכישת דירה.

למישהו יש מושג מה הפרוצדורה שצריך לעבור על מנת לעשות זאת ותוך כמה זמן הכסף מועבר?

ולמי הכסף מועבר? האם אני צריך לשלם על הדירה ולאחר מכן הכסף יועבר אליי או שהוא פשוט מועבר ישירות למוכר?

אשמח לכל עזרה שמישהו יוכל לספק בנושא, בעדיפות מישהו שעשה את התהליך... (ולא סתם להפנות אותי לגוגל, אני עדיין מחפש שם

תשובות קצת יותר מפורטות מהמובן מאליו ולא הגעתי לגילויים מרחיקי לכת בנתיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסניף שאתה לוקח את המשכנתא יטפלו בזה, אם מסיבה כלשהי אתה לא לוקח משכנתא תלך לבנק שבו יושב הפקדון(את זה אתה יכול לבדוק באתר\בטופס שקיבלת, אללט זה לאומי עכשיו) ותראה להם את החוזה לרכישת הדירה ותקבל צ'ק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסניף שאתה לוקח את המשכנתא יטפלו בזה, אם מסיבה כלשהי אתה לא לוקח משכנתא תלך לבנק שבו יושב הפקדון(את זה אתה יכול לבדוק באתר\בטופס שקיבלת, אללט זה לאומי עכשיו) ותראה להם את החוזה לרכישת הדירה ותקבל צ'ק.

טעות בידיך - כל הפיקדונות של החיילים המשוחררים עברו לבנק הפועלים.

אני הוצאתי חלק מהסכום לטובת לימודים, הפרוצדורה דיי מהירה, אתה מביא אישור על קניית דירה (אני מאמין שאישור על משכנתא או מסמך אחר מהקבלן יספקו את הבנק אבל תברר בכל מקרה) והם מוציאים לך צ'ק בנקאי על הסכום הנקוב, איתו אתה הולך לפקידה (טלר) והיא מכניסה לך את הסכום לחשבונך.

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הסכום של הפיקדון זה יראה מצחיק אם הוא לא צריך משכנתא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...