צריך עזרה בהתאמת דיבורית ישנה לאוטו לאייפון 4 ! - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בהתאמת דיבורית ישנה לאוטו לאייפון 4 !

Tov_Tov

Recommended Posts

אוקיי אז כמו שרשום בכותרת, יש לי באוטו כבר כמה שנים טובות דיבורית (של מכשיר סמסונג כלשהו) של הבעלים הקודם של הרכב ועד היום היא סתם ישבה לי ברכב ללא שום שימוש, עם קנייתי של האייפון 4 רציתי גם דיבורית וחשבתי על דרכים יצירתיות לשדרג את הישנה שתעבוד בתאום עם האייפון 4 ורציתי לדעת מה אתם חושבים ? האם יש בכלל אפשרות כלשהי להמיר את הדיבורית הישנה כך שתעבוד עם 4 בצורה שגם תאפשר דיבור עם הרמקול של הדיבורית + הטענה של המכשיר !

חשבתי שפשוט ניתן להחליף את התקע של הדיבורית לחתוך ולהלחים תקע של 4 אבל במחשבה שנייה זה נראה לי קצת יותר מסובך ממה שחשבתי,

מה לגבי המתח המתאים להטענה ? האם יכול להיות שהוא יהיה גבוה או חלש מידי ?

לגבי התושבת עצמה אני יארגן איזה קומבינה.. השאלה אם שווה לנסות בכלל או להשקיע איזה 20 דולר ולקנות משהו מאייביי ? ולוותר על הרמקול הרציני של הדיבורית הנוכחית..

תודה מראש בן.

נ.ב

צרפתי תמונה של כל העניין ברכב:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כנראה שהייתי צריך לציין שאני לא ממש מבין גדול באלקטרוניקה .. חוץ להלחים וכאלה..

מה שאתה אומר בעצם שבכבל שיוצא מהדיבורית שלי יש שלושה חוטים, איך אני יודע מה זה מה ? ושאותם אני צריך להלחים לאותם נקודות שהבאת בקישור ?

ומה הכוונה בלתת 5V ? החשמל שמגיע מהדיבורית הוא בוודאות 5V או שצריך משהו שלווסת אותו ל5V ?

מצטער שאני שואל שאלות קיטבג אבל אשמח אם תעבור איתי על זה שלב שלב ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אל הכבל חיבור של הטלפון הקודם ?

אם כן - תמצא את החיבור ב כדיי לבדוק איזה חוט הוא מה

אם לא - תפרק את החלק השני של המערכת ותצלם את המעגל שם

מתוך ה 3 חוטים כנראה הם : מתח, אדמה, קול למגבר

לכל טלפון יש את המתח שהוא אמור לקבל (ברוב הטלפונים החדשים 5 V אבל לא בכולם) וזרם מקסימלי

אתה חייב לחבר לטלפון מטען שנותן את המתח V הנכון - מטען למתח גבוה יותר יהרוס את הטלפון ומטען למתח נמוך יותר לא יטעין

כשהטלפון מחובר הוא לוקח זרם (שתלוי בטלפון, מה הוא עושה אותו רגע, כמה הסוללה מלאה וכו). המטען חייב להחזיק את הזרם המקס' של הטלפון או יותר מזה בלי להתחמם יותר מדיי - מטען שיכול להחזיק זרם גבוה יותר רצוי, מטען שמחזיק זרם קטן יותר - יתחמם ויישרף

כדיי לבדוק איזה מטען יש שם - איזה טלפון היה שם מהתחלה ? אם לא בטוח - תצלם את החלק השני של המערכת (לאיפה שהכבל הזה הולך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...