התלבטות לגבי NZXT H2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לגבי NZXT H2

ShaiLevy

Recommended Posts

שלום,

יש לי כבר כמה שנים Apollo שקניתי אחרי שקראתי המון ביקורות מהללות.

כבר מייד האחרי הרכישה הרגשתי שהמארז קצת "זול" (הוא בהחלט מארז זול גם במחיר אבל ציפיתי ליותר מהאיכות לאור הביקורות החיוביות).

מהר מאוד המאווררים של המארז נהיו קצת רועשים וככל שהוספתי דיסקים גם נוספו זמזומים וויברציות ברחבי המארז.

אני מתכון להחליף מארז בקרוב ובכלל לא שקלתי את אבל אז ניתקלתי ב H2 שנחת בארץ ממש לא מזמן.

הביקורות אוהבות אותו אבל הפעם אני זהיר יותר, מה דעתכם על הכללית על מארזים של חברת ?

נראה לכם שאני שוב צפוי להתקל במארז "זול" שמזדקן בצורה בינונית או שעם האפולו פשוט נפלתי כי באמת כי קנית מארז זול עם יותר מידי ציפיות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע של יש ממש טובים,

אני אישית הולך על ה Phantom, מארז ממש ממש טוב...

יש לו הרבה מאווררים והוא גם מאד שקט. (הוא בא בצבעים שחור / לבן, מעדיף שחור )

גם יש לך בקרה על המאווררים שלו על המארז, משהו לפנים. :)

http://www.nzxt.com/new/products/crafted_series/phantom

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^דעה קצת לא מקצועית... מי אמר שהוא מעוניין בכלל במארז full tower?

פותח התראד - מה התקציב שלך ומה הדרישות מהמארז? אני בטוח שישנן אלטרנטיבות טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,

לא ממש רציתי להפוך את זה לדיון לגבי כל מיני מארזים ... למרות שעכשיו נראה שזה הכיוון.

זה שיש אלטרנטיבות אני יודע ומכיר פשוט ה H2 לא יקר ועונה על הרבה דרישות וגם יש לו את המקום לדיסק למעלה ... כל הדברים האלה יחד פשוט קורצים לי, אם היה רשום על המארז או משהו דומה לא הייתי חושב פעמיים.

אם להסביר איך הגעתי דווקא ל H2 אז ככה:

התקציב גמיש אבל מעדיף לא לעבור את ה 1000 ובתכלס עדיף כמה שפחות.

את המערכת בתוך המארז עוד לא בניתי אבל זה יהיה i5 או i7 על לוח Z68 יחד עם ה 5870 הקיים שלי ו 2-3 דיסקים. מקווה אפילו שיביאו לי מחו"ל איזה חביב.

הפרמטרים הכי חשובים הם: שקט, מראה סולידי, פילטרים לאבק,איכות גבוהה, שליטה על מאווררים,חיבורים למעלה (ולא בצד) , USB3 יתרון נחמד אבל לא חובה. שטויות נוספות זה תמיד כיף.

מבחינת Tower או MID .. אם יש מארז שקורץ אני בודק איך הוא מסתדר עם העמדה מבחינת מידות, בכלליות אני מעדיף Mid

מבחינת מארזים אחרים ששקלתי:

Fractal Design R3 - די בניתי עליו אבל אז הסתבר שהוא לא מגיע לארץ יותר

Antec P183 - מפתה מאוד, אבל כל החיבורים שלו בצד ואני לא אוהב את זה, צריך חיבור אוזניות נח למעלה ורוצה גם את ה למעלה

SilverStone fortress FT-03 - נפסל בגלל ביקורת נוראית של SPCR

Raven 02 - לא פסלתי לגמרי אבל נורא בקצה התקציב שלי, עמוק נורא ועוד כמה דברים שלא מסתדרים לי ממש. (מה עם ה RV 03, מגיע ?)

Storm Sniper (לא זוכר איזה) - סוג של אפשרות, אבל אני לא רגוע לגבי רמת השקט שלו, חסר לי ביקורת SPCR והוא יותר מארז . וגם לא מת על איך שנראה

כמו שאתם מבינים אני ממש מתקשה לקבל החלטה, ברור לי שאני לא רוצה להתקע עם מארז שאני שונא שוב.

ה Phantom שנזרק כאן לאוויר רחוק מאוד מהטעם שלי ולא ממש קשור למה שאני מחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הביקורת החצי שלילית באננדטק שכנעה אותי לרדת מה H2

http://www.anandtech.com/show/4347/nzxt-h2-not-quite-quiet/

כנראה שהדיעה שלי על לא תשתנה... הם שואפים גבוה במחיר נמוך ועושים עבודה לא רעה אבל גם לא מספיק איכותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באותה דעה של menas אם אתה מחפש מארז טוב ולא יקר יש לך את ה K62 או CM 690 II ...

לדוג' אם הצביעה מבפנים לא כזו חשובה לך אפשר לקחת את הדגם הזה

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?ProductID=2470

אם אתה אוהב משהו יותר "מושקע" יש את אלו

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?ProductID=1830

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?ProductID=2804

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם הרבה יותר איכותי מהאפולו אבל גם אלה מכילים פלסטיקים.

אם אתה מחפש מארז שמשדר קצת יותר איכות ויוקרה, אפשר ללכת על אחד הדגמים של ליאן לי כמו ה-60FN המעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק הסגנון שאני מחפש, תודה :):yelclap:

מאיפה המידע שאמור להגיע לארץ ? (בעצם מה שאני שואל זה האם מדבור על מידע מהימן והם יש צפי למתי יגיע)

ההצעות האחרות שעלו פה קצת מפספסות את העקרון שלי... לא לשכוח שאני מחפש מארז שתוכנן לשקט ולא ממש אמרתי במפורש שאני ממש רוצה לחסוך ... למעשה נתתי רשימה יפה של עם סגנון די אחיד ותג מחיר לא מהנמוכים.

ה Raven עדיין מאוד מוצא חן בעייניי, זה רק העומק שלו והרגלים שלו שגורמות שלי לפקפק ביכולות לעמוד כמו שצריך על התושבת הקצרה שבשולחן שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה ביצועים ללא פשרות למול יחס עלות-תועלת מהטובים שיש - לך על XIGMATEK. ניתן לרכוש את ה ELYSIUM שלהם בארץ בתקציב שלך. מארז מושלם. תוסיף גם מעבד שלהם מדגם 1284 ואתה בעננים (בדוק את הדירוג שלהם ב FROSTYTECH).

אני יודע בוודאות שאפשר להשיג אותם בלוג'יק פיסי בר"ג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אחלה אשכול ! בדיוק התכוונתי לחפש את האשכול ששמתי פה לפני כמה זמן על ה- H2. בגלל שאני מאד אהבתי את ה R3 של פרקטל התחלתי לחפש דומים (אגב, ה CM690 אולי נחמד פונקציונלית אבל מגושם ומכוער מאד) והיחיד שמצאתי זה ה- H2 שעכשיו כבר יש אותו אצל היבואן (גם בלבן וגם בשחור אגב) והתג מחיר בערך 500 ~ שזה מה שהתכוונתי להוציא. מה שכן, כמה ביקורות די קטלו אותו ומאד לא אהבתי את האיזור העליון של המארז, במיוחד את הקטע של המכסים המצוקמקים האלה שהם שמו. ממש מעפן. עכשיו ראיתי פה את הקולר מאסטר שמישהו הביא וואלה נראה מטורף ! נראה יותר טוב מהR3 אפילו ! נקווה שהמחיר יהיה טוב ויאללה אני הולך עליו !!! :xyxthumbs::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ככל שהבקורות זורמות ה H2 מתגלה כעוד מארז בינוני של NZXT , ממש לא חברה מדהימה, מזל שלא היה מספיק אמון בהם ופתחתי את האשכול הזה.

ל נדמה לי שאין שליטה על מאווררים, לפחות לא ראיתי.

נראה לי אבל שייקח קצת זמן שהוא יגיע לארץ.

ה R3 באמת נראה נפלא למרות שממש חסר לו 3 כדי להיות ממש מוצלח.

אני לא מבין מה לעזאזל קרה לייבוא שלו, סתם מרגיז.

נ.ב.

ואין סיבה שהמחיר יהיה יקר, זה לא מארז שמתומחר בקצה העליון ומחירים של CM בארץ סבירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ככל שהבקורות זורמות ה H2 מתגלה כעוד מארז בינוני של NZXT , ממש לא חברה מדהימה, מזל שלא היה מספיק אמון בהם ופתחתי את האשכול הזה.

ל נדמה לי שאין שליטה על מאווררים, לפחות לא ראיתי.

נראה לי אבל שייקח קצת זמן שהוא יגיע לארץ.

ה R3 באמת נראה נפלא למרות שממש חסר לו 3 כדי להיות ממש מוצלח.

אני לא מבין מה לעזאזל קרה לייבוא שלו, סתם מרגיז.

נ.ב.

ואין סיבה שהמחיר יהיה יקר, זה לא מארז שמתומחר בקצה העליון ומחירים של CM בארץ סבירים

שליטה על המאווררים זה נחמד אבל אם אתה בונה מראש מחשב שקט אז אתה מכוון תמאוורים פעם אחת וזהו ככה שזה לא ממש חשוב.

שלחתי מייל לפרקטל האלה והם כל הזמן אומרים לי שהם עדיין מחפשים יבואן חדש...

אבל לדעתי גם אם יהיה אני חושב שהמחיר יהיה הרבה יותר גבוה מהקולר מאסטר הזה, משהו כמו 600 שקל.

מחר אני אתקשר לבנדא (היבואן של CM) כדי לשאול מתי הדגם הזה יגיע, נראה אולי תהיה להם תשובה + מחיר משוער.

אני אעדכן מחר... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...