מחפש תוכנת TFTP לשרת שהוא גם DHCP - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש תוכנת TFTP לשרת שהוא גם DHCP

darkman

Recommended Posts

שלום.

יש לי שרת של עם 2008 server R2 64BIT

מותקן עליו DHCP כאשר התפקיד העיקרי שלו הוא גיבוי עמדות (דרך norton ghost)

ניסיתי לשים עליו FTP server והצלחתי בעזרת התוכנה 3scerver

ניסיתי לשים tftp server ולא הצלחתי ניסיתי את התוכנות הבאות tftpd64 , filezila, solarwinds tftp

רק כאשר התקנתי winagents tftp server ה TFTP עבד כמו שצריך.

הבעיה שהוא בתשלום...

הבנתי שהבעיה של שאר התוכנות זה שהוא מתנגש עם ה TFTP שמותקן על ה WIN בגלל ב DHCP

קיצר אני מחפש תוכנה חינמית שתעשה תעבודה כמו שצריך.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מומחה בעניין אבל tftp משתמש בפורט מוסכם 69 כדי לנהל את השיח הראשוני. לכן אם אתה צריך tftp נוסף, תצטרך להשתמש בפורט אחר, אחרת ההתנגשות בלתי נמנעת.

הבעיה ששינוי כזה (אם הוא אפשרי) יפגע בשימושיות של פרוטוקול tftp שנועד להעברת קבצים פשוטה, וכל לקוח של tftp הולך בברירת מחדל ל69 בלי אפשרות לשינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע.. זה מה שקרה לי

שינתי בכל התוכנות שהזכרתי למעלה (באילו שאפשר לשנות) את הפורט 69 לפורט אחר

אבל אז שום דבר שניגש ל TFTP לא תיקשר כמו שצריך.

כנראה שנקנה את ה WINAGENT וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרת DHCP לא משתמש בפורט 69, מה שיותר מסביר זה שהשרת DHCP שלך מתנגש עם שרת הDHCP של ftfp32 או כל אפליקציה אחרת.

כמה פאקינג קשה להבין את זה לבד אני לא יודע, בכל מקרה תכבה את שרת הDHCP בtftp32 ותגדיר בשרת ה-DHCP של את השדה של bootp לקובץ הרגיל שאתה בד"כ מגדיר בtftp.

הסיבה היחידה שWinagent או מה שזה לא יהיה לכל הרוחות עובד לך, היא ככל הנראה שהוא בעצמו יודע להגדיר את הדברים הנדרשים בשרת הDHCP של בעצמו.

זה כמובן בתנאי שאתה לא משתמש בRIS או בכל דבר אחר, שבאמת דורשת TFTP לעבודה(וגם אז זאת לא בעיה בדיוק כי אפשר לשחק עם ההקצאות דרך שרת הDHCP עצמו) ד"א לא בעיה לשנות את הפורט הדיפולטי של TFTP וכל דבר יעבוד אפילו PXE טיפש לגמרי את כל הנתונים הוא מקבל משרת הDHCP במילא כולל את הכתובת של שרת הTFTP והפורט עליו הוא יושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...