למה לא קונים ספקי כוח ג'נריים... - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לא קונים ספקי כוח ג'נריים...

Screw_Master

Recommended Posts

תקנה ספק של CIDEV 500 W במעבדת מחשבים הקרובה לבית ותעמיס אותו אם 200 - 300 W

אני ממליץ לשים את הספק אל משטח חסין אש

אם אתה רוצה כמה של הספקים הגנריים שיש בארץ (ומה הולך בפנים) או של לוחות אם וכרטיסי מסך ממחשבים שהיו בהם ספקים כאלה, תשאיר הודעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי בעומס של המחשב ובכמה הוא עובד - אחריי כמה חודשים תוכל אוליי לצפות לכמה נגדים אם סימני התחממות או קבלים מנופחים

בספקים שאני החלפתי לאנשים כבר היו כמה CIDEVים משנת ייצור 2010 אם סימנים כאלה, ומחשבים אם מפרט לא כבד אבל כרטיס מסך קצת יותר רציני - 8600 / 9600 וכו

הסיבה שהספקים האלה לפעמים מחזיקים היא שמחשב בדרך כלל לוקח לא הרבה. בדקתי פעם P4 Prescott 3.0 + 6600 + SATA - לוקח (מהחשמל, אם ספק גנרי) כ 85 W בדסקטופ ו 200 W בזמן הרצת בנצ'מארקים, כלומר כ 140 W מקסימום (יתר ה 60 זה הספק עצמו ולא המחשב, ולא מביאים אותם בחישוב של עומס אל הספק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ספק "GYRO" ישן, רשום עליו 400W, בן 7 שנים, עובד עדיין במחשב עם 4 3.0GHZ HT, עם כרטיס מסך GT8600.

האמת לא עשה לי מעולם בעיות...

החלפתי אותו כששמתי HD4870, פחדתי שהוא יתפוצץ או משהו. מאז אני בעלים גאה של Enermax Liberty 400W.

לעומת זאת היה לי ספק EZCool של 400W שלא שרד חודשיים באותו מפרט ישן (המפרט אפילו היה קליל יותר כי היה לי כבר מבוסס Core2duo).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעלה עכשו של CIDEV ו ABPOWER

לא הייתי מעמיס את ה G PRO - הוא כנראה יתחמם ויתחיל להישרף / לנפח קבלים / להוציא ripple

ה GYRO הישן של דימקה - יכול להיות L&C Technology או CWT. שתיהם מהגנריים היותר סבירים (יחסית לתקופה שלהם). אבל תבדוק אם אין בפנים קבלים מנופחים - במיוחד ב L&C

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CIDEV PS-203 P-4 500 W

דגם ה Retail של CIDEV (מגיע בקרטון)

מדבקה :

12V 16A

5V 40A

3.3V 25A

חיבורים : 4 מולקסים + 1 SATA (אל הקרטון כתוב / Crossfire, היה ניתן לצפות שיהיו חיבורי PCIE)

הספק בפנים

חוט האדמה מחובר מאחד מהברגים של הפלאטה - לא אמין, יכול להתנתק

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...