מה לעשות עם ידידה? (לשעבר) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה לעשות עם ידידה? (לשעבר)

bibo1221

Recommended Posts

פותח הת'רד, מצטער על הכנות אבל תפסיק להיות סבתא יכנה זקנה שרק מחפשת לבחוש בעניינים של אחרים

תעשה לך כלל, אתה מתעסק רק בדברים שקשורים אליך ישירות!

אל תדחוף את האף למה שלא נוגע אליך.

סיפרה לך משהו, למה אתה צריך לחקור? למה לספר למישהו אחר? למה?

תפסיק זאת התכונה הכי נוראית בבנאדם בכלל ובבן זוג בפרט (לדעתי כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הודת בפניה שעשית טעות? התנצלת בפניה?

אם לא אז זה כנראה הזמן..

ופעם הבאה שאומרים לך משהו שיכול להיות לך ניגוד אינטרסים ואתה תמצא את עצמך קרוע בין הצדדים, פשוט אל תיכנס למצב הזה.

ברגע שהיא דיברה על עבודה נוספת יכולת למשל לומר "אני אתעלם ממה שאת אמרת, ולא נזכיר את זה שוב לטובת שנינו", ולהסביר על המצב הלא נעים שאתה עומד בו אם תשמור בסוד את החיפוש אחר עבודה אחרת..ככה גם בקלות היית מונע את הפאדיחה, כי היא כנראה הייתה מסבירה לך שזה לא בא על חשבון העבודה הקיימת, וגם לא היית יוצא מניאק לאף צד.

מה שבטוח, להציע לה לבחור באמצעותך את הבוס החדש ודברים דומים, זה ממש לא בסיס לקשר בריא, ולא משנה אם ידידות יזיזות או חברות.. אם הייתם כבר ביחסים טובים אז ניחא, אבל להשתמש בזה כדי לתקן קשר רעוע?

בברכה,

אלון גלגל,

היועץ לכל דבר ביקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר, היא לא שמה עליך.

הפתרון הכי טוב יהיה להפסיק לנסות לדבר איתה ולהשיג אותה, אם היא תרצה, היא תבוא אליך - אבל אני בספק שתעמוד בזה אז תעשה מה שבא לך. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין היכן הסוגייה פה...

פשוט תהייה כנה וישיר, תאמר לה שהיא חשובה לך וחבל לך לאבד ידידה מוערכת שכזו, ופשוט תשאל אותה ישירות מה מפריע לה, והאם זה אולי משהו שעשית.. תתן לה לדעת ששמת לב שמשהו לא בסדר ואתה רוצה לתקן את העניין.

אין צורך בטריקים ורמיזות, פשוט תהייה כנה וישיר. קצת בטחון עצמי. ;)

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא לא יצא לי בחיים לפתוח פה נושא כל שהוא ולא לקבל עצות מועילות^^

ולקחתי את העצות הטובות שרשמתם. תודה על העזרה.

ולסיכום:

הבעיה כבר פתורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני בטוח שכל הגיקים מאוד רודפים אחרי בנות...רק מה לעשות שהבובה של דארת' ויידאר בכניסה לבית של ההורים לא מעודדת את בנות המין השני :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני בטוח שכל הגיקים מאוד רודפים אחרי בנות...רק מה לעשות שהבובה של דארת' ויידאר בכניסה לבית של ההורים לא מעודדת את בנות המין השני :silly:

אני מוכרח להגיד שבשנים האחרונות כל תדמית החנון מאוד השתנתה. כלומר נכון יש עדיין יצורים כמו אלכס, אבל היום כשההיי טק שולט בכיפה, ומהנדסים נחשבים לאחלה שידוך והחנוניות נכנסה חזק למיינסטרים. נכון שיש כאלה שמשחקים בחרבות בדשא של הטכניון, אבל יש גם הרבה חברה נורמליים ורגילים שגם מנהלים זוגיות. זה לא איזה חנון חסר ביטחון מהסרטים שעובד בגראז' אלא סתם אדם מהיישוב עם נטייה חזקה לכיוון הטכנולוגי על שלל גווניו. אולי צריך לעבור את ה22 כדי להתוודע לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...