מה לעשות עם ידידה? (לשעבר) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה לעשות עם ידידה? (לשעבר)

bibo1221

Recommended Posts

היה קשר ממש סבבי עם מישהי (קשר ידידותי לא זוגי)

הקשר נפסק פתאום במפתיע - היא לא אומרת לי שלום, רק אם אני אומר לה (תמיד אני זה שנכנס לעסק שני ורואה אותה, אנחנו עובדים יחד), היא לא באה לדבר איתי והיא לא מפתחת שיחה שאני בא לדבר איתה

אני חושד שזה בגלל שיחה שהייתה לי איתה שהיא אמרה לי שהיא הולכת לחפש עבודה שלישית

אני חשבתי שהיא הולכת להתפטר וסיפרתי את זה לבוס שלה שהוא מהמשפחה המורחבת שלי

מאז היא בקושי מדברת איתי

איך לתקן את המצב? איך לגלות בכלל על מה היא כועסת?

כי חבל לי אני באמת אוהב אותה (בתור ידידה בלבד כמובן) והיא לי ממש כיף איתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א) אם היא רק ידידה שלך, והפסקתם לדבר בגלל איזו שטות, כנראה שלא הייתם באמת בקשר חברי טוב כל כך. אז אני לא מבין למה זה כזה חשוב.

ב) אם זה כן: פשוט תגיד לה שאתה רוצה לדבר איתה, תגיד לה שאתה מתנצל על כך שפגעת בה על ידי מה שעשית. אם היא תרצה, שתדבר איתך אחר כך. אם לא, לא.

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היינו בקשר הכי טוב אבל היה לי ממש ממש כיף איתה, בשביל זה המאמץ שאני משקיע בנושא..

דבר שני הגענו למצב שקבענו לבקר אחד את השני במקומות עבודה לא מעבר

ואני חושב שאחרי שאני ינסה לנחש מה הבעיה ולפתור אותה ככה, אם היא לא תיפטר אני ישאל אותה מה היא שקטה איתי (היא בדרך כלל לא סותמת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לחשוב על זה מנקודת המבט שלה. אם היא באמת לא מדברת איתך בגלל הסיפור עם הבוס שלה, אז היא רואה אותך במקרה הטוב כקשקשן שלא יכול לסתום את הפה שלו, במקרה הרע כמישהו שרצה להזיק לה על ידי זה שסיפר לבוס שלה מידע לא מחמיא בעליל עליה.

אני במקומך הייתי מוותר על הקשר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבוס קרוב משפחה שלי, אתם במקומי לא הייתם מספרים לו?

אבל לפעם הבאה אני לא יספר לבוס כלום כי אי אפשר לסמוך עליו שיסתום

דבר שני זה נעשה בתום לב, אני לא חושב שזה היה מזיק לי אם מישהו היה עושה לי משהו דומה

היא רואה את זה אחרת

והיא חזרה לדבר איתי

בקשר לזה שאני דלוק עליה, פעם היתי ממש דלוק עליה אבל כבר השלמתי עם זה שיש לה חבר. ושהיה לה מה שטוב לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לפעם הבאה אני לא יספר לבוס כלום כי אי אפשר לסמוך עליו שיסתום

רגע, ועליך אפשר? איך זה הגיע אליו בכלל תזכיר לי? זה אולי לא נעשה בכוונת זדון, אבל זה כן נעשה בלי לכבד של בנאדם ובלי לחשוב על ההשלכות.

למקרה שזה לא ברור לך, ברגע שמעסיק מקבל את הרושם (בצדק או שלא) שעובד רוצה לעזוב לטובת מקום אחר, המעסיק עשוי לפטרו כדי להקדים תרופה למכה (באם אין מספיק וותק לפיצויים), או לכל הפחות להפסיק "להשקיע" בעובד - לא לקדם אותו, לא לשבצו למשמרות נוחות (אם רלוונטי), אולי אפילו סתם לא להיות נחמד אליו... כי אם העובד רוצה לעזוב, ועוד בשושו, למה לו לטרוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תירה בי בזהו מה לעשות שטעיתי? אל תשכח שאם אני מקבל רושם כזה ולא מספר דבר כזה לקרוב משפחה אני יוצא מניאק מבחינתו.

ואם מתעסקים עוד בזה שסיפרתי זה היה במטרה לשפר לה את התנאים וגם לעזור לעסק המשפחתי (איך בדיוק זה סתם חפירה, אם תתעקש אני יכתוב)

אבל תודה שפקחתם את עיני, זה באמת לא היה נכון לרוץ לספר, בעיקר בגלל שרק הבנתי את זה ככה וזה בכלל לא נכון (כבר הסברתי לבוס שזה בדיוק ההפך ממה שחשבתי)

השאלה עכשיו - מה אלה?

אני חושב שאם עשיתי משהו לא במקום בעבודה, הדרך הנכונה היא לעשות ההפך.

סיפרתי לה שבקרוב יהיה לה בוס חדש שזה מאוד מאוד משפר את התנאים שלה בעבודה וגם את הרווחיות של העבודה

רק היא עוד לא החליטה לספר לי אם זה מוצא חן בעיניה השינוי או לא אז לא סיפרתי שאני קשור לזה

דבר נוסף החלטתי לא לעשות מזה סיפור, ובאמת תוך כמה שבועות היא די שכחה את הנושא (אני מקווה שלחלוטין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד משהו אמרתי לה שאמרתי לקרוב משפחה שלי שהלקוחות מאוד אוהבים אותה.. אני יודע שזה קטן אבל זה הדבר היחידי שעבר לי בראש לעשות לטובתה.

ואם כבר אני חופר.. אז אמרתי לה שתבחר איזה בוס היא רוצה ואני כבר ישפיע לטובתה שזה יהיה הבוס.

רק היא לא גילתה לי איזה בוס היא מעדיפה

ולא היתי רוצה שהיא תראה אותי בתור אחד מההנהלה (הנהלה קטנה מאוד לעסק קטן אבל בכל זאת חח)

אבל זה מה שחשבתי שאפשר לעשות לטובתה לכן זה עדיף מהמצב הקודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם כבר אני חופר.. אז אמרתי לה שתבחר איזה בוס היא רוצה ואני כבר ישפיע לטובתה שזה יהיה הבוס.

רק היא לא גילתה לי איזה בוס היא מעדיפה

טוב שלא גילתה לך כי אתה היית מגלה לבוס שהיא לא מעדיפה.\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...