מחפש מסך 23"-24" 1000 שקל - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך 23"-24" 1000 שקל

SomeoneUknow

Recommended Posts

המלצה מניסיון אישי ובדיקה אישית של כמה מסכים syncmaster 2333T פאנל מעולה זוויות צפיה מעולות צבעים אמיתיים ויפים שלא ראיתי גם במסכים יקרים יותר והוא עולה בסביבות 890-900 שקלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה מניסיון אישי ובדיקה אישית של כמה מסכים syncmaster 2333T פאנל מעולה זוויות צפיה מעולות צבעים אמיתיים ויפים שלא ראיתי גם במסכים יקרים יותר והוא עולה בסביבות 890-900 שקלים

רק חבל שחסרה ארגונומיה והוא לא מתאים למשחקים מהירים. אבל בהחלט אחד המסכים המשתלמים כיום.

אני יודע שהמסך הזה יצא כבר מכל החורים ;) אבל ההמלצה היא U2311H( בחריגה של 49 שקל). תחפש עליו סיקורים\ביקורות בפורום או בגוגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע לאן אפשר לדחוף ארגונומיה אפחד לא משתמש בוא ולהוסיף 150 שקל לארגונומיה כבר עדיף לקנות לו זרוע

למשחקים מהירים הוא מעולה אני משחק COD 4 ברמה של תחרויות והוא מעולה אני בקושי שם לב לזה אולי רק שאני עושה סטרייפים אז יש טיפה טיפה מריחה אבל תבין שגם מסכים שמבלבלים לך במוח שיש להם 2MS תשים לב שזה תמיד G2G וחרטא אני מאמין גם שה8MS לא אמיתי זה אף פעם לא אמיתי

ולמען הסר ספק זה מאוד מהיר קוד במיוחד שהוא רץ על 125 FPS קבוע (מתוך הגדרה למען strafe ושאר ירקות שמשתמשים אז חייבים 125 או 250 או 500 קבועים אבל לך תגיע למספרים האלה)

למשל במשחקים מאוד מהירים דוגמא SF4 CRYSIS שאר הCODים שגם אותם ישלי זה כלל לא קיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע לאן אפשר לדחוף ארגונומיה אפחד לא משתמש בוא ולהוסיף 150 שקל לארגונומיה כבר עדיף לקנות לו זרוע

למשחקים מהירים הוא מעולה אני משחק COD 4 ברמה של תחרויות והוא מעולה אני בקושי שם לב לזה אולי רק שאני עושה סטרייפים אז יש טיפה טיפה מריחה אבל תבין שגם מסכים שמבלבלים לך במוח שיש להם 2MS תשים לב שזה תמיד G2G וחרטא אני מאמין גם שה8MS לא אמיתי זה אף פעם לא אמיתי

ולמען הסר ספק זה מאוד מהיר קוד במיוחד שהוא רץ על 125 FPS קבוע (מתוך הגדרה למען strafe ושאר ירקות שמשתמשים אז חייבים 125 או 250 או 500 קבועים אבל לך תגיע למספרים האלה)

למשל במשחקים מאוד מהירים דוגמא SF4 CRYSIS שאר הCODים שגם אותם ישלי זה כלל לא קיים

לא רק ארגונומיה אלא גם דיוק צבעים, זווית צפיה, מריחות, נחשב איכותי יותר. היתרון של PVA זו הניגודיות.

פאנל מסוג CPVA ידוע בבעיות הGHOSTING לא כל אחד שם לב, אבל היו פה כבר תלונות על ה 2333T בכל מה שנוגע ל GHOSTING(מריחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק אמת אולי מהסיבה שהתפתחתי למסך שלי ממסך נחות בהרבה אולי בגלל שהתרגלתי

אבל בהעדר דיוק מיוחד או בקשה בימיוחד לגיימינג חבל להוציא את כל התקציב על מסך שיתן לו לא כזה הרבה יותר

שלא נדבר על זה שלסרטים וטקסטים מרובים המסך מעולה

ותאמין או לא 150-160 שקל הבדל בישבילי נחשב המון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...