הבריטים חוזרים? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבריטים חוזרים?

Micahell bet.

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תגובה 105 צודקת שם.

אני לא מאמין שדבר כזה קורה.. בריטי יהודי (שהוא כבר לא יהודי לפי דעתי) מציע לפלוש לישראל. FFS, עד לאן הדרדרנו? שיהודי תוקע למדינה היחידה שיש ליהודים בעולם סכין בגב?

לך לא איכפת שליש"ט יהיה פה כסף מקומי, אבל לי איכפת, כי אם זה יקרה, אז נצטרך גם לחיות תחת שליטה בריטית. ואני, שונא שונא שונא בריטים. אם זה היה משהו רציני, אני כבר עכשיו הייתי הולך להשיג שתי AK47 עם כמה מכסניות ל-100 כדורים ומחכה בחופי ת"א לחבורת מתורממים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו, הסיבה היחידה שאירופה לא עושה פה את מה שנט"ו עשה בקוסובו היא שהם יודעים שהם יובסו.

שלא לדבר על זה שחוץ מארה"ב, לישראל יש את הצבא הכי מתקדם בעולם, בואו נודה בזה, גם אם מלחמה כזאת תקרה היא תיגמר שאותה מהירות שהיא תתחיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני, שונא שונא שונא בריטים. אם זה היה משהו רציני, אני כבר עכשיו הייתי הולך להשיג שתי AK47 עם כמה מכסניות ל-100 כדורים ומחכה בחופי ת"א לחבורת מתורממים האלה.

שונא בריטים? איך אתה יכול לומר זאת! >:(

בריטניה, שהייתה לפנים אימפריה אדירה, ונאמר שהשמש לא שקעה בה לעולם. בריטניה היא ערש התרבות המערבית (היא ושאר אירופה), ואם יש עם שאני מעריך אותו מאד הוא העם הבריטי. זהו המקור ממנו צמחו כל היסודות הדמוקרטיים שעליה מושתתת מדינת והעולם המערבי.

אלו אותם בריטים שגרמניה הנאצית ראתה בהם נורדים וביקשה הסכם שלום. אילו נענו לכך הבריטים, היו הנאצים ממוטטים את המדינה ממנה באת. אבל בריטניה סרבה להצעה. היא הייתה מוכנה לשים בצד את התנגדותה העזה לקומוניזם המתועב ושיתפה פעולה עם בריה"מ למען ניצחון על הפאשיזם האירופי.

כנ"ל בתקופת נפוליאון, ד"א!

והאמן לי שאם הבריטים היו פולשים למדינת , לא אתה, הAK-47 שלך ולא כל צה"ל היו מסוגלים לעצור בעדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו, הסיבה היחידה שאירופה לא עושה פה את מה שנט"ו עשה בקוסובו היא שהם יודעים שהם יובסו.

שלא לדבר על זה שחוץ מארה"ב, לישראל יש את הצבא הכי מתקדם בעולם, בואו נודה בזה, גם אם מלחמה כזאת תקרה היא תיגמר שאותה מהירות שהיא תתחיל...

בולשיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט.

בולשיט לא נורמאלי. איך לעזעל הצבא הקטן שלנו יכול לעמוד מול כמה צבאות גדולים? גם אם הצבאות הגדולים היו מגיעים עם בקושי ציוד, הם היו מנצחים. אחד שתיים עוד איך שהוא בקושי עם הרבה אבדות אפשרי.

בקשר לשנאה שלי לבריטים, אני יודע על הבריטים, יודע על האימפריה שלהם (20% מכל העולם בערך), אבל עדיין שונא אותם. זה לא משהו שאני יכול להסביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בריטניה, שהייתה לפנים אימפריה אדירה, ונאמר שהשמש לא שקעה בה לעולם. בריטניה היא ערש התרבות המערבית (היא ושאר אירופה), ואם יש עם שאני מעריך אותו מאד הוא העם הבריטי. זהו המקור ממנו צמחו כל היסודות הדמוקרטיים שעליה מושתתת מדינת והעולם המערבי.

אלו אותם בריטים שגרמניה הנאצית ראתה בהם נורדים וביקשה הסכם שלום. אילולא נענו לכך הבריטים, היו הנאצים ממוטטים את המדינה ממנה באת. אבל בריטניה סרבה להצעה. היא הייתה מוכנה לשים בצד את התנגדותה העזה לקומוניזם המתועב ושיתפה פעולה עם בריה"מ למען ניצחון על הפאשיזם האירופי.

כנ"ל בתקופת נפוליאון, ד"א!

והאמן לי שאם הבריטים היו פולשים למדינת , לא אתה, הAK-47 שלך ולא כל צה"ל היו מסוגלים לעצור בעדם.

זה לא מדוייק.

הכל התחיל מיוון והתפתח אצל המוסלמים(ואני לא מדבר על אותם פנטים של היום, פעם הם היו חכמים יותר), ומשם הזה עבר לאירופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדוייק.

הכל התחיל מיוון והתפתח אצל המוסלמים(ואני לא מדבר על אותם פנטים של היום, פעם הם היו חכמים יותר), ומשם הזה עבר לאירופה.

אתה מדבר על התקופה של יוון הקלאסית. ואחרי זה על המוסלמים ששלטו בכל אגן הים התיכון בשנת 640 לספירה. נכון, תור הזהב זה היה.

נכון, הם הגיעו להשיגים מדהימים ביחס לתקופתם. ולאחר תקופה זו עבר זמן רב עד שצצו יסודות דמוקרטיים מעוגנים בחוק של חברה מערבית מפותחת.

חוץ מזה, איך זה בדיוק סותר את הדברים שלי? אני אמרתי שבריטניה ואירופה כולה היא ערש התרבות המערבית. וזאת אמת לאמיתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט לא נורמאלי. איך לעזעל הצבא הקטן שלנו יכול לעמוד מול כמה צבאות גדולים? גם אם הצבאות הגדולים היו מגיעים עם בקושי ציוד, הם היו מנצחים. צבא אחד שתיים עוד איך שהוא בקושי עם הרבה אבדות אפשרי.

בקשר לשנאה שלי לבריטים, אני יודע על הבריטים, יודע על האימפריה שלהם (20% מכל העולם בערך), אבל עדיין שונא אותם. זה לא משהו שאני יכול להסביר.

לא בדיוק הבנתי אם אתה מצדד בדעתי או שמא אתה עושה ההיפך כי לדבריך יש נימה צינית.

על כל פנים, צה"ל הוא צבא בעל יכולות יבשתיות "מקומיות" שלא יכול להתמודד עם לחימה ארוכה ומתישה. לבריטניה יש זרועות צבא ימיים וכידוע לך (או שלא) היא מעצמה ימית ושקדה רבות על טיפוח הצי שלה שהיה לפנים הגדול והחזק בעולם. בריטניה יכולה להיעזר בזרועות הללו כדי לכתוש את ערי .

לישראל אין ולא תהיה דרך תגובה לפגוע בעורף הבריטי. ואפילו אם יופלו פצצות קונבנציונליות (שלא לדבר על גרעיניות) בשני הצדדים, בריטניה תוכל לנהל מלחמת קיום הרבה אחרי שישראל כבר תתמוטט.

חבל שאותם אתה שונא. הם לא האנשים שאתה (כאדם יהודי עם ערכים דומים) אמור להפנות אליהם עורף. יש מספיק כאלו שאפשר, מותר ואפילו יש לנתב את השנאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק הבנתי אם אתה מצדד בדעתי או שמא אתה עושה ההיפך כי לדבריך יש נימה צינית.

על כל פנים, צה"ל הוא צבא בעל יכולות יבשתיות "מקומיות" שלא יכול להתמודד עם לחימה ארוכה ומתישה. לבריטניה יש זרועות צבא ימיים וכידוע לך (או שלא) היא מעצמה ימית ושקדה רבות על טיפוח הצי שלה שהיה לפנים הגדול והחזק בעולם. בריטניה יכולה להיעזר בזרועות הללו כדי לכתוש את ערי .

לישראל אין ולא תהיה דרך תגובה לפגוע בעורף הבריטי. ואפילו אם יופלו פצצות קונבנציונליות (שלא לדבר על גרעיניות) בשני הצדדים, בריטניה תוכל לנהל מלחמת קיום הרבה אחרי שישראל כבר תתמוטט.

חבל שאותם אתה שונא. הם לא האנשים שאתה (כאדם יהודי עם ערכים דומים) אמור להפנות אליהם עורף. יש מספיק כאלו שאפשר, מותר ואפילו יש לנתב את השנאה.

אני מצדד בדעתך בקשר לצבא, לא יודע איך ראית מדבריי נימה צינית.

אני לא מפנה להם עורף, אני פשוט לא מסמפט אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעריך- כן

אבל האם זה אומר שאני אוהב אותם? ממש ממש לא

חוץ מזה זה לא יקרה (בריטניה תפלוש לישראל) זה ממש אבל ממש לא באינטרסים שלהם, אבל אם זה יקרה, הם לא יצליחו לפלוש לפה כמו לעירק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט לא נורמאלי. איך לעזעל הצבא הקטן שלנו יכול לעמוד מול כמה צבאות גדולים? גם אם הצבאות הגדולים היו מגיעים עם בקושי ציוד, הם היו מנצחים. צבא אחד שתיים עוד איך שהוא בקושי עם הרבה אבדות אפשרי.

באמת תעשה לי טובה, אין להם נשק מתקדם וגם לא צבאות חזקים מהסיבה הפשוטה שאלה מדינות עם כלכלת רווחה ולא בטחונית.

חוץ מזה היום צבאות ענקיים לא שווים כלום אם אין להם עליונות אווירית(ותאמין לי אין להם), או ...

אם הייתה מתמודדת מולם לא היה להם שמץ של סיכוי.

יש לנו את הצבא השלישי הכי חזק בעולם ואמרו זאת יותר מפעם אחת או שתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת תעשה לי טובה, אין להם נשק מתקדם וגם לא צבאות חזקים מהסיבה הפשוטה שאלה מדינות עם כלכלת רווחה ולא בטחונית.

חוץ מזה היום צבאות ענקיים לא שווים כלום אם אין להם עליונות אווירית(ותאמין לי אין להם), או ...

אם הייתה מתמודדת מולם לא היה להם שמץ של סיכוי.

יש לנו את הצבא השלישי הכי חזק בעולם ואמרו זאת יותר מפעם אחת או שתיים.

תגיד לי, מה עם עמידות כלכלית?

כוח-אדם?

משאבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בין זה לצבא עכשיו?

אני לא חושב שלבריטניה באמצא מלחמה תיהיה בעיה להפעיל את קשריהם הפוליטיים לצרף עוד כמה מדינות למלחמה, או להחליף את הנשקים שלהם, או לקנות דברים מתקדמים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...