טראק/מנגינה חדשה שלי ושל חבר תגובות יתקבלו בשמחה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טראק/מנגינה חדשה שלי ושל חבר תגובות יתקבלו בשמחה

DannyGG

Recommended Posts

אני חושב ששלוש פריטות (או שתיים) על הגיטרה היה יכול לתת סיום הרבה יותר טוב (או כל דבר שהוא לא פריטה אחת קטנה) ;)

בגדול אני לא מבין כלום בז'אנר הזה (וחשבתי לתומי שפסיכאדלי זה תת-ז'אנר כלשהו של טראנס, לא?). השיר קצת עיצבן אותי לפעמים עם הקולות המוזרים שהרגישו לא קשורים לכלום, אבל אולי זה מה שאתם אוהבים, אז על טעם וריח אין להתווכח.

ביקורת בונה אמיתית:

בניית הקצב בשיר לא עשויה טוב. אין עליות וירידות, והשיר נשאר בערך באותו הקצב כל הזמן (אתה יכול לראות את זה גם ברישום של הקובץ, הוא נראה כמו נבוט). הוא היה ממש חמוד בהתחלה, אבל ציפיתי שמשהו יתחדש, שתהיה מנגינה קוהורנטית כלשהי. לא היו דברים כאלו.

תמשיכו לעבוד, זה לא מקצועי (לדעתי הלא מלומדת, כן? אין לי השוואה ליצירות פסיכודליות מקצועיות) אבל זה נחמד ויש פוטנציאל.

עריכה:

וכדי שלא תחשוב שאני איזה פוץ או משהו, גם אני

בהלחנה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי המנגינה הקוהרנטית שאתה מחפש מגיעה בקטע הזה, דרך גיטרת הבס.

לגבי החידוש גם לדעתי זה בדיוק על הגבול לא יותר מידי שינויים ולא פחות מידי.

הקובץ נראה כמו נבוט בעיקר בגלל המאסטרינג.

זה לא מקצועי מאיזה בחינה? סאונד? או הסיבות שפירטת קודם?

למרות שאתה בא מרקע וסיגנון שונה לגמרי רואים שהקשבת באמת ונתת חוות דעת מפורטת, תודה רבה לך על זה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הקוהורנטיות, אני מסכים איתך אבל כל כמה שניות קופץ אפקט קולי שמפריע לסדר הזה. אם תשאל אותי, אתם לא צריכים לפחד ממנגינות קבועות לפרקי זמן כלשהם (אני מבין שזה כנראה הסגנון של פסיכאדלי כל הזמן להפתיע ולהשאיר אותך מפוקס בשיר, אבל צריך משהו ברקע שיתמזג לתוך האפקטים).

מה שיכול להיות זה שחסרים לי כלים תזמורתיים כלשהם. הגיטרה בהתחלה מאוד מצאה חן בעיני, הפעמונים לדעתי היו צריכים להיות בחוץ (או להשתמש במשולש או פעמונים מאוד עדינים). מ-0:45 עד 1:50 לדעתי זה היה ממש מצויין, ומשם זה מתחיל להיות עמוס מדי באפקטים. זאת דעתי כמובן, וכמו שאמרתי אני לא שומע פסיכאדלי אז אני לא יודע אם זו המודה בסגנון המוזיקה הזה.

והתכוונתי לא מקצועי מבחינת הסיבות שפירטתי קודם. הסאונד בסדר גמור. אם לנסח את זה בצורה אחרת, ואני ממש מצטער אם זה לא נכון (כי זה ניחוש על פי שמיעה), עברתם על המון המון אפקטים, עשיתם מעין רשימה של מה שאהבתם ואז ניסיתם לשלב אותם בשיר, עם עדיפות לכמה שיותר אפקטים במרווחי זמן יחסית קצרים בין כל BATCH אפקטים למשנהו. שזה משהו שבערך כולנו עשינו כשרק התחלנו לערוך , אבל לדעתי זה לא טוב למוצר מוגמר. כמובן אני ממש מצטער אם אני טועה, אבל זו הספקולציה שלי. אם זה באמת היה ככה, אז לעתיד תשתדלו קודם לחשוב איזה צליל, פחות או יותר, מתאים להכניס באותה שנייה - ואז תחפשו משהו שישביע את רצונכם. סיפריית האודיו צריכה לייצא לכם כלים (אפקטים) בהתאם למה שמתחשק לכם, ולא ההפך (שמתחשק לכם מה ששמעתם באותו רגע בסיפרייה). למרות שזו דרך טובה להכיר כמות גדולה ומגוונת של צלילים בזמן קצר, זה פחות מתאים להרכבת טראק אמיתי.

אני מקווה שמשהו ממה שאמרתי יהיה רלוונטי כלפיכם, כי כמו שאמרתי בפוסט הקודם - יש פוטנציאל. ולגבי החו"ד: בכיף! זה עניין של תן וקח, מעין תמורה מעגלית שכזאת. אני מצפה ללא פחות מאנשים שמבקרים את המוזיקה שלי (או כל עבודה אחרת שאני עושה). אני לא מעריץ גדול של עשרת-אלפים "יפה אחי :)" למרות שזה ליטוף נעים לאגו. מבחינתי ביקורת מפורטת אחת, אם היא עזרה לך להשתפר אפילו רק בממש קצת, שווה יותר מכל ה"תותח כל הכבוד נהנתי תכין עוד אחי" שהעולם מסוגל לתת לך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שמאזין הרבה למוסיקה אלקטרונית פסיכדלית בעיקר אמביינט וגואה, יש לך עוד דרך ארוכה.

לא כל כך התחברתי לזה, אך יש פונטציאל. אשמח לשמוע דברים עתידיים. שילוב של אלקטרוניקה עם גיטרה זה להיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אלקטרונית, זה שילוב, ממש לא גואה או אמביינט, נוטה לכיוון הניו-ג'אז+אלקטרוני.

יואב, לגבי האפקטים זה ממש לא ככה, חיפשנו אותם...אבל שוב זה איך שאנחנו ראינו ושמענו את זה, אני מבין שזה לא הכיוון שלך.

לגבי העומס, בסוף הקטע יכול להיות שנשנה ונוריד קצת אחרי הפיק האחרון...נראה איך זה ישמע.

ושוב תודה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נורא.

זה נשמע כמו בניה בשלבים וזריקה של תוספות על גבי תוספות ללא חיבור לא במאקרו ולא במיקרו.

הקטעים שכן נשמעים טוב הם תלושים, כי המכאניקה של המכלול הורסת כל נסיון להלביש על זה קטעים, גם אם בפני עצמם הם טובים.

ואותם קטעים, גם אם טובים, קצרים מדי בכדי שתהיה להם משמעות אמיתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נשמע כמו משהו של Shpongle, ביום רע שלו, כשהוא לא עישן שום דבר והיה סחי לגמרי.

לפי דעתי האישית, וקבלו את זה בתור ביקורת, זה גובל באימה.

זו ממש לא ביקורת. ביקורת (שיכולה בהחלט להיות נוקשה, כמו זו של ארטי למעלה) מכילה גם פירוט של מה לא היה טוב. בד"כ גם פירוט של מה שצריך לשפר, אבל זו כבר ביקורת בונה. מה שאתה עשית זה סתם FLAME.

(הבהרה: אתה לגמרי יכול להגיד שזה איום ונורא, אבל אם זו לא ביקורת, זה סתם פליימינג חסר תועלת)

סה"כ הבנאדם בא לכאן בניסיון להשתפר ולקבל חוות דעת. אם כבר השקעת את הזמן לכתוב פוסט שמביע את חוות דעתך ואפילו לתת קישור לערך "שפונגל" בוויקיפדיה, לא חבל לוותר על עוד 4-5 מילים שיסבירו מה לא אהבת ויעזרו לבחור להשתפר בעתיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...