תוכנה לשינוי איכותם של קבצי MP3 - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנה לשינוי איכותם של קבצי MP3

yuvyuv

Recommended Posts

במחשבה שניה : אפשר לפתוח קבצי עם תוכנת עריכת סאונד מקצועית כמו SOUNDFORGE 5 החדשה, להפעיל כל מיני פילטרים ואקולייזרים לשיפור האיכות ואז לדחוס מחדש ב-BITRATE גבוה יותר ואז כן יושג שיפור מסוים (אולי, תלוי עד כמה המקור היה גרוע או טוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להסתבך ?!

יש תוכנות מוכרות וטובות שעושות את העבודה....

Easy CD-DA Extractor

יכולה לעשות את זה, הרי אחרי ההתקנה שלה מופיעים 3 קבצים חדשים על שולחן העבודה ,

Easy Audio File Converter

זה מפנה לחלק של הפיכת קבצים מפורמטים שונים ואפשר גם להפוך מ - ל - MP3

Music Match גם עושה את זה...

נ.ב -

YuvYuv

עובד לך ה - RIO ב - עם התוכנה של ה RIO או שהורדת תוכנה אחרת ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשבה שניה : אפשר לפתוח קבצי עם תוכנת עריכת סאונד מקצועית כמו SOUNDFORGE 5 החדשה, להפעיל כל מיני פילטרים ואקולייזרים לשיפור האיכות ואז לדחוס מחדש ב-BITRATE גבוה יותר ואז כן יושג שיפור מסוים (אולי, תלוי עד כמה המקור היה גרוע או טוב).

לא שיפור אמיתי - שום פילטר לא יכול "להמציא" מידע חדש , רק לשנות ולעוות מידע קיים. אולי הדבר ישמע

כ"שיפור" אבל עדיין לא הבנתי למה לבצע אחר כך את העברה לביטרייט יותר גבוה? האם אחרי הפעלת הפילטרים למינהם ההעברה פתאום באופן פלאי תשנה משהו? צדקת בפעם הראשונה, למה מחשבה שניה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שיפור אמיתי - שום פילטר לא יכול "להמציא" מידע חדש , רק לשנות ולעוות מידע קיים. אולי הדבר ישמע

כ"שיפור" אבל עדיין לא הבנתי למה לבצע אחר כך את העברה לביטרייט יותר גבוה? האם אחרי הפעלת הפילטרים למינהם ההעברה פתאום באופן פלאי תשנה משהו? צדקת בפעם הראשונה, למה מחשבה מחשבה שניה?

המחשבה השניה באה כי פעם כשעוד הייתי טורח לצרוב דיסקים AUDIO שאפשר לשמוע ב-CD רגיל, הייתי פורס את קבצי ה- ומעביר אותם דרך הסאונפורג' כדי לאזן קצת בין התדרים .אם המקור היה גרוע אז גם אחרי העיבוד הדיגיטלי זה לא היה מדהים. היום אפשר לעשות ENHANCE בסאונדפורג' וזה קצת משפר את היענות-התדר בצלילים הגבוהים (או לעשות SMOOTH ולחתוך תדרי שמע גבוהים שגורמים לשיר להשמע צורם מדי).

גם לא אמרתי שאני מעביר לביטרייט יותר גבוה. נאפי שאלה אז עניתי מה שאני יודע. זה הכל ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

לא יחול שיפור אם שיר קודד באיכות גרועה מלכהתחילה.

זה כמו לבצע "דיגיטציה" לדוגמא (המרה משידור אנלוגי לדיגיטלי, מה שחברות הכבלים עושות).

הרבה לקוחות הדיגיטל בכבלים מצפים שאם הם עברו ל"דיגיטל", איכויות הקליטה והסאונד תיהינה הרבה יותר טובות.

מסתבר שהם קיבלו את התוצאה ההפוכה... רבים מתלוננים על איכות תמונה ירודה יותר ממה שחוו עם הממיר האנלוגי, כנ"ל גם לגבי הסאונד.

מי שמחפש את ה"דיגיטל" האמיתי, שיתחבר לYES.

וכמו שכבר צויין כאן, נסיון קידוד קובץ קיים בעל איכות ירודה לקובץ חדש יותר בקידוד גבוה יותר, יקבל גם קובץ שתופס יותר נפח וסביר להניח שהאיכות תיפגע אף יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...