שאלה - האם כדי לשמור על קשר עם אבא כזה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה - האם כדי לשמור על קשר עם אבא כזה?

bibo1221

Recommended Posts

יש לי טענות כלליות עליו כמו שהוא מעדיף את חברה שלו על הילדים שלו ויש לי טענות ספציפיות שם עיקר הדיון:

1) יש לי חשדות שהוא ביצע כנגדי דברים בתקופה שהייתי מסוכסך איתו. החשדות מבוססות אך לא מעבר לספק סביר לכן לא התייחס להן אבל הם ברקע.

2) בעיות מבוססות:

ניתקתי את הקשר איתו פעמיים:

פעם אחת: זה היהי ממזמן אז אני לא זוכר הכל אבל חברה שלו התעללה בלי כל הזמן שוב ושוב שנים ואני כל דבר קטן שעשיתי הוא היה ישר נגדי. בקיצור הוא היה מגן עלייה גם שהיא הייתה נגדי. הוא היה מעדיף אותה עליי ונתן לה כוח ומגן לעשות לי צרות.

פעם שנייה:

גילו שאני חולה באיזה שהיא מחלה. לא הסכמתי לטפל במחלה אז הוא החליט לזרוק אותי לרחוב. הבעיה שגם שהסכמתי לטפל במחלה הוא לא הסכים שאני יחזור הביתה כי הטיפול לא היה 100 אחוז לטעמו. רק כעבור כמה חודשים הוא התרקח טיפה. עד היום הוא לא נותן שקל לטיפול בי.

הפעם השנייה השאירה לי צלקת עד היום, עליתי קרוב ל-60 קילו במשקל לדוגמא ובכלל זה טראומה לכל החיים. בוודאי שאני עדיין כועס עליו על זה. תודות לו הייתי שנה מחוץ לבית, חולה שהוא מבקש מכל המשפחה שלא תפתח לי תדלת ותכניס אותי

הפעם השלישית שעומדת לקרות:

קודם כל מחוזקת מכל הפעמים הקודמות שהקשר לא משהו. דבר שני הוא משקר לי לפעמים וזה מפוצץ אותי מעצבים.

יש בחורה שאני מאוהב בה כבר כמה חודשים. אני יודע את ההבדל בין להיות דלוק למאוהב. בחיים לא היתי מאוהב ככה.

הבעיה שקשה ליצור איתה קשה זוגי מהרבה סיבות. אבל טוב לי אפילו קשר ידידותי כי אני רוצה להיות קרוב אליה

חברה של אבא שלי מונעת מתוך נקמה אישית בי נטוכמעט כל דרך שאני יוכל ליצור איתה קשר.

אבא שלי מגן עליה בטיעונים מפגרים. אמרתי לאבא שלי שאני אוהב אותה ולמה הוא עושה לי את זה ולא מעניין אותו. היו לי חברות אחרות זה לא אותו הדבר. וזה לא משנה איך הוא חוסם את הקשר איתה כי זה סתם חפירה אבל הוא עושה את זה יפה מאוד.

אני תמיד יזכור שאני יפסיד את הבחורה הזאת בגללו

והפעם אני לא יסלח

בנוסף מבחינה פרקטית לשמור על קשר איתו זה קשה כי חברה שלו צמודה אליו גם בעבודה כך שיש מאט רגעים שאפשר לפגוש אותו לא תמיד אני רוצה לפגוש אותו ויכול לפגוש אותו ברגעים האלה ככה שהקשר הולך בכל מקרה להדרדר

לדעתי אני פשוט צריך לעבוד קצת על הקשר כמו שאני מנסה בחודשים האחרונים, למרות שלא נראה לי שיש סיכוי. אם אני יכשל כמו שאני נכשל עכשיו בעוד כמה שנים פשוט בלי להגיד מילה מה שאני צריך לעשות זה לקחת את עצמי לשנות שם כתובת טלפון ומייל ולקוות לא לשמוע מהבן הזה יותר בחיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמער שאתה מצפה לתגובה מאוד עסיסית וארוכה ולכן התגובה שלי עלוללה לבאס אותך, אבל בכל זאת אני חייב לדעת משהו כדי לתת תשובה ראויה- אני רוצה להתחיל בשאלה- בן כמה אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה יש לי לקנאות

חברה של אבא שלי מכוערת רעה וטיפשה

ומכות לא יפתרו שום דבר

כמו שכתבתי הוא מגן עליה ומעדיף אותה בדברים הקטנים

לכן יעדיף אותה בדברים הגדולים

לכן בטווח הרחוק או שיקרא פיצוץ ואז ננתק את הקשר בלי קשר לרצון שלי

או שזה יקרה לאט לאט עם הרצון שלי כי אני לא יסכים לסבול יותר כמו שקרה בעבר וכמו שמאוד מאוד מאוד קרוב לקרות עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קח את עצמך בידיים ובידיוק בגלל זה תגיד לה שאם היא לא משנה גישה אתה הולך למרר לה תחיים ואם אבא שלך יקפוץ תטפל בו גם

אחי אל תסתכל על העולם כאילו הוא ורוד כי הוא בידיוק ההפך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה העניין. אתה לא ילד קטן.

מצא עבודה (אם אין לך), תשכיר לך דירה קטנה וצא מהבית, סוף הסיפור.

תאמין לי שהקשר שלכם יהיה יותר טוב מאשר כשאתם באותו בית כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צא מהבית.

24, אתה בשיא הפריחה, החיים יפים בחוץ!

באמת אין שום סיבה שתזכה ליחס כזה בבית....

יש אנשים שמסוגלים להעלים את השנאה, "לאהוב את האויב", רובנו הגדול לא מהסוג הזה אבל בכל זאת- לא את אבא שלך אתה צריך לשנוא, לנשים יש את היכולת לשלוט בגברים, לערפל את ההגיון שלהם, לגרום להם לחשוב עם המוח החלופי,אז אם כבר אתה חייב להוציא את זה על מישהו תוציא את זה על חברתו של אביך(ואני מדבר רק על הרגשות,לא צריך להעביר את זה לביטויים פיזים כי טוב לא יצא מזה) ולא עליו.

הוא גם לא מנסה להיות איתך בכסאח, פשוט המצב מאלץ אותו לעשות בחירה.

תמצא דירה, לא משנה באיזה מצב, העיקר שאין אותם שם, תעשה את המעבר הזה ותתחיל לחזור לעצמך, אתה לא חייב ליזום איתו קשר בזמן המעבר אבל גם להתנתק ממנו אין צורך, אם הוא פונה אליך דבר איתו, וכשתשתקם לחלוטין יהיה לך בטחון ואתה תוכל למצוא למצוא אצלו זמן פנוי לזמן איכות של אב ובן שהחברה שלו לא תהיה כלולה בזה.

הגורם המקשה לדעתי הוא האהבה שלך.

אני אומנם צעיר ממך אבל כבר זכיתי להיות דלוק וגם אני מרגיש בהבדל, ונכון לעכשיו אני במצבך, באמת שזה מקשה על החיים =\

אני רק יכול להגיד לך - תהיה חזק, אתה לא לבד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעניין אותי מה ואיך.

לא מחפש להבין את המצב.

אתה צריך להפריד את החיובי מהשלילי.

אם אתה לא יודע מה זה מה, אתה צריך לקחת מרחק.

תנתק קשר עם כל האנשים שאתה מכיר בלי להודיע להם.

לך תעבוד חצי שנה בשטיפת כלים במסעדה בדרום.

תשכיר את הדירה הכי זולה שתוכל למצוא.

את העצב שלך תוציא על הגיטרה.

את העצבים תוציא בריצות מסביב לבלוק ועל שק איגרוף.

אחרי חצי שנה אתה כמו חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאדם בעל נסיון ומצב דומה....{ואפילו מורכב הרבה יותר ...ויותר מבוגר}

השאלה הנשאלת היא האם באמת יש לך רגשות כלפיהם ...כלפי אבא שלך וחברה שלו. ...?

במידה וכן ...אתה בבעיה כי זה אומר שקשה לך לחשוב על סיטואציה שבה אין לך כל קשר אם אבא שלך ...

במידה ולא ...אז ...

אם זה רע לך שם ....פשוט מאוד קח את הדברים שלך ותעזוב את הבית ....אף אחד לא אמר שאתה חייב להיות איתם בקשר !

אתה לא קטין ..אתה לא חייב שום דבר לאף אחד ! ! ! ...תעשה מה שבא לך ומה שעושה לך טוב בחיים !

אתה לא צריך לדפוק חשבון לאף אחד ...במיוחד אם הוא דופק לך את החיים והורס אותו !

ועכשיו יבואו כל האנשים ויתחילו לבלבל לי את השכל ...

אבל זה אבא שלו ...איך אפשר לעשות דבר כזה !? זו בכל זאת משפחה ! ....

אני אומר ...

ברוך הבא בלעולם האמיתי ....בעולם הזה לא הכל ורוד ונוצץ ...ולפעמים צריך לקחת החלטות מאוד קשות בחיים ...גם בגיל צעיר !

קח את עצמך בידיים ותתחיל לשנות את המצב לפה או לשם ....משהו חייב להשתנות

הגעת למסקנה הזו כבר בעצמך ! ....אחרת לא הייתה מעלה את השאלה הזו בכלל ! ...בטח שלא בפורום ...

יש פה שני בעיות עיקריות ...

1}היא שאתה לא החלטת מה לעשות ....וזה משהו רק את יכול להחליט ולא אף אחד אחר ...אלה החחיים שלך ורק אתה יודע אילו חיים יש לך לטוב ולרע ...אז זה משהו אתה צריך להחליט לבד !

2} אתה מפחד ומהסס מהתוצאה יותר מידי וזה משהו שתיהיה חייב להתמודד איתו !

אין דבר כזה של נכון ולא נכון ....כדאי או לא כדאי ! .... יש רק את מה שאתה מרגיש ומה שטוב לך וזה אתה היחיד שיודע !

כמובן שאני ביחד אם כל מי שאמר לקחת את הדברים שלך וצא מהבית ! ! !

זה לא בילתי אפשרי ! ....אפשרי לחלוטין ...עשיתי את זה {בגיל 19.5} .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...